Ekspertės patarimai siekiančioms vasariško bronzinio įvaizdžio

Atėjus vasarai, daugelis po žiemos svajoja apie spindinčią bronzinio atspalvio odą, tačiau dažnos saulės vonios ir tiesioginiai saulės spinduliai sausina odą ir skatina jos senėjimą.

„Douglas“ odos priežiūros ekspertė Laima Kairienė duoda keletą patarimų kaip pasiruošti saulėtam sezonui ir vėl suteikti odai spindesio.

 

Reguliarus veido ir kūno odos šveitimas

 

Dažnai tenka girdėti apie odos šveitimo svarbą, tačiau labai daug žmonių šį žingsnį dar vis praleidžia. Šio proceso metu nuo odos paviršiaus yra pašalinamos negyvos ląstelės, joms besikaupiant oda ilgainiui ima atrodyti pavargusi, kieta ir sausa, netenka elastingumo ir natūralaus švytėjimo, taip pat ima labiau kimštis poros. Greitas sprendimas atgaivinti spindesį praradusią odą yra būtent šveitikliai. Kūno šveitikliuose esantys aliejai padės tuo pačiu metu pamaitinti ir atgaivinti odą, paruoš ją kitiems produktams ir suaktyvins kraujotaką. Geras kūno šveitiklis padės odai geriau įsisavinti drėkinamuosius kremus, o sudrėkinta oda geriau išlaikys įdegį. Veido odai puikiai tinka rūgštiniai šveitikliai. Svarbu prisiminti, kad juos reiktų naudoti vakare, po naudojimo vengti saulės vonių ir būtinai naudoti priemones su SPF, taip sumažinsite pigmentinių dėmių riziką.

 

Drėkinimas

 

Leidžiant laiką saulėje oda praranda drėgmę greičiau nei įprastai, todėl reikalingas dažnesnis drėkinimas. Yra daugybė skirtingų produktų skirtų atstatyti drėgmės balansą, tačiau kūnui vasaros metu puikiai tinka spindintys kūno aliejai. Šis produktas maitina, apsaugo odą nuo drėgmės netekimo bei suteikia jai spindesio ir lengvą bronzinį atspalvį, taip vizualiai išlygindamas nelygumus. Veido odai patariama rinktis produktus, kuriuose jau yra SPF filtras arba kartu su drėkinimo priemonėmis būtina naudoti ir apsauginius kremus nuo saulės. Taip pat šiltuoju laikotarpiu rekomenduojami lengvesnės konsistencijos produktai. Papildomo spindesio veido odai suteiks priemonės su smulkiomis, atspindžio suteikiančiomis dalelėmis.


 Savaiminis įdegis ir veido modeliavimas

 

Norint turėti bronzinę odą, ne visada reikalinga saulė. Savaiminis įdegis - puiki priemonė toms, kurios nori greitai ir sveikai pasiekti rezultatą. Šios priemonės taip pat būna prisotintos skirtingomis medžiagomis, kurios drėkina ir pamaitina odą, todėl ši atrodo dar labiau švytinti.

 

Naudojant tokius produktus yra išvengiama rizikos, kurią sukelia ilgalaikis buvimas saulėje. Tačiau tai nereiškia, SPF tampa nereikalingas, apsauga nuo UV spindulių reikalinga visada, visais metų laikais. Ypatinga dėmesį reiktų skirti veido ir rankų zonoms, kadangi būtent jos dažniausiai ir būna saulėje.

 

Veidui vasariško spindesio efektą gali suteikti teisingai pasirinktas makiažas. Siekiant geriausio vasariško efekto, rekomenduojama naudojantis bronzantu patamsinti virš kaktos esančią plaukų liniją, po skruostikauliu esantį įdubimą ir žandikaulio liniją, tokiu būdu vienu judesio formuojant skaičių 3. Kitu judesiu paryškinkite kaktos centrą, nosį ir smakrą, formuodamos skaičių 1. Tai ne tik vizualiai sukurs labiau įdegusios odos įvaizdį bet ir paryškins veido bruožus.

 

Siekiant suteikti daugiau spindesio ant labiausiai iškilusių veido vietų – nosies, virš skruostikaulių, po antakiais – naudokite spindesio suteikiančią pudrą. Svarbu paminėti, kad norint natūralesnio rezultato patariama rinktis priemones su kuo smulkesniais blizgučiais. Gaivumo ir skaistumo įspūdžiui sukurti, ant skruostų užtepkite nedidelį kiekį skaistalų, švelniai perbraukiant ir per nosį.

 

Siekiant vasariško bronzinio įvaizdžio svarbu prisiminti, kad gražios ir sveikos odos paslaptis, tai nuolatinė priežiūra ir tinkami produktai. Kiekvieno asmens veido priežiūra turėtų būti individuali ir pritaikyta būtent jam. Kiekviena gali turėti tobulą odą, jei mokės ją tinkamai prižiūrėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis