Odai reikia atostogų... ir ji jums padėkos švytėjimu

Pasaulyje, kuris nepavejamu greičiu persikelia į virtualią erdvę, kuriame esame priversti susidurti su įtempta dienotvarke ir stresu, o poilsį ir miegą laikome prabanga, geros savijautos ir grožio paieškos tapo labai svarbios. Taip norisi, kad oda bylotų apie gerą mūsų savijautą ir į dienos šviesą nekeltų nuovargio ženklų. Prancūzų kompanija „Biologique Recherche“ sukūrė moksliniais tyrimais pagrįstą metodologiją, padedančią atkurti jūsų odą. Lyg ji būtų išvykusi ilgų gerų atostogų.

Pirmas žingsnis


„Biologique Recherche“ prireikė 10 metų sukurti pirmajam hialurono rūgšties „Electrospun“ aparatui, veikiančiam kaip 3D spausdintuvas. „Patchs Seconde Peau“ (unikalių naujųjų hialurono rūgštimi prisotintų pleistrų) gamyba prasideda nuo grynos hialurono rūgšties injekcijos į elektrinį 3D aparatą. Po to naujoviškas procesas padeda sunerti hialurono rūgšties nanoskaidulas, suformuojamas „Patchs Seconde Peau“ pagrindas. Hialurono rūgštis, naudojama „Seconde Peau“, yra 40 kartų koncentruotesnė nei ta, kuri naudojama tradicinėje kosmetikoje. Jos molekulinė masė regeneruoja odą, stimuliuoja kolageno gamybą ir sumažina raukšlių kiekį ir gylį. Per procedūrą naudojamas serumas „Seconde Peau“ pagreitina pleistruose esančios hialurono rūgšties bioprieinamumą, pakelia ir glotnina odą.


Odai reikia atostogų... ir ji jums padėkos švytėjimu
Odai reikia atostogų... ir ji jums padėkos švytėjimu
Partnerio archyvas


„Procedūros „Patchs Seconde Peau“ eiga nuostabiai maloni“, - komentuoja „Biologique Recherche“ atstovė Lietuvoje Svetlana Gelbūdienė. „Pirmiausia veido odą kosmetologė paruošia ją nuvalydama kosmetiniu pieneliu ir ištepdama losjonu, tuomet atliekamas akupunktūrinis masažas. Paskui specialiai šiai procedūrai sukurtu „Sérum Seconde Peau“ serumu sudrėkinamas veidas, ypatingą dėmesį skiriant probleminėms sritims. Tuomet kosmetologė iškerpa reikiamo dydžio pleistrą, atsargiai pincetu uždeda ant tam tikrų veido vietų ir jas masažuoja serumu. Pašalinusi pleistrus, toliau masažuoja tol, kol produktas visiškai įsigeria.“


Svetlana Gelbūdienė
Svetlana Gelbūdienė
Partnerio archyvas


„Tradicinis drėkinantis kremas turi nuo 2 iki 5 procentų hialurono rūgšties. Per šią unikalią procedūrą į odą patenka 80 procentų hialurono rūgšties. Ji nepaprastai veiksminga. Jai sukurti naudojamas unikalus įrenginys, leidžiantis labai dideliu greičiu sukti hialurono rūgšties molekules ir iš jų sukurti nanoskaidulas, kuriomis prisotinamos „Patchs Seconde Peau“ priemonės“, – pasakoja Svetlana Gelbūdienė.


Antras žingsnis


„Remodeling Face“ aparatas – tai bioelektroninė priemonė, kurioje teka kelios skirtingos vienu metu veikiančios srovės. Kad pasiektum greitai ir akivaizdžiai matomą odos atjaunėjimą, reikia veikti odą kompleksiškai. Unikalus aparatas veikia odą 3 skirtingais elektros srovės tipais vienu metu. Tai leidžia išspręsti daugelį odos problemų iš karto: išlyginamos smulkios raukšlelės, koreguojamas veido ovalas, skatinamas odos atsinaujinimas, šalinami toksinai, gerinamas raumenų tonusas ir kartu pašviesinama oda. Kiekvienam procedūrą norinčiam atlikti asmeniui kosmetologė parengia tyrą „Biologique Recherche“ originalių serumų kokteilį. Serumai parenkami atsižvelgiant į esamą odos būklę. Procedūros veiksmingumas užfiksuojamas kremais ir baigiamaisiais serumais, pritaikytais odai pagal jos poreikius.


Odai reikia atostogų... ir ji jums padėkos švytėjimu
Odai reikia atostogų... ir ji jums padėkos švytėjimu
Partnerio archyvas


Grožio klinikose procedūros „Patchs Seconde Peau“ ir „Remodeling Face“ dažniausiai daromos atskirai. Jos pagerina senėjimo pažeistos odos būklę, greitina ląstelių atsinaujinimą, mažina smulkias ir gilias raukšles, suteikia stangrumo, švytėjimo, išryškina veido bruožus ir atkuria kontūrus. Nepriklausomi tyrimai parodė, kad atliekant „Seconde Peau“ procedūrą raukšlės ir jų gylis sumažėja 63-imis procentais, o procedūrų metu naudojamas „Remodeling Face“ aparatas pakeičia odos struktūrą iš esmės.


„Biologique Recherche“ priežiūra, šio prekės ženklo produktai ir išskirtiniai priežiūros metodai, garsėjantys nepriekaištinga reputacija, yra prieinami šiuose Lietuvos centruose:


VILNIUS:


BIOLOGIQUE RECHERCHE ekspertų centras

https://biologiquerecherche.lt/biologique-recherche-centras/


Grožio studija

www.brkosmetika.lt


Oksana Pikul grožio namai

 +370 633 32044


PANEVĖŽYS:


Grožio salonas KOMPLIMENTAS

+370 650 18676


ŠIAULIAI:


Danutės Tomėnės gydomosios kosmetikos kabinetas

+370 614 25410


BellaDerma estetinės dermatologijos klinika

www.belladerma.lt


KLAIPĖDA:


OŽ design home studija

www.ozdesignhome.lt


Sveikatos ir grožio klinika „Clinicus Klaipėda“ (BR ekspertų centras)

www.clinicusklaipeda.lt/lt

 

Aušros taikomosios estetikos salonas

www.taikomojiestetika.lt

 

KAUNAS:


Grožio Galerija

 +370 686 06255

Užsakymo nr.: PT_71365

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis