Maisto papildą odai išbandžius: oda atrodo skaisčiai ir jaunatviškai

(1)

Spalio mėnesį skelbėme konkursą maisto papildui „Skin Care™ Collagen Filler“ laimėti. Penkios laimingosios turėjo išskirtinę progą išbandyti šį maisto papildą. Pateikiame laimėtojų vertinimus.

Ingrida, 22 m.


Negaliu pasigirti puikia oda. Nuo ankstyvos paauglystės turiu problemą – aknę. Ko tik nedariau – ir pati stengiausi tvarkyti odą, ir mitybą keičiau. Šiek tiek problema sumažėjo, kai apsilankiau pas dermatologę. Skyrė tepaliuką, tačiau jo poveikis labiau matėsi gal iš pradžių, vėliau bėrimai vėl išryškėjo.


Taigi, kai tiek visko jau mėginusi, gavusi išbandyti maisto papildą „Skin Care Collagen Filler“ kažko ypatingo nesitikėjau. Bet, maniau, pabandysiu. Iš pradžių nieko nepajaučiau, tačiau gal po dviejų trijų savaičių pastebėjau, kad odos būklė tapo normali. Sakytum, kad gal matau, ką noriu, tačiau ir draugės universitete tai pastebėjo.


Akylai seku odos būklę. Laimėtą maisto papildą jau baigiu, tad keliausiu pirkti naujos pakuotės. Nesitikiu, kad jis išnaikins aknę, bet, kad padeda palaikyti normalią odos būklę – akivaizdu.


Karolina, 45 m.


Buvau ir pamiršusi, kad dalyvavau konkurse, kai į namus atkeliavo net dvi maisto papildo pakuotės. Perskaičiusi instrukciją, supratau, kodėl – 8 savaites reikia gerti po 4 tabletes per dieną. Prisipažinsiu, toks maisto papildo kiekis kiek nustebino. Tačiau nutariau nesitraukti ir pradėjau vartoti.


Neslėpsiu, kelis kartus pamiršau išgerti rytinę dozę.... Tačiau tai nesutrukdė pastebėti poveikį. O jis pasirodė maždaug po 20 dienų. Oda atrodo skaisti ir švelni. Kai savo pasvarstymais pasidalinau su vyru, jis man paantrino – sako, tikrai aš atrodanti geriau, „šviežiau“. Neturiu pagrindo netikėti vyru, nors jis man komplimentus žėrė ir anksčiau, kai nevartojau šio papildo.


Žodžiu, šitaip mylimo vyro paakinta, nutariau tęsti maisto papildo vartojimą. Ačiū už galimybę atrasti naują produktą.


Monika, 35 m.


Pirmiausia noriu padėkoti už suteiktą galimybę išbandyti papildą odai „Skin Care™ Collagen Filler“. Tai mano pirmas bandytas ir laimėtas konkursas Jūsų portale!


Po pastaruoju metu patirtų stresų bei įtampos, veido odos būklė buvo apgailėtina: oda papilkėjusi, dėmėta bei išsausėjusi. Nepadėjo nei drėkinantys serumai, nei kaukės. Tad pradėjau ieškoti infomacijos apie masito papildus, skirtus odai.


Pradėjus gerti „Skin Care™ Collagen Filler“ didelio stebuklo nesitikėjau, tačiau, mano nuostabai, jau po kelių savaičių odos būklė tapo normali – atrodė gražiai, jautėsi, kad jos drėgnumas normalus. Pabaigus gerti likusias tabletes neabejotinai pirksiu dar, nes poveikis odai akivaizdus. Ne tik pati sau, bet ir draugėms pirksiu – bus puiki Kalėdinė dovana!


Miglė, 49 m.


Jau anksčiau buvau kažkur skaičiusi informaciją apie maisto papildą odai „Skin Care Collagen Filler“ ir labai norėjau jį išbandyti. Kai perskaičiau jo sudėtį, dar labiau apsidžiaugiau – kasdienėje dozėje yra net 400 mg kolageno! O itin smagu tai, kad jis – natūralios kilmės, gautas iš žuvų. Kitos sudėtinės medžiagos taip pat įkvepia: paprastųjų granatmedžių vaisių ekstraktas, gėlavandenių žaliadumblių ekstraktas, valgomųjų pomidorų vaisių ekstraktas, paprastųjų kviečių sėlenų ekstraktas, juodųjų pipirų vaisių ekstraktas, vitaminas C.


Sąžiningai vartojau maisto papildą, nepraleidau nė vieno karto. Ir – kadangi įdėmiai sekiau veido būklę – netrukau pastebėti, kaip jis veikia. Mano odos būklė tapo normali, o pažvelgusi į veidrodį kasryt atrodau lyg labiau pailsėjusi, nors miego įpročių nekeičiau. Kad pokyčiai akivaizdūs, man liudija ir mano artimos draugės komentaras, kad aš atrodau taip, lyg būčiau įsimylėjusi. Ji nežinojo apie mano vartojamą papildą.


Esu labai patenkinta rezultatu ir rekomenduoju moterims pačioms tuo įsitikinti. Ypač vyresnėms, kurios laikui bėgant vis labiau pergyvena dėl vystančios odos.


Raselė, 39 m.


Aš visada rūpinuosi savo veido oda. Turiu puikų pavyzdį – Mamą. Kiek atmenu, ji visada vakarais lepina odą kremu – tiek veido, tiek kūno, nepamiršta ir paakių kremo. Šių įpročių ji neatsisakė iki šiol, nors jai – jau 76 metai. Žinote, aš netgi svarsčiau, ar nepadovanojus laimėto maisto papildo Mamytei, tačiau nutariau būti sąžininga prieš konkurso rengėjus.


Maisto papildas buvo dar vienas dėmuo prie mano veido priežiūros ritualo. O jis nėra toks paprastas: ryte ir vakare purškiu veidą toniku, tepu serumą, paakių kremą, drėkinantį veido kremą. Vakarais makiažą nuvalau miceliniu vandeniu, o prausdamasi po dušu veidui naudoju prausiamąjį pienelį. Kartą per savaitę užsitepu kaukę. Kosmetologė įvertina mano pastangas ir sako, kad šitaip aš tikrai prailginsiu savo jaunystę.


Kokią pastebėjau maisto papildo naudą? Džiaugiuosi, kad mano odos būklė normali, ji atrodo skaisčiai ir gražiai. Tai patvirtino ir kosmetologė, pabrėžusi, kad oda atrodo it gerai padrėkinta. Kai pasiteiravau, ar tęsti papildo vartojimą, leidimą gavau.


Ir aš tikrai vartosiu maisto papildą, mat noriu jaunatviškos odos. Siekiu kuo labiau atitolinti odos senėjimą ir ateityje išvengti radikalių odos jauninimo operacijų.


Apie maisto papildą „Skin Care™ Collagen Filler“


„Skin Care™ Collagen Filler“
„Skin Care™ Collagen Filler“
Gamintojo nuotr.


„Skin Care™ Collagen Filler“ sudėtyje yra jūrinės kilmės kolageno, standartizuotų granatų, pomidorų ekstraktų, astaksantino ir vitamino C. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.


KOLAGENAS


Kolagenas – tai siūlų pavidalo baltymas, kuris sudaro 75–80 proc. struktūrinių odos elementų svorio, todėl jo kiekio ir būklės pokytis organizme atsispindi odos išvaizdoje. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. 


Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas.


Užsakymo nr.: PT_59829

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis