Ekspertė atskleidė, koks makiažas – šio pavasario tendencija

Pasteliniai atspalviai, žvilganti oda ir gaivus veidas - tobulas derinys artėjančiam pavasariui. Laikas atsisveikinti su tamsių spalvų paletėmis ir panaudoti auksinius bei purpurinius šešėlius.

Tarptautinio kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ makiažo ekspertė Julija Biveinienė pataria kaip atšviežinti savo makiažo įvaizdį ir išryškinti savo išskirtinį grožį.


Pavasarinio makiažo ypatumas – ryškios akys

 

Uždėję pagrindą, vidinius akių kampučius patepkite žvilgančiais alyvinės spalvos akių šešėliais ir švelniai paskirstykite juos ties akių voku.


Paimkite plokščią akių šešėlių šepetėlį ir užtepkite šiltą vario atspalvį ant viso voko. Uždėkite jį link alyvinio atspalvio ir paskirstykite. Norėdamos paryškinti makiažą, panaudokite vienu atspalviu tamsesnius vario šešėlius ir paskirstykite juos ties viršutine voko dalimi. Su švariu šepetėliu tolygiai paskirstykite šešėlius, sukuriant švelnų spalvų perėjimą.

 

Paryškinkite apatinę blakstienų liniją su ryškesniu vario šešėliu. Užbaikite akių makiažą plonu tušo sluoksniu.


Nepersistenkite su antakių ryškinimu

 

Anot ekspertės, svarbu nenutamsinti antakių. Natūralūs antakiai suteiks įvaizdžiui išraiškingumo. Antakius prašukuokite ir padenkite juos savo odai ir plaukams atitinkančia spalva. Galite rinktis antakių pieštuką arba šešėlius.


Suteikite savo skruostams lengvo rausvumo


Pasirinkite rausvus skaistalus, kurie suteiks veidui pavasariško gaivumo. Norėdamos išryškinti veido spindesį, ant skruostikaulių uždėkite holografinio švytėjimo suteikiančią priemonę.


Užbaikite įvaizdį švelniai rausvais arba kūno spalvos lūpų dažais. Norėdami daugiau pabrėžti lūpas, naudokite lūpų pieštuką.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis