Odos jaunystės išsaugojimas

Bėgant metams moterys vis dažniau susimąsto, kaip išlaikyti odą jaunatvišką. Pirmieji odos senėjimo požymiai yra raukšlės, odos elastingumo praradimas ir drėgmės stygius. Visa tai rodo hialurono rūgšties mažėjimą organizme.

Hialurono rūgštis yra natūrali organizmo dalis, kurios didžiausia koncentracija yra odoje. Pasak gydytojos dermatovenerologės Renatos Kliunkienės, pagrindinė hialurono funkcija – sugerti drėgmę, ją paskirstyti ir išlaikyti. „Viena hialurono rūgšties molekulė sulaiko iki 500 vandens molekulių. Suaugusio žmogaus organizme yra apie 15 g hialurono rūgšties. Kai jos ima trūkti – oda sensta, glemba, pilkėja, atsiranda raukšlių“, – sako gydytoja dermatovenerologė.   Renata Kliunkienė
Renata Kliunkienė
Organizatorių archyvasApie 40–45-uosius gyvenimo metus hialurono rūgšties kiekis organizme žymiai sumažėja, todėl odai reikalinga indentiška medžiaga, gaunama iš išorės. ,,Ankstyvoji profilaktika – teisingiausias žingsnis siekiant atitolinti senėjimo požymius ir išlaikyti odą elastingą bei stangrią. Ypač svarbus hialuronas yra sausos odos savininkėms“, – teigia R. Kliunkienė. Pasak gydytojos dermatovenerologės, kasdienei odos priežiūrai, siekiant išlaikyti jos elastingumą ir drėgmę, rekomenduojami kremas bei serumas su haliurono rūgštimi.


Šių produktų tekstūra ir intensyvumas skiriasi – serumus dažniausiai renkasi pageidaujantieji stipresnio poveikio, kremus – norintieji lengvesnio efekto ir daugiau komforto. Vis dėlto, kai kurie gamintojai rekomenduoja serumą ir kremą naudoti kartu“, – paaiškina R. Kliunkienė.   Vieni mėgstamiausių gydytojos dermatovenerologės produktų, naudojamų ir darbe – prancūzų kompanijos Institut ESTHEDERM“ sukurtos linijos „Intensive Hyaluronic“ veido odos priežiūros gaminiai. Jie išsiskiria patentuota inovatyvia formule, kurios sudėtyje yra 3 dydžių hialurono rūgšties molekulių, leidžiančių pasiekti greitus ir ilgalaikius rezultatus. Šie produktai drėkina ir sulaiko drėgmę epidermyje, užpildo raukšles ir skatina natūralios hialurono rūgšties gamybą. ,,Siekiant geriausio rezultato, reikėtų rinktis vienos linijos produktus, kurie papildo vienas kitą, o jų formulės dera tarpusavyje. Atlikti tyrimai leidžia užtikrinti jų suderinamumą ir maksimalią naudą“, – teigia gydytoja dermatovenerologė.  „ESTHEDERM Intensive Hyaluronic“ intensyvaus poveikio kremas
„ESTHEDERM Intensive Hyaluronic“ intensyvaus poveikio kremas
Organizatorių archyvasESTHEDERM Intensive Hyaluronic“ liniją sudaro intensyvaus poveikio serumas su hialurono rūgštimi, kuris akivaizdžiai mažina raukšles ir stimuliuoja hialurono rūgšties gamybą. Intensyvaus poveikio kremas su hialurono rūgštimi, papildytas aktyviaisiais ingredientais, saugančiais nuo hialurono rūgšties praradimo ir laisvųjų radikalų, yra populiariausias kompanijos produktas. Intensyviai drėkinantis kremas puoselėja odos jaunystę. Prieš porą metų sukurta inovacija – paakių serumas su hialurono rūgštimi – pirmoji kosmetikos priemonė, tiesiogiai veikianti ašarų latakų įdubas, kurios ilgainiui ryškėja. Jis drėkina, užpildo raukšleles ir mažina šias įdubas, taip pat matomai švelnina nuovargio požymius paakiuose. Kreminė veido kaukė Intensive Hyaluronic“ su hialurono rūgštimi yra skirta odos priežiūros rutinai užbaigti.   Sodrios konsistencijos priemonė – greitoji pagalba dehidratavusiai odai. Kaukė iš karto nuramina drėgmės netekusią odą ir ji vėl tampa minkšta bei putli.
Užsakymo nr.: PT_75522

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis