EMSELLA: revoliucija intymios sveikatos puoselėjime

Manoma, kad net kas trečia moteris po gimdymo susiduria su tokiomis intymiomis problemomis kaip šlapimo nelaikymas. Ir nors dažna tokia moteris bando pateisinti, kad viskas natūralu, fiziologiška, galbūt greit praeis, visgi net ir vieno lašo nekontroliuojamas šlapimo pratekėjimas kelia didžiulį nerimą, baimę ir apriboja nuo kasdienių džiaugsmų, juoko, kelionių. Kartais atrodo, kad visuomenė jau vis atviriau kalba apie fizines bei psichologines problemas, tačiau intymaus gyvenimo sunkumai – šlapimo nelaikymas, menkas lytinis pasitenkinimas – net ir gydytojo kabinete dar vengiami aptarti.


Šioje vietoje reikėtų kalbėti apie itin svarbią struktūrą mūsų organizme - dubens dugno raumenis. Jie, lyg hamakas išsidėstę nuo uodegikaulio iki gaktikaulio ir nors yra vieni smulkiausių ir glūdi dubens gilumoje, atlieka itin svarbų vaidmenį žmogaus organizme: padeda tinkamai funkcionuoti šlapimo sistemos organams, prilaiko dubens organus, dalyvauja seksualinėje funkcijoje, šlapinimosi, tuštinimosi kontrolėje, yra svarbūs mūsų laikysenai, dubens padėčiai, padeda palaikyti tinkamą slėgį mūsų pilve kvėpuojant.


Didžioji dalis įtampos tipo šlapimo nelaikymo atvejų bei kitokių intymių problemų susiję būtent su dubens dugno raumenų silpnumu. O dubens dugno raumenys silpsta dėl įvairių priežasčių: nėštumai, gimdymai, viršsvoris, taip pat natūralūs senėjimo procesai (kai natūraliai mažėja raumenų tonusas), hormonų pokyčiai, ypač menopauzės metu, traumos (pavyzdžiui uodegikaulio), pilvo organų ar ginekologinės operacijos.


Daugumai įprasta treniruoti raumenis, kuriuos matome, dėl gražesnių kūno formų, didesnės jėgos, ištvermės, gražesnės laikysenos ir pan. Visgi, ne ką mažiau svarbūs ir tie raumenys, kurių plika akimi nematome. Siekiant sustiprinti dubens dugno raumenis, itin veiksmingi yra Kėgelio pratimai, Transbegerio metodas. Ir nors juos galima atlikti bet kur ir bet kada, neretam pritrūksta valios, kol bus pasiektas jaučiamas rezultatas, darbų sūkuryje tokias treniruotes tiesiog pamirštame, ypač jei problemos dar stipriai neišreikštos. Visgi šiuolaikinis mokslas suteikia galimybę atlikti Kėgelio pratimus be jokių pastangų ir neįtikėtinai dideliu dažniu, tokiu būdu greitai ir efektyviai sustiprinant dubens dugno raumenis.


EMSELLA – sostą primenantis prietaisas, veikiantis neinvaziniu, patentuotu HIFEM principu. Nors procedūra orientuota į šlapimo nelaikymo problemą turinčius asmenis, stiprinti dubens dugno raumenyną naudinga visiems, tiek vyrams, tiek moterims. Neveltui apie Kėgelio tipo pratimus užsimenama net Kamasutroje. Stiprūs dubens dugno raumenys gali ženkliai pagerinti intymaus gyvenimo kokybę, padėti patirti ar sustiprinti orgazmus. Be to, procedūros metu gerinama dubens kraujotaka, kuri gali teigiamai paveikti tiek moterų, tiek vyrų vaisingumą.EMSELLA prietaisas REVÙ CLINIC
EMSELLA prietaisas REVÙ CLINIC
Organizatorių archyvasĮrenginys EMSELLA į Lietuvą atkeliavo iš JAV, kur įsikūrusi daugelį metų veikiančio medicininės įrangos gamintojo BTL pagrindinė būstinė. Per maždaug tris veiklos dešimtmečius BTL įranga puikuojasi prestižinėse viso pasaulio klinikose ir stebina milijonus klientų nuostabiais rezultatais be jokios invazijos. Net ir garsiausios Holivudo žvaigždės savo rutinos neįsivaizduoja be tokių procedūrų kaip EMSCULPT NEO, o šis aukščiausio lygio įrenginys taip pat yra dar vienas kompanijos BTL perlas, kurį Lietuvoje galima rasti tik REVÙ CLINIC Vilniuje bei Kaune.


„Mums svarbu, kad klinikoje naudojami įrenginiai ir preparatai būtų ne tik efektyvūs, bet, pirmiausia, maksimaliai saugūs. Todėl prietaisų gamintojo požiūris į mokslinius tyrimus bei klinikines studijas man kaip gydytojai yra be galo svarbus. Būtent tai, kartu su nuolatiniais mokymais, užtikrina BTL.“ – teigia REVÙ CLINIC vadovė Vilma Viliūšienė, kuri yra pripažinta EMSELLA eksperte bei tarptautine pranešėja. Šis įrenginys yra patvirtintas FDA bei CE sertifikatais, o technologijos efektyvumas bei saugumas patvirtintas dešimtyse mokslinių studijų, kuriose nustatyta, jog net 95% pastebi ženklų gyvenimo kokybės pagerėjimą po 6 procedūrų kurso!


Nors iš šono gali pasirodyti, kad EMSELLA paprasta procedūra – tereikia tik atsisėsti, visgi procedūrą atliekančio specialisto kompetencija sudaro didžiulę rezultato sėkmės dalį. „Neužtenka kliento tiesiog pasodinti. Pirmiausia svarbu nuodugni konsultacija, kuo klientas skundžiasi ir ar EMSELLA tikrai galės padėti. Tuomet ir atsisėsti būtina tinkamai – svarbu, kad klientas jaustų būtent dubens dugno raumenų susitraukimus, o ne šlaunų, sėdmenų ar dar kokių nors zonų. Kitu atveju rezultato tikėtis neverta“ – teigia gydytoja.EMSELLA prietaisas REVÙ CLINIC
EMSELLA prietaisas REVÙ CLINIC
Organizatorių archyvasEMSELLA sukėlė tikrą revoliuciją intymios sveikatos puoselėjime. Šis įrenginys vos per pusvalandį sukelia net iki 12 000 raumens susitraukimų be jokios invazijos, tad pokyčius klientas pajunta ženkliai greičiau, nei pats bandydamas atlikti Kėgelio pratimus. „Dažnai pastebiu, jog klientai nemoka teisingai atlikti dubens dugno pratimų. Čia EMSELLA labai gelbsti, nes procedūrų kurso metu atsiranda suvokimas, kur tiksliai yra šie raumenys ir kaip jie turėtų susitraukinėti“ – komentuoja gydytoja Vilma Viliūšienė. Tad ne veltui šis prietaisas kasmet pelno įvairius apdovanojimus tarptautiniu mastu.


Pagerinti savo seksualinę ir fizinę, su dubens dugno raumenimis susijusią sveikatą dar niekada nebuvo taip paprasta. Taisyklingi Kėgelio pratimai atliekami vos prisėdus ant EMSELLA sosto ir procedūrų kurso metu atitolinamos bei išsprendžiamos aibė problemų. Išskirtinai portalo „Moteris“ skaitytojams REVÙ CLINIC dovanoja 50 EUR nuolaidą 6 EMSELLA procedūrų kursui su kodu MOTERIS.

Užsakymo nr.: PT_78427

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis