Produktas, sukėlęs vešlių ir tankių plaukų revoliuciją

Ypatingai šaltuoju sezonu plaukų slinkimas, retėjimas, plikimas – daugelį varginanti problema. Pasak grožio specialistų, moterys tai išgyvena kur kas jautriau, nors plikimas labiau būdingas vyrams. Renginio metu svečiai turėjo galimybę iš arti susipažinti su vešlių ir tankių plaukų revoliuciją sukėlusiu šveicarų atradimu.

Šveicarų firmos „Labo Cosprophar“ kosmetinė priemonė „Crescina HFSC“ tapo perkamiausiu produktu plaukų slinkimo kategorijoje vaistinėse. Tai – produktas, skirtas naudoti išretėjusioms galvos sritims, kuriose plaukų folikulai nėra galutinai sunykę ir galimas fiziologinis plaukų ataugimas bei kompleksiška apsauga nuo plaukų slinkimo. Jis tinkamas tiek moterims, tiek vyrams, turintiems rūpesčių dėl plaukų retėjimo – būklės, kai plaukai atauga vis plonesni, kol, sunykus svogūnėliui, visiškai nebeatauga.


Šveicarų firmos „Labo Cosprophar“  kosmetinė priemonė  „Crescina HFSC“
Šveicarų firmos „Labo Cosprophar“ kosmetinė priemonė „Crescina HFSC“
Vytauto Pilkausko nuotr.


Už natūralią plaukų ciklo fazę yra atsakingos kamieninės ląstelės, kurių randama net neaktyviuose plaukų folikuluose. Šį revoliucinį atradimą padarė šveicarų kompanijos „Labo Cosprophar“ mokslininkai, vis tobulindami originalios formulės „Crescina“ priemonę nuosavose laboratorijose. Kiti rinkoje esantys preparatai turi kamieninių ląstelių, kurios yra augalinės kilmės, t. y. Išgauti, tarkim, iš obuolių, vynuogių. Būtent „Labo Cosprophar“ kompanija atrado, kad preparatas veikia daug geriau, jei yra aktyvinamos paties žmogaus kamieninės ląstelės. Tai tarsi naujai paleidžia plauko ataugimo procesą. Preparatas, kuriame yra toks patentuotas kompleksas, stimuliuojantis mūsų pačių kamienines ląsteles, rinkoje yra unikalus.


Šveicarų firmos „Labo Cosprophar“  kosmetinė priemonė  „Crescina HFSC“
Šveicarų firmos „Labo Cosprophar“ kosmetinė priemonė „Crescina HFSC“
Vytauto Pilkausko nuotr.


Užsakymo nr.: PT_71229

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis