Milijono vertas žvilgsnis su „L'OREAL PARIS“

Prancūzės visada išsiskyrė pavydėtinu skoniu, stilingu gyvenimo būdu ir gebėjimu nepriekaištingai atrodyti. Vienas iš puikios išvaizdos elementų – subtilus, tačiau įsimintinas makiažas. Prancūzijos sostinėje Paryžiuje galima išvysti daugybę moterų, kerinčių elegantiška išvaizda: spindinčia oda, vos vos paryškintomis lūpomis ir dėmesį traukiančiu akių makiažu, kaipmat paliekančiu įspūdį. Tad raktas į autentišką tikrų paryžiečių išvaizdą – kerintis žvilgsnis. Kaip susikurti milijono vertą paryžietišką žvilgsnį?

Tikros paryžietės žino – puikiam akių makiažui tereikia vos kelių grožio priemonių: antakių gelio, akių pieštuko ir blakstienų tušo. Būtent jis – vienas svarbiausių idealaus paryžietiško akių makiažo elementų. „L‘OREAL PARIS“ pristato „Volume Million Lashes“ blakstienų tušą, kuris yra skirtas sukurti itin didelės apimties, net tris kartus storesnes blakstienas. Šis tušas, kurį vertina viso pasaulio moterys (taip pat ir paryžietės), yra tikra didelės apimties blakstienų klasika. „Volume Million Lashes“ blakstienų tušas „L‘OREAL PARIS“ produktų asortimente yra labai seniai, todėl daugelis jį pamena kaip savo pirmąją grožio priemonę, kuria dailindavo akis. O gal net skolindavosi jį iš mamos.


„Volume Million Lashes“ blakstienų tušas šiandien – dar inovatyvesnis nei buvo kadaise. Milijonus kartų dauginantis šepetėlis turi daugybę šerelių, kurie atskiria blakstienas ir jas pastorina. Elastomerinis šepetėlis yra ypač lankstus, sudarytas iš ilgų ir trumpų šerelių, kurie kiekvieną blakstieną tolygiai padengia tušu nuo šaknų iki galiukų.


„L‘OREAL PARIS“ kviečia kartu su makiažo specialiste Alina Silivanova („Alinka Makeup“) susikurti paryžietišką akių makiažą.


L'OREAL PARIS
L'OREAL PARIS
Organizatorių archyvas


Paryžiečių makiažas – tai lengvumo, gaivumo ir moteriškumo išraiška. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jis atliktas be pastangų (kaip ir jų sušukavimas ar apranga), bet būtent tai ir žavi.


Paryžiečių akių makiažas nekrenta į akis, bet yra išraiškingas. Vokai padengti natūralių atspalvių šešėliais arba palikti švarūs. Blakstienų augimo linijos paryškintos pieštuku ar skystu akių apvadu: jokios dramos, avangardo, storio. Ir blakstienos atrodo tarsi vos perbrauktos tušu, idealiu atveju padažyti tik jų galiukai. Nėra kalbos apie kelis tušo sluoksnius, voro kojeles ir panašų efektą.


Patarimai:

  • Tiek voką, tiek paakius prieš naudodamos tušą ar akių kontūro priemonę papudruokite. Tai atstos vokų šešėlius, taip pat neleis tušui atsispausti ant odos, jis ilgiau išliks.
  • Pieštuką arba skystą akių apvadą galite naudoti po blakstienomis (paryškinti vidines vokų linijas prie jų šaknų).
  • Jei nedrąsu naudotis skystu akių apvadu, akių kontūro linijas kurkite pieštuku. Galite jas išsklaidyti švelniai su piršto pagalvėle ar vatos pagaliuku. Galiuką švelniai pratempkite nagu, išeis gražiausias rezultatas! Tik atsargiai, nespauskite nago į odą!
  • Jei padauginote tušo, tiesiog prisilieskite pirštu horizontaliai prie blakstienų ir užsimerkite, taip pašalinsite jo perteklių.
  • Išsitepėte tušu? Neskubėkite jo valyti, leiskite jam išdžiūti, o tada su antakių šukavimo šepetėliu ar vatos pagaliuku švelniai perbraukite išteptą vietą, tušas lengvai atkibs nuo odos.


L'OREAL PARIS
L'OREAL PARIS
Organizatorių archyvas


Apie tušo reikšmę man.


Pirmiausia, tai – klasika! Rodos, laikai rankose istoriją.


Labai patinka šepetėlis, nors guminiai ir nėra mano favoritai, o VML šepetėlis iš pirmo žvilgsnio atrodo ir gana didelis. Galiu užtikrinti: šis įspūdis apgaulingas. Šepetėlis man labai patinka dėl šerelių, kurie apgaubia ir atskiria kiekvieną blakstieną, be to, norint ištepti vokus, reikia pasistengti. Labai geras šerelių ilgis neleidžia jų ištepti, o šepetėliu lengva padažyti ir apatines blakstienas. Nesusidaro jokių gumuliukų viskas idealiai ištobulinta.


O spalva – maloniai juoda, todėl užtenka vos perbraukti tušu blakstienas ir jos subtiliai paryškėja – atrodo kaip paryžiečių.


L‘OREAL PARIS“ produktai, su kuriais sėkmingai sukursite paryžietišką akių makiažą ir paryškinsite antakius

Užsakymo nr.: PT_80523

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis