Madingiausios 2020 metų šukuosenos trumpų, vidutinių ir ilgų plaukų savininkėms

Ši tema neabejotinai sudomins kiekvieną merginą ir moterį, nes sveiki, prižiūrėti ir sutvarkyti plaukai visada tampa moters grožio ir patrauklumo vizitine kortele.

Be to, mes puikiai žinome, kad plaukai sulaukia itin daug vyrų dėmesio.


Apžvelkime, kokios šukuosenos bus madingos ne tik šį rudenį, bet ir naujojo sezono metu, į ką turėtų atkreipti dėmesį trumpaplaukės, vidutinių ir ilgų plaukų savininkės. Šiemet itin didelio populiarumo sulaukė vidutinio ilgio plaukų šukuosenos – matyt, dėl to, kad tokių kirpimų yra daugiausia.Shutterstock nuotr.Stilistai atkreipia dėmesį, kad tinkamai parinktas plaukų kirpimas, sušukavinas gali net pakoreguoti veido bruožus.


Kalbant apie vidutinio ilgio plaukus šį ir ateinantį sezoną itin madinga sukeltų plaukų šukuosena. Aukštai sukelti plaukai su netvarkingai išmėtytomis garbanomis – TOPų viršūnėse.Shutterstock nuotr.Įdomu tai, kad madingieji kirpimai ir šukavimai mus nunešė atgal į praeitį – moteriškų šukuosenų idėjos paimtos iš retro, klasikinio ir romantiškojo stilių.


Ilgaplaukės bus tikrai madingos, kai plaukus susuks stambiomis garbanomis. Tokia šukuosena kurs itin romantišką švelnios moters įvaizdį.Shutterstock nuotr.Ne mažesnio dėmesio sulaukia graikiško stiliaus šukuosenos, kurios, parinkus tinkamą makiažą ir aprangą, moterį pavers tikra deive.


Kasa yra tai, kas vienija naujojo sezono madingas šukuosenas – galima taikyti įvairius pynimo variantus. Tokia šukuosena tiks tiek kasdienai, tiek kuriant šventinį įvaizdį.Shutterstock nuotr.Kuriant šukuoseną nepamirškite naudoti įvairius aksesuarus. Segtukai, lankeliai, dirbtinės gėlės, stilingos skrybėlės ir kt. aksesuarai kurs išskirtinį stilių.


Prigludusių plaukų šukuosenos itin tinka siekiant dalykinio įvaizdžio, tačiau taip pat rekomenduojama derinti ir prie klasikinio, glamūrinio ar net sportinio stiliaus.Shutterstock nuotr.Trumpų plaukų šukuosenos – visada madingos. Madingiausios naujojo sezono trumpaplaukių šukuosenos suteikia šarmingumo, seksualumo ir pabrėžia individualumą. Juk būtent trumpų plaukų kirpimai yra rizikingas, tačiau pasiteisinantis sprendimas.


Tiesą sakant, karė, bobo, pažo ir kitos trumpaplaukių šukuosenos naujajame sezone suspindės naujai, o asimetriškoms šukuosenoms prognozuojamas itin didelis populiarumas.Shutterstock nuotr.Kokie bendri bruožai vienija madingiausias naujojo sezono šukuosenas? Natūralumas, nepaklusnumas, griežtos geometrinės linijos, prigludę ir tuo pat metu apimties turintys plaukai.


Galbūt ir jūs rasite idėjų, kaip atnaujinti šukuoseną ir būti madingai. Sėkmės!
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis