4 grožio paslaptys, kurios per minutę pavers Jus jaunesnėmis

(2)

Kaip nutrinti nuo veido 10 metų?

Kiekviena moteris žino būdų, kaip greitai po darbo pasiruošti vakarėliui ar svarbiai vakarienei. Štai keli patarimai, padėsiantys atrodyti ne tik geriau, bet ir jauniau.


1. Gyvos akysShutterstock nuotr.Niekas taip neišduoda nuovargio, kaip žvilgsnis. Į dienos pabaigą akių baltymai būna lyg apsitraukę migla, akys nebeatrodo ryškios. Rekomenduojama blakstienas perbraukti mėlynu tušu – tai atgaivins žvilgsnį. Juodas tušas apsunkina akis, o štai spalvotas paryškina akis ir jų spalvą. Labiausiai čia tinka mėlynas tušas.


2. Prižiūrėti antakiaiShutterstock nuotr.Vizažistai tikina: taisyklinga antakių forma gali nubraukti 10 metų. Kreipkitės į specialistą, kad jis sutvarkytų Jūsų antakius, o vėliau jau pati stenkitės palaikyti jų formą. Jums gelbės ir antakiams skirti šešėliai – jais be jokios rizikos galite koreguoti antakių liniją, storį, plaukelių kryptį. O šviesus maskuoklis jums padės atverti akis – tepkite jį po antakiais ir vidiniuose akių kampučiuose. Tik įsitikinkite, kad maskuoklio ir makiažo spalvos derėtų tarpusavyje.


3. Makiažo bazėShutterstock nuotr.Prieš naudojant kreminę pudrą (o net jei ir nenaudojate jos) patepkite odą makiažo baze. Ji sutraukia poras, išlygina odą. Ši priemonė ne tik atlieka odos „fotošopo“ funkciją, bet ir šviesą atspindinčiomis dalelėmis vizualiai sumažina amžiaus paliekamus pėdsakus odoje.


4. Švytėjimo paslaptisShutterstock nuotr.Gyvenant mieste oda itin greitai netenka švytėjimo ir elastingumo. Sukurti švytinčios lyg po atostogų odos efektą padės toninis kremas ir švytėjimo suteikiantys šešėliai, kuriais šepetėliu lengvai perbraukite per skruostikaulius ir išsikišusias veido dalis. O kad toninis kremas nesubėgtų į raukšleles, prieš tepdami sumaišykite jį su drėkinamuoju kremu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis