Tie patys simptomai, visada jautri oda

Lengvai sudirginama, itin jautri, hiperjautri, netolerantiška, reaktyvi oda – visais šiais terminais galima apibūdinti, ką jaučia jūsų oda. Ar tikrai jie visi skiriasi? Tiesą sakant, jie yra tik vienos problemos – jautrios odos – požymių intensyvumo laipsniai.

Kas yra odos jautrumas?


Net apie 60% pasaulio gyventojų kenčia nuo jautrios odos. Tai, kaip žmonės apibūdina savo odos pojūčius, atitinka oficialų jautrios odos apibrėžimą: nemalonūs pojūčiai, atsirandantys reaguojant į tokius dirgiklius, kurie paprastai neturėtų sukelti panašių pojūčių. Jie apima dilgčiojimą, perštėjimą, niežėjimą, kartais deginimo pojūtį ir laikiną paraudimą.


Oda gali būti jautri dėl vienos iš dviejų priežasčių: jautri iš prigimties dėl biologinės disfunkcijos arba sudirgusi dėl aplinkos ir gyvenimo būdo.


- Odos jautrumas dėl natūralių priežasčių


Tokiu atveju jūsų oda yra jautri iš prigimties ir tokia ji yra nuolatos, todėl tenka stengtis ją suvaldyti visais įmanomais būdais.


- Odos jautrumas dėl išorinių priežasčių


Šis sukeliamas jautrumas pasireiškia retkarčiais ir su pertrūkiais, tačiau visame pasaulyje tokių atvejų daugėja. Jūsų oda yra jautri ir reaguoja į išorinius veiksnius, pavyzdžiui, į taršą, kosmetikos gaminius ir stresą, neminint daugelio kitų. Ne visada įmanoma žinoti, kas paskatins jūsų odą sureaguoti. Tokiu atveju odą reikia sustiprinti.

 

Vienas sprendimas jautrios odos problemai


Kai jūsų oda yra jautri, kasdien tenka susidurti su daugybe nemalonių dalykų. Pradžiai – pati oda, paskui – nuolatinė jos priežiūros priemonių paieška žongliruojant gaminiais, kad surastumėte tą – tinkamiausią, kuris pagaliau nuramins odą.


Egzistuoja daugybė produktų jautrios odos priežiūrai. Deja, daugelis produktų apgaubia odą apsauginiu burbulu ir pernelyg saugo ją nuo aplinkos, užuot padėdami jai prisitaikyti ir gyventi joje. Užuot šalinę jautrumo priežastis šie produktai apsiriboja simptomų raminimu. Jei pasirinktumėte priemones, kurios aktyviai veikia jautrios odos priežastis ir padeda jai geriau apsiginti, pasiektumėte ilgalaikių rezultatų ir pajustumėte tikrą palengvėjimą!


Sensibio Defensive ir Sensibio Defensive rich
Sensibio Defensive ir Sensibio Defensive rich
Partnerio archyvas


BIODERMA Laboratorija sukūrė aktyvaus poveikio raminamuosius kremus Sensibio Defensive ir Sensibio Defensive rich, kurie suteikia jautriai ir sudirgusiai odai galimybę pačiai geriau apsiginti. Naudojant Sensibio Defensive kremus oda gauna jėgų, reikiamų norint sustiprėti ir veiksmingai atsilaikyti prieš dirgiklius ir jautrumą sukeliančius veiksnius, bei harmoningai gyventi savo aplinkoje. Išskirtinė Defensive technologija didina antioksidacinį odos aktyvumą, stiprina apsauginę odos barjero funkciją bei riboja sudirgusios odos nervinių skaidulų hiperreaktyvumą. Dėka šio trejopo poveikio oda nuraminama, sustiprinama ir apsaugoma.

 

Lengvesnės ar sodresnės tekstūros priemonę galite pasirinkti atsižvelgdami į besikeičiančius poreikius: naudoti ryte arba vakare, riebiai arba sausai odai, vasarą arba žiemą...


- Sensibio Defensive pasižymi lengva, gaivia tekstūra – tepant kremas tiesiog ištirpsta, greitai įsigeria ir nepalieka lipnumo jausmo. Glicerinas yra natūraliai odoje randama biomimetinė sudedamoji dalis. Jis sulaiko vandenį ir drėkina, todėl oda vėl tampa elastinga. Augalinis skvalanas drėkina odą papildomai. Oda vėl tampa švelni ir elastinga.

 

- Sensibio Defensive Rich pasižymi riebesne, maitinamąja tekstūra. Šilkinės tekstūros kremas greitai įsigeria ir nuramina odą padidėjusio sausumo ir jautrumo laikotarpiu. Odą apgaubiantys maitinamieji ingredientai papildo gliceriną ir augalinį skvalaną puikiai drėkindami bei maitindami odą, nes yra išskirtinai giminingi natūraliems odos lipidams.


Daugiau apie priemones sužinosite www.bioderma.lt

Užsakymo nr.: PT_70578

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis