10 makiažo klaidų, kurios Jus pasendins mažiausiai keleriais metais

Makiažas, paverčiantis moterį gražesne, patrauklesne, gelbsti daugeliu atvejų – kai pritrūksta miego, kai veide akivaizdžiai atsispindi susikaupęs nuovargis, kai paakiai mėlynuoja ar netikėtai veidą išbėrė.

Be to, moterys, kurios naudojasi kosmetika, labiau savimi pasitiki, o jų veido oda atrodo išpuoselėta. Tačiau ar žinojote, kad neteisingai atliktas makiažas gali Jus ir pasendinti.


Štai makiažo klaidos, kurios moteriai pridės mažų mažiausiai porą metų:


1. Kai nesinaudojama makiažą koreguojančia priemone maskuokliu, išryškėja patamsėję paakiai.Shutterstock nuotr.2. Tikrai daugiau nei pora metų pasensta moteris, kai, norėdama vizualiai padidinti lūpas, jas apibrėžia pieštuku ir jo neišskirsto.Shutterstock nuotr.3. Pernelyg didelis skystos pudros kiekis subėga į raukšleles ir dar labiau jas išryškina.


4. Labai svarbu tinkamai parinkti tiek makiažo pagrindo, tiek birios pudros atspalvius.Shutterstock nuotr.5. Vizažistai įspėja: apatinio akies voko apvedimas sendina.Shutterstock nuotr.6. Kai kurias moteris sendina net padažytos apatinės blakstienos.


7. Rinkdamiesi lūpų dažų spalvą visada pasikonsultuokite su specialistu – pernelyg tamsi spalva gali pridėti taip nepageidaujamų metų.


8. Atrodysite vyresnė, jei tamsiais šešėliais bus padengtas visas vokas.


9. Pernelyg ryškūs skaistalai – visada saugiau rinktis šviesesnį atspalvį.


10. Nors šiandien madinga ryškinti antakius, būkite atsargi – per ryškūs, stori antakiai gali ne tik pasendinti, bet ir veidą paversti Užgavėnių kauke.Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis