Grožio meistrų akademija pagerbė pirmuosius absolventus

Vasario 5-ąją – bemaž pirmąją tokią saulėtą šių metų dieną – grožio ir kosmetikos industrijos atstovės garsaus kulinaro Gian Luca Demarco studijoje, itališkų pusryčių atmosferoje, šventė oficialų „ODA akademijos“ atidarymą.

Daugiau nei vienuoliką metų sėkmingai veikianti įmonė ODA LT praėjusiais metais įkūrė kosmetologų kvalifikacijos kėlimo mokymų įstaigą „ODA akademiją“. Joje pagal cheminių šveitiklių (pilingų) ekspertės Irenos Jokšienės metodiką teorinių ir praktinių seminarų programoje mokoma dirbti su itin efektyvia lietuviška ODA kosmetika. Naudojant profesionalios linijos produktus bei namų linijos kosmetikos priemones mokoma spręsti įvairias odos problemas. “ODA akademija“ yra pirmas esminis žingsnis į sėkmingą profesinę kosmetologo karjerą. Vasario 5 d. buvo įteikti diplomai pirmajai akademijos absolventų kartai.


Pirmosioms akademijos absolventėms žinomas kulinaras Gian Luca Demarco su komanda paruošė sveikus ir stilingus itališkus pusryčius.ODA akademija
ODA akademija
Organizatorių nuotr.„Italai pusryčių negamina ir nevalgo, geriame tik kavą, bandelė prie jos – nebent savaitgalį,” – juokavo kulinarijos studijos šeimininkas. Tačiau damoms dedikuoti pusryčiai buvo gausūs ir sotūs: keksiukai su šonine, itališki sūriai, sveikuoliški sluoksniuočiai su namine granola, burnoje tiprstantys keksai…


„Savo studijoje neleidžiu nė pagalvoti apie dietą,” – prie stalo kvietė italų virtuvės šefas. ODA akademija
ODA akademija
Organizatorių nuotr.Šventinių pusryčių staigmena – itališkai temperamentinga fenotipologijos specialisto Giedriaus Švetkausko paskaita apie tai, kokius asmenybės būdo ar profesinius bruožus atskleidžia žmogaus veidas. Taiklios fenotipologo įžvalgos apie jų būdo bruožus, profesines ar verslumo kompetencijas, kosmetologijos ekspertes išties nustebino. Tikėtina, kad kasdien dirbant su daugybe skirtingų veidų, žinios pravers ir profesinėje veikloje. Tačiau svarbiausia, kad kiekviena renginio viešnia į savo darbo kabinetą parsineš diplomą bei akademijoje įgytas kompetencijas, kaip efektyviai spręsti įvairias odos problemas su Lietuvoje gaminama ODA kosmetika ir žinias taikyti savo profesinėje veikloje. Jei dirbti – tai lietuviškai, o švęsti – tik itališkai!
Užsakymo nr.: PT_61717

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis