Stiprių Italijos asmenybių įkvėpti nišiniai kvepalai jau Lietuvoje

Ar norėtumėt kvepėti kaip Dantę įkvėpusi Beatričė? O gal pajusti tolimų kelionių egzotišką dvelksmą su garsiuoju italų keliautoju Marco Polo? Viskas įmanoma. Tereikia atsukti vieno iš 9 nišinių itališkų kvepalų „Onyrico“ buteliuką. 

Susirinkusieji į salone „Kristiana“ vykusį nišinių kvepalų „Onyrico“ pristatymą galėjo nusikelti mintimis į turtingą Italijos istoriją ir bent trumpam pasijusti garsiausių Italijos asmenybių kailyje. Šių kvepalų kūrėja Emilia Armida Chinigò, išsamiai pristačiusi kiekvieną iš 9 aromatų, teigia, kad ją įkvepia svajonės ir kelionės. „Onyrico“ pavadinimas būtent tai ir reiškia – keliones po svajonių pasaulį.


Kvepalų kūrėja Emilia Armida Chinigò
Kvepalų kūrėja Emilia Armida Chinigò
moteris.lt


Savo favoritus čia nesunkiai atras tiek meno, tiek istorijos žinovai. Traukia bohemiškas tabako, aksominių užuolaidų ir sumišusių prabangių kvepalų dvelksmas, tvyrantis operos ložėse? Pabandykite „Rossa Boheme“ aromatą, įkvėptą Giacomo Puccini.


Onyriko
Onyriko
Organizatorių archyvas


Norisi švaros, nekaltumo ir šviesos dvelksmo, kokiu poetą Dantę Alighieri sugundė jaunutė Beatričė? Išbandykite „Empireo“. Pristatydama šį aromatą, Emilia Armida Chinigò juokavo, kad nors „Dieviškosios komedijos“ kūrėjas poetas labiau išgarsėjo savo poema „Pragaras“, aromatas mus nuskraidina į rojų.


Sodrus ir saldus mandarinų gėlių, medaus bei vaisių aromatas, sulig pirmu kvepalų „Itineris“ kvėptelėjimu mus nukelia į egzotiškus Rytus. Argi gali būti kitaip? Juk jį įkvėpė keliautojas Marco Polo, atradęs Kiniją ir Šilko kelią.


O štai Romos imperijos galios įkvėptas „Unguentium“ – jau visai kitoks. Jis patikrina mūsų charakterį. Pasak kvepalų kūrėjos, jį labai mėgsta vyrai, bet dar labiau – stiprios, drąsios ir tvirto charakterio moterys.Onyriko
Onyriko
Organizatorių archyvasNorėtumėte sužinoti, kuo kvepia Michelangelo, Leonardo Da Vinci, Sandro Botticelli arba garsiausios italų baroko dailininkės Artemisios Gentileshi pasaulis? Vienas iš būdų ten nukeliauti – „Onyrico“ buteliukuose slypintis kvapas. Tereikia atsukti jų marmurinį kamštelį.


Onyriko
Onyriko
moteris.ltP.S. Asmeniškai man labiausiai prilipo „TAU“ aromatas, įkvėptas Šv. Pranciškaus Asyžiečio meilės žmonijai ir visiems gyviems sutvėrimams. Gaivus, stiprus ir išskirtinis kadagio, šalavijo, muskuso ir drėgnų beržo rąstų bei pelargonijų aromatų derinys tarsi sugrąžina pirmapradį ir tvirtą pamatą po kojomis, kai norisi atsiremti į savo šaknis ir išlikti savimi.


Onyriko
Onyriko
Organizatorių archyvas


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis