Stilingiausių šios vasaros šukuosenų TOP 3

 

Tarp populiariausiųjų šukuosenų šią vasarą dominuoja nerūpestingai krentančios garbanos bei netvarkingos uodegėlės ir kuodukai.

Stilingiausių šios vasaros šukuosenų esmė – neįpareigojantis įvaizdis, tarsi ką tik būtumėte grįžusi iš pajūrio. Tokio tipo šukuosenos nėra įnoringos, tad daug laiko joms neprireiks. Kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ plaukų priežiūros ekspertė Laima Kairienė pataria, kaip greitai pasidaryti 3 stilingiausias šios vasaros šukuosenas.

 

Bendra eiga:

 

Svarbiausia – tinkamai paruošti plaukus prieš pradedant jų formavimą. Darant apimties suteikiančias, „netvarkingas“ šukuosenas geriausia iš vakaro išsiplauti galvą du kartus be balzamo. Tiesa, šampūnas turėtų būti tinkantis jūsų plaukų tipui, bet be keratino sudėtyje, kad jų neapsunkintų.

 

Plaukus lengvai nusausinus rankšluosčiu, ant jų patariama plonu sluoksniu užtepti „anti – snap“ gelį, kuris turi dvejopą poveikį – saugo plaukus nuo karščio bei padeda juos atkurti, sulygina išsišakojusius galiukus. Kuriant laisvo stiliaus šukuosenas šis produktas veikia geriau nei įprastas kondicionierius, nes pastarasis juos per daug suglotnina. Norint sukurti itin vešlių plaukų įvaizdį, užtepus gelį, naudokite purškiamą kondicionierių – jis pastebimai padidina plaukų apimtį bei saugo juos nuo UV spindulių.

 

Tuomet plaukus gerai iššukuokite. Sekantis žingsnis – paskirstykite priekinius plaukus tokios apimties sruogomis, kokios turėtų būti jūsų garbanos. Sukite po vieną sruogą aplink apvalios formos šukas, juos pučiant vėsaus vėjo fenu. Tą pakartokite su visais priekyje paliktais plaukais. Sruogas pradėkite sukti priešinga nei veidas kryptimi – taip atversite veido zoną ir išryškinsite skruostikaulius. Likusių plaukų nereikia sukti ant šepečio, juos tiesiog lengvai išdžiovinkite fenu ir iškart supinkite į vieną tvirtą kasą. Į ją nepinkite sugarbanotų sruogelių. Taip sutvarkytus plaukus palikite per naktį.

 

Jeigu norite pasidaryti tobulas nerūpestingas garbanas: ryte išsipinkite kasą ir šepečiu arba pirštais perbraukite per bangas, šitaip jas atskirsite ir truputį pašiaušite. Kad garbanos būtų labiau nepaklusnios – po sruogą suimkite jas nuo galiukų ir ištempkite iki šaknų – garbanos taps itin natūraliomis. Kai jos bus iškedentos, teliks plaukus supurkšti laku, kad užtikrintumėte jų fiksaciją. Svarbu išsirinkti kuo natūralesnį plaukų laką ir jo nepadauginti – priešingu atveju plaukai sulips ir šukuosena praras savo nerūpestingumo įspūdį.

 


Shutterstock nuotr.Jeigu norite pasidaryti netvarkingą uodegėlę: iš pradžių reikėtų sekti visus aukščiau surašytus žingsnius. Tuomet braukite plaukus atgal – kur kris uodega. Iš šonų ištraukite sruogas, jas palikite priekyje, o likusius plaukus laisvai suformuokite į žemą kasytę. Ekspertė pataria uodegėlę suformuoti šiek tiek virš kaklo – taip išryškinsite savo pečių liniją ir nugarą. Prieš surišant plaukus, palikite ploną sruogą palaidą. Su šia sruoga vėliau paslėpsite gumytę.Shutterstock nuotr.Atkreipkite dėmesį, kad gumytė pilnai pasislėptų po sruoga. Sruogą sutvirtinkite su mažai pastebimu segtuku. Galiausiai reikia lengvai ištaršyti kelias plaukų sruogas. Taip plaukai įgaus apimties, o šukuosena taps nerūpestinga. Manote, kad šukuoseną reikia dar labiau užfiksuoti? Panaudokite tam šiek tiek daugiau plaukų lako.

 

Jeigu norite pasidaryti nerūpestingą kuoduką: jums tereikia po anksčiau aprašytų veiksmų atlikti vieną papildomą – visus plaukus suvynioti į žemą kuoduką. Jį susegti galite prie jūsų plaukų spalvos derančiais segtukais. Segtukus paslėpkite ant jų užvyniodama plaukų sruogą, kurią būsite pasilikusi prieš plaukus vyniojant į kuoduką.Shutterstock nuotr.


 

Štai ir viskas! Vos per 10 minučių būsite pasidariusi stilingiausią šių metų šukuoseną!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis