Grožio paslaptys iš tolimosios Azijos


 

Kosmetikos naudojimas tapo aktualus dar vėlyvaisiais Viduramžiais, kai turtingos moterys pradėjo kreipti vis daugiau dėmesio savo odos grožiui ir veido bruožų dailinimui. Nors grožio samprata keitėsi nuolatos, o mados ir populiarioji žiniasklaida įskiepijo ne vieną tendenciją, iki pat šių dienų kosmetikos priemonės yra siejamos su grožiu ir moteriškumu. Šiais laikais vis daugiau dėmesio skiriama natūraliam grožiui, tad kaip vertėtų puoselėti savo odą ir kokių paslapčių galima pasimokyti iš paslaptingosios Korėjos?

Natūralus grožis: ko galime pasimokyti iš tolimosios Azijos grožio ritualų?


Nuo seno žinoma, jog kosmetika išryškina gražiausius bruožus, dailina netobulumus ir sulygina veido odą. Vis dėlto, kosmetiką sudaro ne tik dekoratyvinė kosmetika, bet ir veido odos priežiūros priemonės. Grožio pagrindas ir esmė slypi natūralume ir sveikoje odoje – ši idėja tampa vis svarbesnė daugeliui žmonių. Turbūt sutiksite, jog gerai prižiūrėta ir sveika veido oda atrodo jaunesnė, makiažas pasidengia kur kas tolygiau, o pasitikėjimas savimi atsispindi tiesiog žvilgsnyje. Štai kodėl odos sveikata simbolizuoja tyrą grožį ir gerą savijautą.


 Iš tolimosios ir paslaptingosios Azijos atkeliavusi korėjietiška kosmetika ne tik akcentuoja natūralumą ir vidinį grožį, bet taip pat atstovauja šią idėją jau nuo senų laikų. Neveltui azijiečių veidai asocijuojasi su šviesia ir sveika oda, tyru ir ramybės kupinu žvilgsniu. Korėjietiškos odos priežiūros priemonės jau lyderiauja kosmetikos rinkoje, o jos privalumus pripažįsta vis daugiau žmonių iš viso pasaulio. Šios kosmetikos paslaptis yra gana paprasta – natūrali sudėtis ir inovatyvios formulės. Sudėtyje dažnai nustebsite pamatę gana netradicines sudėtines dalis, pavyzdžiui, lotoso žiedo ekstraktą, azijinę centelę, perlų, kviečių ir net pomidorų ekstraktus. Dideliame priemonių asortimente neveltui išvysite ne vieną veido kaukę – korėjiečiai skiria didelį dėmesį odos valymui ir skaistinimui, nes balta ir skaisti oda jų kultūroje siejasi su tam tikra socialine padėtimi! Taip pat dėl šios priežasties korėjiečiai ypač atsakingai naudoja apsaugines priemones nuo saulės, nes puikiai žino kenksmingų saulės spindulių pavojų odai ir kaip greitai jie gali paspartinti odos senėjimą.


 Kuo ypatinga kosmetika iš paslaptingosios Azijos?


Iš Azijos atkeliavusi kosmetika žavi ne tik išskirtine priemonių sudėtimi, bet ir savotiškų grožio ritualų kūrimu, kurie skatina trumpam sulėtinti gyvenimo tempą, pasirūpinti savo kūnu ir nuraminti sielą. Korėjiečių moterų kasdienis dėmesys veido odos valymui, drėkinimui, maitinimui ir paruošimui užtrunka daug ilgiau nei europiečių moterų. Taigi, Europos moterys iš korėjiečių gali pasimokyti labiau rūpintis savo odos priežiūra ir nepamiršti skirti sau daugiau atokvėpio pertraukėlių.


Ne paslaptis, kad gaminių sudėtis, efektyvumas ir kokybė yra svarbiausi faktoriai korėjiečių kosmetikoje, nesvarbu kokio tipo odą turite. Štai prekinis ženklas COSRX siūlo ne vieną priemonę su bičių pikiu (dar vadimanu propoliu), sraigių ekstraktu, hialurono rūgštimi ir pan. Natūralūs ir kruopščiai atrinkti ingredientai itin padės tiek išsausėjusiai, tiek problematiškai odai. Aknę gydyti padės specialūs kaukės lapeliai, kuriuos galite klijuoti ant probleminių veido vietų, o sausą odą atgaivins ir sudrėkins serumai su hialurono rūgštimi. Pasitelkę natūralias priemones iš gamtos priartėsite prie korėjietiškos natūralaus grožio sampratos.


Verta prisiminti, jog tikrasis grožis slypi žvaliose akyse ir sveikoje odoje. Korėjiečių grožio paslaptys moko meilės savo odai, skirti jai truputėlį daugiau laiko ir tinkamai išsirinkti kosmetikos priemones, nes šie įpročiai nepastebimai veda link pasitikėjimo savimi ir visapusiškos kūno darnos.

 

Užsakymo nr.: PT_74806

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis