Agnė Gilytė: „Dėl savo plaukų susilaukiu daug komplimentų“

Stilistė ir prekinio ženklo “CAPSULE by Agnė Gilytė” kūrybos vadovė Agnė Gilytė dėmesį atkreipia ne tik gatvėje, bet ir socialiniuose tinkluose, kur jos vešlių plaukų šukuosena tapo tarsi vizitine kortele šalia daugelio moterų įkvėpimu tapusio stiliaus. „Dėl plaukų sulaukiu daug komplimentų ir klausimų, kaip juos prižiūriu. Prisipažinsiu, skiriu jiems daug dėmesio, nes šukuosena yra labai svarbi kiekvienos moters stiliaus dalis – beveik kaip karūna!“, – sako Agnė, ir sutiko pasidalinti savo plaukų priežiūros atradimais.

Plaukams formuoti ir palaikyti juos blizgančius Agnė naudoja sausą veganiškos sudėties aliejų „Huiles des Reves“, sukurtą Paryžiaus plaukų stilisto J.F Lazartigue. „Šis aliejus yra puiki dovana ne tik savo pačios plaukams, bet ir kitai moteriai – lengvai pakeri ne vien poveikiu, bet ir skoningu stikliniu buteliuku su pipete bei aromatu, primenančiu kvepalus. Keli lašai šio aliejaus yra ir naudingas, ir malonus ritualas“, – pasakoja Agnė apie šiemet atrastą plaukus puoselėjantį aliejų, kurį galima naudoti tiek plaukų galiukams, tiek per visą ilgį.


Šis aliejus taip pat tinka ir kaip kaukė plaukams: užtepus iš vakaro arba prieš karštą vonią ilgiau palaikytas padeda atstatyti pažeistus ar nualintus plaukus.


Agnė Gilytė
Agnė Gilytė
Partnerio archyvas


Taip pat žinoma stilistė neslepia, kad dažo plaukus jau keliolika metų ir nuolat žaidžia atspalviais. „Tam, kad spalvos lėčiau bluktų, labai svarbu pasirinkti tinkamus dažytiems plaukams skirtus šampūnus ir kondicionierius. Kitu atveju spalva ne taip ilgai išliks norimo intensyvumo. Be to, dėl fotosesijų, plaukus neretai tenka performuoti kelis kartus per dieną, tad labai smagu, kai jie sveikai žvilga, lengvai suvaldomi ir išlieka purūs iki pat vakaro“, – sako Agnė.


Jos vonios lentynėlėje neatsitiktinai galima rasti ir veganiškos sudėties dažytiems plaukams sukurtas priemones „Lazartigue Colour Protect“, kurios ne tik puoselėja plaukus, bet ir padeda ilgesniam laikui „užrakinti“ spalvą.

Užsakymo nr.: PT_66385

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis