PACAI SPA ir „Biologique Recherche“ kosmetikos namai kviečia į lėtą, ramų, savęs pažinimo ritualą pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje

PACAI SPA sukūrė naują meniu, bei pasirinko bendradarbiauti su išskirtine prancūziška kosmetika „Biologique Recherche“, kuri siūlo efektyvius produktus ir holistines masažo technikas bei yra vienintelė kompanija pasaulyje, galinti pasiūlyti savo klientams unikalią odos gydymo programą, kuri buvo sukurta 1970-aisiais ir iki šių dienų nuolatos tobulinama specialistų ir mokslininkų pagalba. Ši kosmetikos linija atitinka PACAI SPA filosofiją, kuri yra orientuota į visapusišką, 360 ° požiūrį į grožį bei sveikatinimasi, pritaikyta individualiai kiekvienam svečiui, skiriant daug dėmesio kūno ir minčių harmonijai. 

Bendradarbiaujant su „Biologique Recherche“ , PACAI SPA kviečia į išskirtinį renginį ‘’Skin Instant Lab’’, kuris vyks PACAI SPA erdvėje, Didžioji g. 7, Vilniuje. Tai – asmeninė odos diagnostika ir 3D analizė, kuri leidžia nustatyti ‘’šio momento’’ odos būklę bei spręsti kas bus su oda ateityje. Naudojant tinkamai paskirtas procedūras bei kosmetines priemones išlaikoma odos sveikata ir gyvybingumas. 


Diagnostikos pagrindas – vizualinis odos įvertinimas ir svečio apklausa. Šiuolaikiniu aparatu „Skin Instant Lab“ išmatuojamas veido odos drėgmės, elastingumo, pigmentacijos lygiai, įvertinamas hidrolipidinės plėvelės funkcionavimas, riebalinių liaukų aktyvumas. Kompiuterinė programa tiksliai diagnozuoja esamą odos būklę ir parenka labiausiai tinkančias kosmetikos priemones, padeda stebėti odos pasikeitimus. Svečiai gauna aiškų planą, kaip pasirūpinti savo odos sveikata. 


PACAI SPA erdvė, įkurdinta istoriniuose rūmuose, kur susitinka žavinga baroko prabanga ir modernios Vilniaus architektūros formos, rugpjūčio 17d. kviečia visus, kurie rūpinasi savo odos sveikata bei nori susipažinti su nauja SPA meniu procedūrų pasiūla. Visų, šią dieną užsirezervavusių į procedūrą su „Biologique Recherche“ laukia dovanos - ‘’Skin Instant Lab’’ diagnostika ir ypatingi pasiūlymai.


Registruotis:

Telefonu +370 5 250 8076 arba el. paštu spa@hotelpacai.com
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis