Kaip susikurti malonią švenčių laukimo nuotaiką?

Kas padeda laukti švenčių? Dovanos!

Bendraudama su kolegėmis girdžiu, kokie populiarūs advento kalendoriai. Tiesa, dažniausiai jie skirti vaikams, kad džiugintų kiekvieną dieną ir, kaip sako mano viena draugė, kad vaikai greičiau iš lovos pakiltų.


Tačiau ne mažiau smagumo ir atrakcijų Advento kalendoriai atneša ir mums, suaugusiesiems. Esu plėšiusi advento kalendorių su giliomis mintimis ir palinkėjimais, lukštenusi dėžutę su gardžiais užkandžiais kiekvienai dienai. O šiemet sulaukiau ypatingai gražaus ir kvepiančio „Douglas“ advento kalendoriaus. Taip taip, kvepiančio – išvyniojus dėžutę iš pakuotės it kokia magiška migla padvelkė be galo mielas kvapas. Kas gi tai?R. Macijauskaitės nuotr.Ogi užburiantį kvapą skleidžia net 24 grožio priemonės, suslapstytos už didesnių ar mažesnių durelių. Net keista ˜– kiek gėrio telpa šioje šiltais raudonais piešiniais margintoje dėžutėje. Ji sudaryta iš trijų dalių – atrišus kaspiną dėžutė išsiskleidžia it duris į grožio pasaulį atvėrus.R. Macijauskaitės nuotr.Na o tada belieka sulaukti dienos ir atidaryti po vieną langelį – siurprizai išslapstyti visose sienelėse. Vieną ar kitą atvėrę rasite valomąją, 2 drėkinančias kaukes veidui, drėkinančius bioceliuliozės pakelius paakiams ar plaukus apsaugančią ir intensyvaus poveikio juos atstatančią kaukes. Norinčioms ypatingai palepinti veido odą – valomoji ir drėkinamoji ampulės, maitinamasis lūpų balzamas.


Mėgstančioms vonios ritualus – putojanti vonios druskos tabletė. Po vonios pasimėgaukite gyvybingumo suteikiančiu kūno losjonu.


Rankoms skirti net du kremai – raminamasis iš „Home Spa“ linijos ir „Essential“ grožio priemonė rankoms. Už kai kurių kalendoriaus durelių rasite nedidelę dildę nagų priežiūrai, nagų korektorių ir nagų lako. Nepamirštas ir veidas, tiksliau, jo makiažas. Advento kalendorius dovanoja blakstienoms apimties suteikiantį tušą, makiažo kempinėlę, antakių formavimui skirtą šepetėlį ir šepetėlį pudrai padengti.


Taip pat rasite skaidrią plaukų gumelę, kelionėms skirtą tuščią buteliuką (vis tiek keliausim!) ir kvepalams skirtą purkštuką. Na o pabaigai – kvapią magiją paskleisianti žvakė.R. Macijauskaitės nuotr.Kalendoriuje esančios „Douglas“ priemonės padės ne tik ruoštis didžiosioms metų šventėms, bet ir išgyventi lengvą kvapnų laukimą. Jaukių švenčių!


P.S. emocijos tokios geros, kad verta pagalvoti ir apie advento kalendorių mylimajam...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis