5 jauninančios šukuosenos pavasariui

Tinkantis kirpimas ir šukuosena gali ne tik pabrėžti išvaizdos privalumus ir paslėpti trūkumus, bet ir pastebimai atjauninti. Imkime pavyzdį iš žvaigždžių!

Įstriži kirpčiukai


Kirpimas su įstrižais kirpčiais – vidutinio storumo ir pakankamai ilgais, kokius mėgsta Cate Blanchett ir Cameron Diaz – puikiai tinka ploniems plaukams, atrodo itin seksualiai, elegantiškai ir tinka bet kokiame amžiuje. Stilistai į tokį kirpimą pataria atkreipti dėmesį brandaus amžiaus moterims – tokia šukuosena jums suteiks jaunatviškumo.


Cate Blanchett
Cate Blanchett
Vida Press


Dar tokie kirpčiukai niekada neišeina iš mados, puikiai subalansuoja veido proporcijas, atitraukia dėmesį nuo netaisyklingų ar su amžiumi aiškumą praradusių skruostikaulių, pernelyg siauros ar plačios kaktos bei raukšlių. Taip tvirtina garsus Holivudo stilistas Billy Lowe, į kurio saloną Beverli Hilse dažnai užsuka ir C. Diaz.


Cameron Diaz
Cameron Diaz
Vida Press


Ilgi banguoti plaukai


Teiginys, kad palaidi ilgi plaukai vyresnėms nei keturiasdešimties moterims yra tabu jau seniai įrašytas į praeities atgyvenų sąrašą. Jums patinka ilgi plaukai? Prašom! Tačiau geriausia, kad jie nebūtų idealiai tiesūs ir lygūs – toks variantas labiau tinka jaunoms merginoms. Beje, kai kurios nesenstančios Holivudo aktorės Demi Moore nuotraukos verčia tuo abejoti, tačiau mažai kas iš jos bendraamžių gali pasigirti tokia pat oda ir figūra.


Demi Moore
Demi Moore
Vida Press
Demi Moore
Demi Moore
Vida Press


Smulkios garbanos, tokios kaip Cher, nuo tam tikro amžiaus gali atrodyti juokingai ir senamadiškai, tačiau lengvai banguoti plaukai, švelniai įrėminantys veidą – tai, ko jums reikia. Imkite pavyzdį iš Julios Roberts! Visiškai ištiesinti „Mis Šypsenos“ plaukai iš tiesų ją sendina.


Julia Roberts
Julia Roberts
Vida Press


Trumpas kirpimas „pixie“


Geras trumpas kirpimas gali jus atjauninti penkeriais ar net daugiau metų. „Pixie“ stiliaus kirpimas bet kuriai moteriai suteikia jaunatviškumo, trapumo, žavesio ir tam tikro bejėgiškumo. Billy Lowe įsitikinęs, kad tokios šukuosenos ypač tinka smulkių veido bruožų damoms.


Audrey Tautou
Audrey Tautou
Vida Press


Svarbiausia, venkite perdėto tvarkingumo. Tegul šukuosena bus šiek tiek atsaini ir netgi kažkiek sutaršyta. Puikus sektinas pavyzdys – Audrey Tautou ir Halle Berry, kurios su trumpais ir sąmoningai sutaršytais plaukais atrodo jaunesnės nei su pirmosios damos stiliaus ilgesnių plaukų tvarkingomis šukuosenomis.


Halle Berry
Halle Berry
Vida Press


Prailgintas „bobas“


Viena iš paslapčių, kodėl ši klasikinė šukuosena niekada neišeina iš mados – ji dera bet kurio amžiaus moteriai, nes vienodai idealiai tinka ir jaunoms merginoms, ir brandaus amžiaus damoms. Prailgintas „bobas“ atjaunina ne prasčiau nei kai kurios plastinės operacijos! Svarbiausia, nesuklysti renkantis plaukų ilgį.


Vida Press


Supertrumpus kirpimus verčiau palikite jaunoms. Elegantiškoms moterims geriausia rinktis plaukų ilgį iki smakro ar žemiau, kaip vienu metu kirposi stiliaus ikona Victoria Beckham. Turėkite omenyje, kad plaukų ilgis iki smakro atkreipia dėmesį į jo formą ir veido ovalą. Jeigu jis nebėra idealus, geriau rinkitės kiek ilgesnį kirpimą. Plaukų galus galite pasukti į vidų – šis triukas taip pat padės užmaskuoti neidealų veido ovalą ir tuo pačiu kaklo raukšles. Jums tinka tiesūs kirpčiai? Puiku, tada rinkitės „bobą“ su kirpčiais, nes jie taip pat padės paslėpti kaktos raukšles.


Veidą įrėminantys plaukai


Vidutinio ilgio laipteliais kirpti plaukai, trumpesnių ties veidu esančių sruogų pabrėžimas – visos šios stilistų gudrybės sušvelnina veido bruožus, puikiai paslepia neidealų veido ovalą ir veido odos nelygumus. Be to, tai puikus variantas toms moterims, kurios nori atrodyti jauniau. Jeigu ieškote įkvėpimo, pažiūrėkite Susan Sarandon, Diane Keaton, Jehnnifer Aniston ir Michelle Pfeiffer fotografijas.


Susan Sarandon
Susan Sarandon
Vida Press
Diane Keaton
Diane Keaton
Vida Press
Jehnnifer Aniston
Jehnnifer Aniston
Vida Press


Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis