Kosmetologė Katerina Stankūnė: „Prižiūrėdamos odą moterys daro kelias esmines klaidas“

Trečiadienio rytą kviestinės sostinės viešnios pradėjo grožio pusryčiais, kurių metu kosmetologė Katerina Stankūnė papasakojo apie organizmo valymo svarbą odos būklei bei atskleidė svarbiausius kasdienės veido odos priežiūros principus, o „Biocell“ atstovė Inga Žilionė pristatė prekės ženklo naujieną – valomąją, bambuko anglies pluošto veido kaukę.

„Veido oda nuolat kenčia nuo aplinkos poveikio: saulės, temperatūros pokyčių, ore tvyrančių dulkių, bakterijų, kosmetikos likučių, riebalų pertekliaus ir negyvų ląstelių sluoksnio odos paviršiuje. Nors dauguma žmonių, ypatingai moterų, kasdien prižiūri savo odą, moksliniai tyrimai rodo, kad to nepakanka – net 80 proc. žmonių veido oda yra užteršta,“ – komentuoja I. Žilionė.


Jos teigimu, apie 90 proc. visų kosmetologų atliekamų veido odos procedūrų yra veido valymas, tačiau ne visos moterys turi pakankamai laiko ar finansinių galimybių reguliariai lankytis pas odos priežiūros specialistus. Būtent tokioms moterims ir sukurta „Biocell“ valomoji veido kaukė.„Biocell“ atstovė Inga Žilionė
„Biocell“ atstovė Inga Žilionė
G. Gražio nuotr.Populiarėjantis sveikos gyvensenos kultas, organizmo ir odos detoksikacijos paklausa įkvėpė „Biocell“ sukurti odos sveikatai, švarai ir švytėjimui palaikyti skirtą detoksikuojančią veido kaukę „Biocell Bubble Cleansing Mask“. Ši giliai valanti deguonies kaukė su aktyviąją anglimi panaikina nuo odos paviršiaus riebalų perteklių bei makiažo likučius, o gilesni jos sluoksniai išvalomi putų pagalba. Priemonės sudėtyje esantys ingredientai susijungdami su deguonimi formuoja burbulines putas, kurios lengvai masažuoja veido odą ir į paviršių iškelia visus nešvarumus bei negyvas odos ląsteles. Ši kaukė taip pat stimuliuoja kraujotaką, taip skatindama odos atsinaujinimą. Kaukės pH yra artimas odos pH, todėl ji tinka visų tipų odai.


Progos susipažinti su „Biocell“ naujiena nepraleido dainininkė Anžela Adomovič, Simona Starkutė, verslininkės Vidmantė Martikonytė ir Dovilė Urbanaitė, Sandra Šernė, Sofio Gelašvili bei kitos grožio naujienomis besidominčios moterys.V. Martikonytė
V. Martikonytė
G. Gražio nuotr.Anot kosmetologės K. Stankūnės, kruopšti veido priežiūra turėtų tapti kasdieniu įpročiu norint džiaugtis sveika, gražia ir švytinčia oda. Specialistės teigimu, odos valymas yra vienas svarbiausių odos priežiūros žingsnių: „Mūsų laikais toksinų šalinimas yra itin aktualus. Dėl aktyvaus gyvenimo būdo dauguma žmonių netaisyklingai maitinasi, geria nepakankamai vandens, mažai būna gryname ore, skiria nepakankamai laiko miegui. Dėl šių veiksnių sulėtėja natūrali organizmo detoksikacija, oda tampa pilkšva, praranda drėgmę, atsiranda alerginės reakcijos, tinsta, riebaluojasi, kemšasi poros ir greitėja senėjimo procesai,“ – teigia kosmetologė.


K. Stankūnė įsitikinusi, kad kruopštus odos valymas kiekvieną dieną ryte ir vakare yra esminis odos priežiūros žingsnis. Tam svarbu pasirinkti jūsų odos tipui tinkamus produktus: valiklį, prausiklį ir toniką.„Biocell“ kaukės
„Biocell“ kaukės
G. Gražio nuotr.„Kiekvieną vakarą pradėkite nuo makiažo ir ant odos susidariusių nešvarumų nuvalymo valiklio pagalba. Tam puikiai tiks micelinis vanduo. Atminkite, kad micelinis vanduo pašalina didžiąją dalį nešvarumų, tačiau pilnai jų nenuvalo, todėl būtinai veidą nuprauskite ir prausikliu. Viena pagrindinių moterų daromų klaidų – toniko nenaudojimas. Jis yra būtinas, nes po odos valymo prausikliu keičiasi natūralus odos Ph ir oda tampa dirgli. Tonikas puikiai atstato barjerinę odos apsaugą. Kadangi ant rankšluosčių kaupiasi bakterijos bei riebalų likučiai, savo klientams rekomenduoju po kiekvieno prausimo veidą nusausinti naudojant vienkartinę servetėlę, nes taip pašalinami valiklio ir toniko likučiai ir oda yra mažiau dirginama,“ – apie kasdienę veido odos higieną pasakoja kosmetologė.S. Starkutė
S. Starkutė
G. Gražio nuotr.Kita dažna moterų daroma klaida – prausiklio nenaudojimas ryte. Mūsų odoje esančios riebalinės liaukos aktyviausios naktį, todėl atsikėlus ryte ant veido būna susidaręs perteklinio sebiumo (odos riebalų) sluoksnis. Jo nenuvalius gali pradėti kimštis poros, atsirasti inkštirų ar spuogelių, todėl būtina veidą ryte nuprausti prausikliu, kuris pašalins perteklinį sebiumą nuo odos.


Papildomai odos detoksikacijai K. Stankūnė rekomenduoja giluminį porų valiklį, šveitiklį ir kaukę. Pastarąsias priemones specialistė pataria naudoti du kartus į savaitę. Taip pat nepamirškite reguliariai pamasažuoti veido – taip pagerinsite mikrocirkuliaciją ir bendrą odos būklę. Toksinų daugėja, kai organizme mažėja deguonies, todėl norint išvalyti odą iš vidaus kosmetologė primena nepamiršti gerti pakankamai vandens bei aktyviai leisti laisvalaikį.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis