Agnė Grigaliūnienė: „Neatidėliokite laiko ir meilės sau“

Kas tai yra meilė sau? Nuo ko pradėti? Kas svarbiau – tobulas kūnas ar gera savijauta? Į šį ir kitus klausimus atsako renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė.

Kas yra meilė sau


Atlikus visuomenės apklausą paaiškėjo, kad net 60 proc. Lietuvos moterų norėtų atjauninti savo odą. Tyrimo, kurį atliko „Spinter tyrimai“, metu buvo apklaustos 330 moterų, kurioms – 25-55 metai.


„Įsiklausykime į tuos skaičius – moterys jau nuo 25 metų norėtų atjauninti savo odą“, – kiek nustebusi pastebėjo žinoma renginių organizatorė, radijo ir TV laidų vedėja Agnė Grigaliūnienė.


Prieš kurį laiką, kaip pati sako, kai jai „stuktelėjo 40-mečio krizė“, A. Grigaliūnienė susimąstė apie daugelį dalykų: ką veikia, kaip atrodo, ko siekia etc. Pradėjo nuo mitybos keitimo ir pasirinkusi keto dietą atsikratė per 30 kg svorio.

Tęsiant meilės sau analizę moteriai iškilo klausimas, ką dar ji gali padaryti dėl savęs, kad ne tik geriau atrodytų, bet ir jaustųsi.


„Taip mano gyvenime atsirado sportas, psichologas, kosmetologas, dermatologas. Kai kas man bando sakyti, kad nėra laiko tokiems dalykams. Tokiu atveju atsakau: „Na ir neraskite laiko sau. Po kelerių metų pažiūrėkite, kas bus“. O mes puikiai žinome, kas nutinka...“, – mirktelėjusi šypteli garsi moteris.


Pokyčiams gyvenime ryžusis A. Grigaliūnienė neslepia, kad iš klientų (o jų dauguma – vyrai) ji kasdien sulaukia komplimentų, kad gerai atrodo. Pagiria ne tik išvaizdą – juos žavi Agnės energija, puiki nuotaika. Ir tai moterį motyvuoja nesustoti.


„Aš dar ieškau savojo kelio į senatvę. Reguliariai lankausi pas kosmetologę, dermatologę, reguliariai naudoju ir keičiu jų paskirtus kremus. Kol kas bijau adatų, tačiau tikrai nežinau, kas bus po metų. Linkiu visoms moterims nustoti meluoti, kad nėra laiko sau. Ir rasti jo nuolat, ne pripuolamai. Nes psichologai sako, kad dirbdami tokiu tempu, kokiu esame įpratę, po 2 metų patiriame išsekimą. Arba turime lėtinio nuovargio diagnozę... O kad to nenutiktų, nuoširdžiai linkiu mylėti save ir kasdien rasti laiko sau“, – savo patirtimi pasidalijo Agnė Grigaliūnienė.


Kodėl nereikia bijoti raukšlių


Minėto tyrimo metu paaiškėjo, kad net 71 proc. norinčių atsinaujinti odą jos stangrumą palaiko odos priežiūros priemonėmis (kremais ar serumais), 69 proc. – sveika mityba ir sportu, 43 proc. – neinvazinėmis veido procedūromis (veido valymu, masažu), o vos 12 proc. moterų būtų linkusios jauninti odą invazinių procedūrų pagalba (hialiurono rūgšties injekcijomis ar mezoterapija).


Ar jauna oda – tik šių dienų siekiamybė? „Grožio standartai galbūt gali kisti, bet harmoningas ir jaunas veidas yra geidžiamas visada. Antai populiariausias visų laikų grožio etalonas Nefertitė ir po 3400 metų vis dar yra grožio etalonas. Ji turėjo tobulai simetrišką veidą: gražią žandikaulio liniją, smakrą, tiesią nosį, putlias simetriškas lūpas ir dideles gražias akis. Todėl negalime kaltinti moterų dėl jų noro išlikti jaunomis”, – hialurono rūgšties užpildų prekės ženklo „Juvederm“ konferencijoje teigė žinoma dermatologė Dr. Sylwia Lipko-Godlewska.Dr. Sylwia Lipko-Godlewska
Dr. Sylwia Lipko-Godlewska
Organizatorių nuotr.Nors vis labiau populiarėja estetinė medicina, tyrimai rodo, kad lietuvės vis dar išlieka konservatyvios ir renkasi tradicinius būdus odai jauninti.


Dermatologė Dr. Sylwia Lipko-Godlewska pastebi, kad šiandien mūsų visuomenėje vyrauja daugybė mitų, kad invazinės grožio procedūros skausmingos ar suteikiančios nenatūralų rezultatą, nors tiesos šiuose mituose – nedaug. Tačiau dar didesne problema dermatologė laiko raukšlių baimę.


„Visais laikais grožis buvo siejamas su jaunyste: jauna, stangri ir skaisti oda buvo siekiamybė, o raukšlelė veide dar nereiškia, kad jums būtinai reikia ją išlyginti. Visų pirma, geras specialistas turi labai gerai išmanyti žmogaus veido anatomiją, struktūrą ir iš anksto nuspėti galimas problemas. Raukšlės – nėra blogis, ir bėgant metams, norint išlaikyti natūralią veido išvaizdą, nereikėtų pulti jų naikinti. Bet kokio amžiaus moters veide svarbiausia – harmonija ir proporcijos, o ne raukšlių kiekis. Šių taisyklių nepaisymas ir sąlygoja daugelį šiandienos mitų“, – teigia specialistė.


Gydytojos teigimu, senėjimo procesai paprastai prasideda nuo 28 metų, kai ima mažėti odos bazinio sluoksnio ląstelių dalijimosi greitis, lėtėja odos regeneracija. Be to, laikui bėgant kinta ir žmogaus kaukolės struktūra: kaukolės kampai, ypač žandikaulio ir antakio linijos, nuožulnėja, akiduobės didėja, todėl paakiai pakrenta. Traukiantis kaukolei, veidas praranda kontūro liniją, dingsta proporcijos.


Šis procesas – neišvengiamas, tačiau jaunystę ir gražias veido proporcijas išlaikyti galima pasirinkus tinkamus būdus, tad švietimas šioje srityje – būtinas.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis