Kosmetika, nekurianti dirbtinių iliuzijų

Grožio suvokimas – individualus dalykas. Pagal jį renkamės, kaip elgtis su savo kūnu, kokią kosmetiką naudoti. Žodis kosmetika vienoms asocijuojasi su galimybe sau leisti būti gražiai ypatingomis progomis, kitoms tai – natūralus kasdienis ritualas, leidžiantis labiau pasitikėti savimi.

Pagrindinio AURUM kosmetikos prekių ženklo – „Juliette Armand“ – inovatyvios sudėties produktai sukurti visiems odos tipams. Pasak kūrėjų, „tai, kas natūralu, ne visuomet saugu. Nekuriame dirbtinių iliuzijų, jog esame ekologiškos kosmetikos atstovai tik tam, kad įtiktume klientams“. Produktų saugumas išsiaiškinamas dar kokybės kontrolės proceso metu, o ši kosmetika ne kartą pelnė aukščiausius tarptautinius apdovanojimus bei teigiamų klientų atsiliepimų.

 

„Tu vėl buvai procedūrų, kažką dareisi?“ Čia toks vyro komentaras. Nors tikrai nebuvau, o tik pradėjau naudoti „Oranžinę liniją“. Pati negaliu patikėti, kad galimas toks rezultatas jau antrą savaitę, bet pastebėjau tai. O svarbiausia, priemonių reikia labai nedaug. Kremo pakuotę naudojau du su puse mėnesio rytą vakarą. Aišku, reikalingi serumas, tonikas, prausiklis, šveitiklis ir kaukė“, – atsiliepia klientė.


„Juliette Armand“
„Juliette Armand“
Partnerio archyvas

 

AURUM grožio namų idėja – padėti žmonėms jaustis geriau savo kūne, kuris ne visuomet mums paklūsta. Esame tik nedideli centrai Šilalėje ir Tauragėje, tačiau siūlome tik profesionalias kosmetikos priemones. Trokštame klientams suteikti geriausią kokybę ir kartu džiaugtis matomu rezultatu.

 

Per daugybę metų siūloma kosmetika teko ir labai nusivilti, ir labai nudžiugti dėl užmegztų partnerysčių su kosmetikos platintojais. Žinoma, AURUM kosmetikos asortimentą renkamės pagal kainos ir kokybės santykį. Vienas svarbiausių dalykų – sertifikuotos produktų gaminimo laboratorijos, kuriose viskas išmėginta, tad saugu naudoti. Kartą teko vykti net į Graikiją ir įsitikinti, kaip vyksta kosmetikos gamybos procesas nuo a iki z, kokie konkretūs ingredientai įtraukiami, kokia reali jų kaina. Likau nustebinta, kad anksčiau matytų produktų sudėtis buvo panaši, kaina – geresnė, o produkcija – netgi hipoalerginė. „Juliette Armand“ kosmetikoje rasite odos gyvybingumą užtikrinančių peptidų ir kitų vertingų ingredientų, kurių galite rasti ir „Chanel“ kosmetikoje, nes produktų kūrėja Julija Armagou daug metų dirbo su šiuo prekių ženklu.


AURUM grožio namų savininkė, kosmetologė Zita Gudauskienė
AURUM grožio namų savininkė, kosmetologė Zita Gudauskienė
Partnerio archyvas

 

Visuomet sakau: „Naudojant kosmetiką turi būti rezultatas!“ Nuoširdžiai tikiu: nesvarbu, kaip moderniai pateikta pakuotė, jei sudėtyje nebus kokybiškų ir veiksmingų ingredientų, į tokią produkciją bus maloniau pažiūrėti lentynoje, nei tepti ant savo odos.“

 

„Pagrindinis principas, kuriuo remiuosi pasirinkdama kosmetiką AURUM – pirmiausia produktus išbandyti ir įvertinti pačiai. Jeigu pati nejaučiu poveikio ar nematau, už ką turėčiau mokėti, kodėl turėtų rinktis klientai? – sako AURUM grožio namų savininkė, kosmetologė Zita Gudauskienė.

Užsakymo nr.: PT_69857

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis