Atgaivinantis odą „Skin – D“ nektaras

Sveikas švytėjimas, sklindantis iš vidaus ir spinduliuojantis jaunatviškumu.

„Terra Viva“ tai riboto leidimo kompanijos „Ayuna“ kūrinys tvariame rankų darbo indelyje, kuriame rasite inovatyvų aukščiausios kokybės produktą. „Terra Viva“ – gyvybę teikiantis nektaras, sukėlęs revoliuciją švarios kosmetikos rinkoje ir vaidinantis svarbų vaidmenį sintetinant vitaminą D ir lamisterolį. Taip odai suteikiama spindesio, elastingumo ir gyvybingumo.

 

Vitaminas D nurungė savo konkurentus – vitaminus A, C ir E – ir tapo dėmesio centru kosmetikos moksle. Vitamino D svarba odos priežiūros srityje – tai apsauga nuo priešlaikinio senėjimo, neigiamos aplinkos šviesos, odos barjerinės funkcijos ir drėgmės lygio palaikymas, antimikrobinis poveikis, mikrocirkuliacijos gerinimas. Paslaptis ta, kad šio esminio mikroelemento optimalaus lygio skatinimas kuria vadinamąjį odos D efektą ir taip suteikia odai sveiko švytėjimo, sklindančio iš vidaus bei spinduliuojančio jaunatviškumu.

 

„Terra Viva“ itin lengvos, malonios ir šilkinės tekstūros kremas – serumas, atkartojantis nektarą, gryniausią gėlių energijos formą. Jo pagrindą sudaro organiškai aktyvūs ingredientai su molekulinės biotechnologijos komponentais. Tai odos gyvybės šaltinis, kuris akimirksniu pašviesina, sulygina jos spalvą, suteikia elastingumo ir skaistumo.

Sveika ir gaivi, intensyviai sudrėkinta oda!

 

- 100 % natūralu

- Organiška

- Inovatyvu

- Ecocert/Natrue/Cosmos

- ISO 16128

- Tinka veganams

- Draugiška gyvūnams

 

TIK PAS MUS!

 

Įsigyti galima natūralios kosmetikos studijoje CALENDULA, adresu Žvejų g. 17, Klaipėda.

 

www.calendula.lt

Užsakymo nr.: PT_75250

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis