Sertifikuotos kosmetikos priemonės iš Prancūzijos jautrios veido odos priežiūrai

Micelinis vanduo tapo pagrindine makiažo šalinimo priemone. Jo sudėtyje yra sferinių struktūrų, susidedančių iš švelniai valančių molekulių, kurios beveik identiškos odos molekulėms. Šios struktūros yra iš dalies lipofilinės ir ištraukia nešvarumus (purvą, makiažą ir odos riebalų perteklių) kaip magnetas. Taigi, vienu mostu švelniai panaikinami nešvarumai, nuvaloma oda ir pašalinamas makiažas, nepažeidžiant odos, net ir jautrios, pusiausvyros.

Atsižvelgiant į specifinius visų tipų odos poreikius, JONZAC kosmetikos asortimente galima rasti net keturias sertifikuotas, natūralias, puikiai toleruojamas micelinio vandens, pagaminto su terminiu šaltinio Jonzac vandeniu, priemones. Jos yra efektyvios, lengvos, gaivinančios ir švelnios. Tai JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo, JONZAC REHYDRATE drėkinamasis micelinis vanduo, JONZAC REACTIVE micelinis vanduo ir JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR valomasis micelinis vanduo.


JONZAC kosmetikos priemonėms iš Prancūzijos -40% nuolaida visose EUROKOS parduotuvėse bei eurokos.lt. Akcija vyksta: 2021 03 30 – 2021 04 28


Riebios veido odos priežiūrai


JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR valomasis micelinis vanduo, 500 ml


https://www.eurokos.lt/naturali-kosmetika/veido-prieziura/prausikliai-ir-valikliai/jonzac-pure-purifying-micellar-valomasis-micelinis-vanduo-500-ml.html


JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinis vanduo valo odą jos nedžiovindamas. Jame esančios micelės panaikina nešvarumus ir visus makiažo pėdsakus. Terminio šaltinio Jonzac vanduo, cinkas ir natūralus hamamelių vanduo ramina ir valo mišrią ir riebią odą, įskaitant jautrią. Priemonės sudėtis kurta siekiant sumažinti alerginių reakcijų riziką ir yra patikrinta dermatologų.


JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinio vandens sudėtyje yra 15 % Jonzac terminio šaltinio vandens, sutraukiančio hamamelių žiedų vandens, valančių natūralių cinko druskų. Sudėtyje nėra alkoholio.


SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA KOSMETIKOS PRIEMONĖ


99 % visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.


11 % visų sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologinių ūkių.JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinis vanduo
JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinis vanduo
Organizatorių archyvas


JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinio vandens VEIKSMINGUMO TYRIMAS


JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinio vandens poveikį vertino dvidešimt penkios 20–64 metų savanorės, kurių oda buvo mišri arba riebi. Savanorės naudojo JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinį vandenį, 14 dienų vieną ar du kartus per dieną.


Kosmetikos priemonės priimtinumas (JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinis vanduo)Kosmetikos priemonės priimtinumas (JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinis vanduo)
Kosmetikos priemonės priimtinumas (JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinis vanduo)
Organizatorių archyvas


Momentinis poveikis (JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinis vanduo)Momentinis poveikis (JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinis vanduo)
Momentinis poveikis (JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinis vanduo)
Organizatorių archyvas


Veiksmingumas po 14 dienų (JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinis vanduo)Veiksmingumas po 14 dienų (JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinis vanduo)
Veiksmingumas po 14 dienų (JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR micelinis vanduo)
Organizatorių archyvas


Bendras pasitenkinimas JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR valomuoju miceliniu vandeniu, 500 ml


 • 84 % savanorių šią priemonę įvertino kaip efektyvią.
 • 96 % savanorių nurodė, kad priemonė tinka mišriai ir riebiai odai.
 • Bendras įvertis: 7,48
 • Ketinimas įsigyti: 76 %.


Raminamosios kosmetikos priemonės


JONZAC REACTIVE micelinis vanduo, 500 ml


https://www.eurokos.lt/naturali-kosmetika/veido-prieziura/prausikliai-ir-valikliai/jonzac-reactive-micelinis-vanduo-500-ml.html


JONZAC REACTIVE raminamasis micelinis vanduo švelniai valo odą. Jame esančios micelės panaikina nešvarumus ir visus makiažo pėdsakus. Jonzac terminio šaltinio vanduo, bisabololas ir natūralių ramunėlių žiedų vanduo ramina jautrią odą, akis ir yra labai gerai toleruojami. Šios priemonės sudėtis kurta siekiant sumažinti alerginių reakcijų riziką ir yra patikrinta dermatologų.


Raminamajame miceliniame vandenyje yra 15 % Jonzac terminio šaltinio vandens, raminamuoju poveikiu pasižyminčio natūralių ramunėlių žiedų vandens ir natūralaus bisabololo. Priemonės sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų.


SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA KOSMETIKOS PRIEMONĖ


 • 99 % visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.
 • 11 % visų sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologinių ūkių.JONZAC REACTIVE raminamasis micelinis vanduo
JONZAC REACTIVE raminamasis micelinis vanduo
Organizatorių archyvas


JONZAC REACTIVE micelinio vandens VEIKSMINGUMO TYRIMAS


JONZAC REACTIVE micelinio vandens poveikį įvertino 34 įvairaus amžiaus savanorės, kurių oda buvo jautri. Savanorės naudojo JONZAC REACTIVE micelinį vandenį 28 dienas, vieną ar du kartus per dieną.


Kosmetikos priemonės priimtinumas (JONZAC REACTIVE micelinis vanduo)Kosmetikos priemonės priimtinumas (JONZAC REACTIVE micelinis vanduo)
Kosmetikos priemonės priimtinumas (JONZAC REACTIVE micelinis vanduo)
Organizatorių archyvas


Momentinis poveikis (JONZAC REACTIVE micelinis vanduo)Momentinis poveikis (JONZAC REACTIVE micelinis vanduo)
Momentinis poveikis (JONZAC REACTIVE micelinis vanduo)
Organizatorių archyvas


Veiksmingumas po 14 dienų (JONZAC REACTIVE micelinis vanduo)Veiksmingumas po 14 dienų (JONZAC REACTIVE micelinis vanduo)
Veiksmingumas po 14 dienų (JONZAC REACTIVE micelinis vanduo)
Organizatorių archyvasBendras pasitenkinimas JONZAC REACTIVE miceliniu vandeniu


 • 70 % savanorių šią priemonę įvertino gerai.
 • 76 % savanorių nurodė, kad priemonė tinkama jautriai odai.
 • 67 % savanorių pažymėjo, kad priemonė tinka esant jautrioms akims.
 • Bendras įvertis: 7,00
 • Ketinimas įsigyti: 58 %


Senėjimą lėtinanti veido odos priežiūra


JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo, 500 ml

https://www.eurokos.lt/naturali-kosmetika/veido-prieziura/prausikliai-ir-valikliai/jonzac-sublimactive-micelinis-vanduo-500-ml.html


JONZAC SUBLIMACTIVE senėjimą lėtinantis micelinis vanduo,švelniai valo, pašalina makiažą ir išlygina odą. Jame esančios micelės panaikina nešvarumus ir visus makiažo pėdsakus. Jonzac terminio šaltinio vanduo ir natūrali hialurono rūgštis išlygina linijas, raukšles, atgaivina ir atjaunina odą. Priemonės sudėtis kurta siekiant sumažinti alerginių reakcijų riziką ir yra patikrinta dermatologų ir oftalmologų.


JONZAC SUBLIMACTIVE micelinio vandens sudėtyje yra 15 % Jonzac terminio šaltinio vandens ir putlinančios natūralios hialurono rūgšties.


SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA KOSMETIKOS PRIEMONĖ


 • 99 % visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.


 • 11 % visų sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologinių ūkių.JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo
JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo
Organizatorių archyvas


JONZAC SUBLIMACTIVE micelinio vandens VEIKSMINGUMO TYRIMAS


JONZAC SUBLIMACTIVE micelinio vandens poveikį išbandė 34 savanorės, kurių pusė buvo 45 metų amžiaus ir vyresnės. Savanorės JONZAC SUBLIMACTIVE micelinį vandenį naudojo 28 dienas.


Kosmetikos priemonės priimtinumas (JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo)Kosmetikos priemonės priimtinumas (JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo)
Kosmetikos priemonės priimtinumas (JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo)
Organizatorių archyvas


Momentinis poveikis (JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo)Momentinis poveikis (JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo)
Momentinis poveikis (JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo)
Organizatorių archyvas


Veiksmingumas po 28 dienų naudojimo (JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo)Veiksmingumas po 28 dienų naudojimo (JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo)
Veiksmingumas po 28 dienų naudojimo (JONZAC SUBLIMACTIVE micelinis vanduo)
Organizatorių archyvas


Bendras pasitenkinimas JONZAC SUBLIMACTIVE miceliniu vandeniu


 • 87 % savanorių šią priemonę įvertino gerai.
 • 84 % savanorių planuoja priemonę įsigyti.
 • Balas = 7,8/10.
 • 94 % savanorių nurodė, kad priemonė tinkama jautriai odai.
 • 86 % savanorių pažymėjo, kad priemonė tinka esant jautrioms akims.


Drėkinamosios priemonės veido odos priežiūrai


JONZAC REHYDRATE drėkinamasis micelinis vanduo, 500 ml


https://www.eurokos.lt/naturali-kosmetika/veido-prieziura/prausikliai-ir-valikliai/jonzac-rehydrate-drekinamasis-micelinis-vanduo-500-ml.html


JONZAC REHYDRATE drėkinamasis micelinis vanduo valo, šalina makiažą ir mažina nemalonų pojūtį. Pritaikytas jautrioms akims. Priemonės sudėtyje yra 15 % Jonzac terminio šaltinio vandens. Jame taip pat yra augalinės kilmės glicerino ir švelnių ploviklių. Micelinio vandens aromatas primena saldžią moterišką vandens puokštę su hiacintais ir rasotais rožių žiedlapiais, sumaišytais su vilkdalgiais, suteikiančiais sodraus jausmingumo. Vandens nata suteikia kompozicijai gaivumo.


Priemonės sudėtyje nėra žymimų alergenų. JONZAC REHYDRATE micelinis vanduo skirtas jautriai odai. Šią priemonę galima naudoti naujagimiams, vaikams ir suaugusiesiems.


SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA KOSMETIKOS PRIEMONĖ


 • 99 % sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.


 • 11 % sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologinių ūkių.JONZAC REHYDRATE gelis ir micelinis vanduo
JONZAC REHYDRATE gelis ir micelinis vanduo
Organizatorių archyvas


JONZAC REHYDRATE micelinio vandens TOLERAVIMO TYRIMAS


JONZAC REHYDRATE micelinio vandens priimtinumą odai, akims ir periokuliarinei sričiai dermatologiniame 21 dienos tyrime dalyvavo ir priemonę vertino 22 suaugusios savanorės. Priemonę įprastomis naudojimo sąlygomis savanorės, kurių visų akys buvo jautrios, tepė ant veido ir akių kontūro ryte ir vakare.


Rezultatai rodo puikų tinkamumą odai ir gerą tinkamumą akims ir periokuliarinei sričiai.


Kosmetikos priemonės priimtinumas (JONZAC REHYDRATE micelinis vanduo)


Atliekant priimtinumo tyrimą 22 savanorių taip pat pildė klausimyną, kurio rezultatai, išreikšti pasitenkinimo procentu: 95 % iš 22 savanorių nurodė, kad yra patenkintos JONZAC REHYDRATE miceliniu vandeniu.Kosmetikos priemonės priimtinumas (JONZAC REHYDRATE micelinis vanduo)
Kosmetikos priemonės priimtinumas (JONZAC REHYDRATE micelinis vanduo)
Organizatorių archyvasMomentinis poveikis (JONZAC REHYDRATE micelinis vanduo)
Momentinis poveikis (JONZAC REHYDRATE micelinis vanduo)
Organizatorių archyvas
Veiksmingumas po 21 dienos naudojimo (JONZAC REHYDRATE micelinis vanduo)
Veiksmingumas po 21 dienos naudojimo (JONZAC REHYDRATE micelinis vanduo)
Organizatorių archyvas
Užsakymo nr.: PT_67545

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis