Vis daugiau žmonių renkasi Lietuvoje atliekamą plaukų transplantaciją – traukia aukšta kokybė ir gydytojų profesionalumas

„Profesionalus plaukų persodinimas, atliekamas patyrusių gydytojų komandos“ – tai tik viena iš antraščių, kuriomis į Turkiją viliojami medicinos turistai. Deja, bet ši informacija ne visada atitinka realybę – Vilniaus „Kardiolitos klinikų“ Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centro gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė sako, kad atsiranda pacientų, kuriems tenka nusivilti galutiniu rezultatu ir kreiptis pagalbos į Lietuvos gydytojus. 

„Pasaulyje yra 75 valstybės, kuriose plaukų transplantacija atliekama taikant inovatyvausiu pripažintą DHI (angl. Direct Hair Implantation) metodą. Lietuva – viena jų ir vienintelė Baltijos šalyse, bet Turkijoje nėra nei vienos klinikos, kuri turėtų teisę dirbti šiuo metodu. Nepaisant to, daugelis klinikų skelbia atliekančios transplantaciją naudodamos pažangiausią pasaulyje technologiją ir tokiu būdu suteikia ne tokią paslaugą, kokios tikėjosi pacientas. Grįžę iš Turkijos ar kitos šalies pacientai dažnai kreipiasi į mus konsultacijai dėl įvairiausių iškylančių klausimų ar galimybės koreguoti plaukų-skalpo liniją“, pasakoja R. Kliunkienė, priklausanti tarptautinei gydytojų komandai, kuriai suteiktas leidimas dirbti DHI metodu.


Gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė
Gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė
Partnerio archyvas


Gydytoja priduria, kad yra tekę konsultuoti pacientą, kuriam plaukų augimo linija buvo suformuota per žemai. Dėl to praėjus pusmečiui po transplantacijos dalis persodintų plaukų iškrito ir nebeataugo, o likusieji judėjo kartu su veido mimika. Pacientui buvo rekomenduota kreiptis į plastikos chirurgą, kuris turėjo pašalinti dalį odos tam, kad ištaisytų kitoje šalyje padarytas klaidas, nes pakartotine plaukų transplantacija problemos išspręsti buvo neįmanoma.


Pasaulinio lygio praktiką taiko Lietuvoje


Vilniaus „Kardiolitos klinikų“ Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centro gydytoja dermatovenerologė R. Kliunkienė pasakoja, kad iki to momento, kai Lietuvoje pirmoji pradėjo atlikti aukščiausios kokybės plaukų transplantaciją, teko nueiti ilgą kelią.


Prieš plaukų persodinimą
Prieš plaukų persodinimą
Partnerio archyvas


„Studijavau ir atlikau praktiką Graikijoje, Atėnuose – šalyje, kurioje buvo sukurtas DHI metodas. Gavusi reikiamą kvalifikaciją ir DHI licenciją, grįžau į Lietuvą, nes norėjau pacientams mūsų šalyje suteikti galimybę gauti pasaulinio lygio estetinę paslaugą. Pasirodo, noras buvo abipusis, nes sulaukėme didelio susidomėjimo ir begalės pacientų užklausų dėl konsultacijų. Tai pranoko mūsų lūkesčius, tačiau įrodė, kad Lietuvoje savo išvaizda rūpinasi ir vyrai, ir moterys, o estetika tampa vis svarbesnė“, – pasakoja R. Kliunkienė, „Kardiolitos klinikose“ atliekanti plaukų transplantacijas DHI metodu.


Po plaukų persodinimo
Po plaukų persodinimo
Partnerio archyvas


Gydytoja akcentuoja, kad DHI specialistų tarptautinę komandą, išskirtinėmis teisėmis dirbančią su pažangiausia pasaulyje technologija, sudaro tik gydytojai ir slaugytojos. Be to, jie turi specializuotis plaukų retėjimo srityje, nes ne tik atlieka transplantacijas, bet diagnozuoja ir gydo plaukų ligas. Visi šie aukščiausios kompetencijos ir kvalifikacijos gydytojai nuolat vykdo kontaktinius bei nuotolinius susitikimus, aptardami įvairius pacientų atvejus ir atlikdami išsamią jų analizę.


Prieš plaukų persodinimą
Prieš plaukų persodinimą
Partnerio archyvas


„Jeigu kažkuriam gydytojui tenka gydyti pacientą, turintį retų ligų, sutrikimų ar jo situacija kelia klausimų, tokiu atveju dėl optimalaus gydymo sprendžia konsiliumas – ne viena ir ne dvi nuomonės. Tik tokiu būdu užtikriname, kad pacientui suteiksime individualiai pritaikytą ir svarbiausia – kokybišką paslaugą“, – sako „Kardiolitos klinikų“, kuriose dirba vieni geriausių gydytojų Lietuvoje, gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė.


Po plaukų persodinimo
Po plaukų persodinimo
Partnerio archyvas


Vilniaus „Kardiolitos klinikų“ Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centro gydytojos priduria, kad visas 75 šalyse veikiančias ir DHI franšizei priklausančias klinikas galite rasti apsilankę dhiglobal.com


Registracija tel. +370 620 33383

„Kardiolitos klinikų“ Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras

Ukmergės g. 219, Vilnius

www.kardiolitosklinikos.lt


Užsakymo nr.: PT_71447

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis