Gražiausios 2020-ųjų trumpų plaukų šukuosenos

(11)

Trumpų plaukų šukuosena – puikus praktiškas sprendimas toms, kurios nori būti madingos.

Mat tokia šukuosena visada atrodo įdomiai, gaiviai ir stilingai, ji tinka visoms moterims be išimties, bet kokio veido tipui. Svarbiausia – teisingai parinkti tinkamą kirpimo formą ir ilgį.


Trumpų plaukų šukuosena pagal veido formą


* Ovalus. Tai ideali veido forma, kuriai tinka bet koks kirpimas, todėl galite drąsiai eksperimentuoti su kirpimu ir plaukų ilgiu.Vida Press


* Apvalus. Siekiant vizualiai „ištempti“ veidą, rinkitės vidutinio plaukų ilgio kirpimus, pvz., iki pečių. Apvaliam veidui puikiai tinka asimetriški kirpimai nuožulniais kirpčiais.

* Kvadrato forma. Moteriai, kurios kakta aukšta, o smakras platus, tiks „aptakūs“ kirpimai, kurie padės koreguoti veido bruožus, „suminkštinti“ juos. Jei Jūsų veido forma – kvadratinė, rekomenduojama atsisakyti bet kokių kirpčių, kad be reikalo neapsunkintumėte veido.

* Stačiakampio forma. Tokios veido formos savininkė gali rinktis itin trumpus pixie stiliaus kirpimus, tiks ir bet kokie kirpčiukai.Vida PressŠukuosena pagal plaukų tipą


* Ploni plaukai. Jei esate plonų, retų plaukų savininkė, Jums tiks tvarkingi pixie ir garson stiliaus kirpimai. Šiuo atveju – kuo trumpesnis kirpimas, tuo didesnė atrodys plaukų apimtis.

* Stori plaukai. Puikiai tiks ir atrodys aukštos šukuosenos – sasson, kepurėlės, taip įvairūs bob-kare stiliaus kirpimai.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis