Vilniuje – šventinis „Beauty Bar 7“ butiko atidarymas (GALERIJA)

Trečiadienį į šventinį uždarą „Beauty Bar 7“ atidarymo vakarą susirinko išskirtines vietas mėgstantys ir vertinantys svečiai. Raudonu kilimu pro duris įžengę vyrai ir moterys liko sužavėti tiek originaliais architektūriniais vietos sprendimais, tiek pačia švente – šeimininkų dėmesingumu, staigmenomis ir dovanomis.

Tarp šventiškai nusiteikusių ir pagal kvietime nurodytą aprangos kodą – pavasario gėlių spalvos – pasipuošusių svečių visą vakarą sukiojosi ir nuotaiką kėlė šarmingi „angelai“, ką tik iš Milano grįžę modeliai Raimondas Raginskas ir Ignas Dargis.


Atidarymo renginyje dalyvavo „Aukso dovanėlės“ bendrasavininkės Viktorija, Dangira ir Jana Šmuilovičienės, „Voxx Barbers“ direktorė Inesa Maciūtė-Pasternackė, verslininkės Viktorija Grimalienė, Nemyra Siaglo, teisininkė Gintarė Janavičienė, „Borisetti.atelier“ įkūrėjos Alina ir Anželika Borisovos, komunikacijos ekspertė Svajūnė Marcinkevičienė, dizainerė, „Molči“ įkūrėja Valerija Molčanova.


Šventinį renginio atidarymą vainikavo pačios butiko įkūrėjos ir vadovės Jelizavetos Dolženko šampano butelio atidarymas kardu. Specialiai dėl šios šimtametės prancūzų tradicijos pagal reikalavimus šampano butelį atidaryti kardu ji pasirinko elegantišką šviesų kostiumą, skrybėlę ir balto šilko pirštines.


„Džiaugiuosi, kad man su vyro Maksimiliano pagalba pavyko įgyvendinti savo svajonę! Džiaugiuosi, kad šiandien čia susirinko pačios gražiausios Lietuvos moterys – mano bičiulės, draugės, mūsų klientės. Norėčiau kiekvieną asmeniškai apkabinti ir padėkoti, nes kiekvienos čia esančios palaikymas man labai svarbus ir reikšmingas“, jaudulio ir džiaugsmo neslėpdama susirinkusiems svečiams dėkojo „Beauty Bar 7“ įkūrėja ir vadovė Jelizaveta Dolženko.


„Lietuvoje, kaip ir daugelyje pasaulio sostinių, pagaliau atidarytas grožio butikas su šampano baru. Sujungti grožio procedūras, skirtas tiek vyrams, tiek moterims, su prabangiu, aristokratišku gėrimu – drąsus ir sveikintinas žingsnis“, sakė „Le Circle“ ženklo ambasadorius, stilingų kelionių ekspertas Žilvinas Grigaitis.


„Beauty Bar 7“ labai sužavėjo dizaino konceptu. Modernios interjero medžiagos sukūrė ypatingą ir jaukią atmosferą. Bet geriausias ir didžiausią įspūdį palikęs nestandartinis sprendimas yra tas, kad procedūros metu galima degustuoti žaismingą ir išskirtinį gėrimą! komplimentų butikui negailėjo „Molči“ įkūrėja Valerija Molčanova.


„Nuolat sekam naujausias grožio industrijos tendencijas ir stengiamės kuo greičiau jas pristatyti savo klientams. Didžiuojamės, kad mūsų butike visi meistrai – tiek manikiūro ir pedikiūro, tiek plaukų specialistai – dirba tik su aukščiausios kokybės priemonėmis“, – didžiavosi „Beauty Bar 7“ vadybininkė Skaistė Rutkauskaitė.


„Beauty Bar 7“ kol kas vienintelė tokia vieta Lietuvoje, kurioje klientai gali gauti aukščiausio lygio grožio paslaugas ir kartu galimybę pasivaišinti šampanu.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis