„Moters“ skaitytojos, išbandžiusios „Novexpert“ priemones: „Vos per kelias savaites sugrąžintas odos švytėjimas“

Pavasaris - metas, kuomet norisi sužydėti, atrodyti gaiviai, moteriškai. Vienas iš moteriškumo atributų - sveika, prižiūrėta bei lygi oda. Norint užtikrinti gerą odos būklę, būtina pasirinkti kokybiškas odos priežiūros priemones.

„Novexpert“ - keturių Prancūzijos gydytojų sukurta hipoalerginė, greito poveikio kosmetika, skirta net labai jautriai odai, kuri padeda veiksmingai kovoti su įvairiomis problemomis. Kosmetika yra 100% natūrali, hipoalerginė, joje nėra konservantų ir cheminių medžiagų.


„Moters“ socialinės medijos paskyroje rengėme konkursą, kuriame kvietėme išbandyti skaitytojas „Novexpert“ produkciją bei išbandžius paprašėme pasidalinti savo atsiliepimais apie šias veido priežiūros priemones. Trys konkurso laimėtojos turėjo galimybę išbandyti „Novexpert“ odos priežiūros rinkinius. Rinkinyje, kurį laimėtojos laimėjo, buvo galima rasti: „Novexpert“ serumą veidui su hialurono rūgštimi, „Novexpert“ intensyviai drėkinantį veido kremą „Expert“ su pro - kolagenu, „Novexpert“ intensyvų jauninantį paakių kremą „Expert“ su pro - kolagenu bei „Novexpert“ šveičiamąjį naktinį kremą.


Konkurso laimėtojos dvi savaites naudojo „Novexpert“ veido odos priežiūros priemones ir pateikė mums atsiliepimus bei vizualinę medžiagą, kuri parodė, kaip pasikeitė moterų oda po priemonių naudojimo. Kaip moterys vertina šias veido odos priežiūros priemones?


Agnė: „Veido odos priežiūros priemonės, vertos dėmesio“


Agnė (moters pavardė redakcijai žinoma) - jauna moteris, kuri nesiskundžia didelėmis odos problemomis. Agnės oda pakankamai lygi, ją vargina tik retkarčiais pasirodantys bėrimai probleminėse veido srityse - skruostuose bei pasmakrėje. Vis dėlto ji, kaip ir visos kitos moterys, nori, kad oda spindėtų ir išliktų švytinti. „„Novexpert“ prekinį ženklą žinojau iš anksčiau, bet mažai ką iš šios produkcijos teko naudoti. Apsidžiaugiau, jog turėjau galimybę išbandyti šias veido odos priežiūros priemones, juk girdėjau tiek daug gerų atsiliepimų apie ją!“ , - teigia Agnė.


Labiausiai Agnei įspūdį paliko veido prausiklis su vitaminu C - po prausimosi jos veidas likdavo švelnus, su gaivos pojūčiu. „Šiuo metu vis dar naudoju „Novexpert“ serumą su hialurono rūgštimi, taip pat dieninį ir naktinį veido kremą bei paakių kremą. Vis dėlto jau dabar pajutau, jog veido oda tapo minkštesnė, labiau pridrėkinta, skaistesnė“ , - pasakoja Agnė. Moteris veido odos priežiūros priemonėmis yra labai patenkinta, sako, jog visų kremų tekstūra yra labai maloni, gerai susigeria ir nepalieka lipšnumo pojūčio. Anot Agnės, tai kosmetika, kuri tikrai verta dėmesio!


Įvertinimas: 10 iš 10!


Agnės veidas prieš ir po „Novexpert“ priemonių naudojimo
Agnės veidas prieš ir po „Novexpert“ priemonių naudojimo
Asm. albumas


Loreta: „Oda tapo daug lygesnė, šviesesnė ir skaistesnė“


Loretos (moters pavardė redakcijai žinoma) veido oda yra linkusi į raudonį, ypač šaltuoju metų sezonu. Taip pat Loretos oda linkusi į riebumą, todėl moteris dažniausiai naudoja būtent riebiai odai skirtas veido odos priežiūros priemones. „Nežinau, ar nuotraukose aiškiai matyti skirtumas panaudojus „Novexpert“ priemones. Vis dėlto realybėje, oda atrodo tikrai daug lygesnė, šviesesnė ir skaistesnė“, - teigia Loreta.


Moters teigimu, jos oda gana dažnai raudonuoja, todėl šios kosmetikos priemonės tikrai sumažino odos raudonį ir pašviesino odą, todėl ji šiuo metu atrodo daug gražiau. „Nors veido odos priežiūros priemones naudoju palyginus neilgai, bet teigiamas rezultatas matyti jau dabar, todėl manau, kad panaudojus priemones ilgesnį laiką rezultatas bus dar akivaizdesnis“, - sako Loreta. Kaip labiausiai patikusias priemones Loreta išskyrė „Novexpert“ serumą veidui su hialurono rūgštimi ir „Novexpert“ intensyviai drėkinantį veido kremą „Expert“ su pro - kolagenu. „Mano nuomone, šios priemonės yra labai kokybiškos, veiksmingos, puikios tekstūros, gerai įsigeria ir pasiskirsto po odą. Tikrai tik geriausi įvertinimai!“, - džiugiai sako moteris.


Įvertinimas: 10 iš 10!


Loretos veidas po ir prieš „Novexpert“ priemonių naudojimo
Loretos veidas po ir prieš „Novexpert“ priemonių naudojimo
Asm. albumo nuotr.


Raimonda: „Panaudojusi priemones dvi savaites tikrai pastebėjau skirtumą“


Raimonda (moters pavardė redakcijai žinoma) turi šviesią, lygią odą, kuri nėra itin problematiška. Vis dėlto Raimondą vargina tamsūs ratilai po akimis. Su šia problema susiduria daugelis moterų. Taip pat Raimondos odai po šaltojo sezono stinga švytėjimo, ji yra papilkėjusi, todėl moteris džiaugiasi galėdama išbandyti „Novexpert“ priemones.


„Panaudojusi priemones dvi savaites tikrai pastebiu skirtumą. Mano paakių oda pašviesėjo, todėl puikiais balais galiu įvertinti „Novexpert“ intensyvų jauninantį paakių kremą „Expert“ su pro - kolagenu. Taip pat smulkios raukšlelės kaktoje ir paakių zonoje yra mažiau pastebimos. Veido oda tapo stangresnė, labiau pridrėkinta, įgijo sveiką spalvą, tapo skaistesnė“, - pasakoja Raimonda. Moterį gana dažnai vargino tempimo pojūtis, kuris dažnai pasireikšdavo nuprausus veido odą. Raimonda džiaugiasi, kad vos po dviejų savaičių šis pojūtis dingo! Moters teigimu, „Novexpert“ serumas veidui su hialurono rūgštimi ir „Novexpert“ intensyviai drėkinantis veido kremas „Expert“ su pro - kolagenu tikrai pagerino jos odos būklę bei panaikino varginantį sausumo pojūtį. „Priemonės iš tiesų lengvai tepasi, greitai įsigeria, nesijaučia lipšnumo pojūčio, tikrai naudosiu jas ateityje“, - teigia moteris.


Raimondos įvertinimas: 9 iš 10!

Raimondos veidas po ir prieš „Novexpert“ priemonių naudojimo
Raimondos veidas po ir prieš „Novexpert“ priemonių naudojimo
Asm. albumo nuotr.


Užsakymo nr.: PT_66861

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis