Šukuosenos, kurios sendina, kai jums - per 40 metų

(18)

Kiekviena moteris svajoja būti jauna ir patraukli, ir čia labai svarbus vaidmuo tenka šukuosenai. Neteisingai pasirinkta šukuosena gali pridėti 10 metų, kurie jums visiškai nereikalingi. Taigi, kokios šukuosenos sendina moteris?

Paleisti tiesūs plaukai


Tokia šukuosena visiškai netinka moterims, kurioms – jau per 40 metų. Tokio amžiaus moteris rizikuoja atrodyti lyg pagyvenusi undinėlė.


Vida Press


Tokiu atveju plaukus geriau susukti – atrodysite graži ir susitvarkiusi.


Vida Press
Vida Press


Prigludę plaukai


Glotniai sušukuoti plaukai, kuriuos jūs surišote į uodegą, jus gali pasendinti net 5 metais. Jei nenorite atrodyti it revoliucijos laikų moteris, būtina juos truputį pašiaušti, pavelti.


Tokia šukuosena itin tinka jaunoms
Tokia šukuosena itin tinka jaunoms
Vida Press


Sudėtinga aukšta šukuosena


Tokia šukuosena atskleidžia visus jūsų veido odos trūkumus ir paverčia jus griežta ponia mokytoja. Tokią šukuoseną rinkitės nebent vakarui. 


Shutterstock nuotr.


Sukelti plaukai. Tokia šukuosena vienareikšmiškai prideda metų bet kokiai moteriai. Ir šiuolaikiniame pasaulyje ji atrodo gana nykiai.


Vida PressVida Press


Uodegos ir kasos


Į uodegą surišti ar į kasas supinti plaukai tinka moterims iki 35 metų. O toms, kam – per 40 metų, tokia šukuosena jau neatrodys gražiai. Mat akivaizdu, kad moteris nori atrodyti jauniau, tačiau viskam yra ribos, kurias peržengus rizikuojama atrodyti juokingai.


Vida PressVida Press


Ilgi plaukai


Vyrauja nuomonė: kuo moteriai daugiau metų, tuo trumpesni jos plaukai. Žinoma, tai nėra taisyklė, kuria reikia vadovautis aklai, tačiau tiesos šiame teiginyje yra. Vyresnei nei 40 metų moteriai optimaliausias plaukų ilgis – iki pečių. Tokius dar galima ir surišti.


Vida Press


Pernelyg trumpi plaukai


Trumpos šukuosenos atidengia kaklą, kaktą, skruostus. Tokie kirpimai neleidžia koreguoti veido, suteikti jam ovalo formos, o juk bėgant metams moterys tai praranda.


Vida Press


Daugumai moterų tinka kare kirpimas.


Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis