Odos priežiūra žiemą – maksimalus drėkinimas ekstremaliomis sąlygomis

Šaltasis metų laikas gali būti kur kas didesnis išbandymas odai nei vasaros karštis. Jai kenkia žemę kaustantis gruodas, šiurkštus ledinis vėjas. Tačiau ne mažesnė žala nuo sauso patalpų oro, staigių temperatūros pokyčių.

Atvėsus orams, prasidėjus šildymo sezonui oda sausėja, netenka drėgmės, dėl vandens trūkumo praranda ir elastingumą, todėl tinkamo kremo naudojimas – itin svarbus. Kosmetologai pabrėžia, kad šaltuoju metų laiku labai reikalingas drėkinantis kremas. Tačiau čia svarbu pasirinkti tinkamą laiką drėkinančio kremo naudojimui ir juo pasitepus iškart nebėgti į lauką, kur minusinė temperatūra. Vertėtų palaukti bent 20-30 minučių, kol kremas visiškai įsigers.


Šaltuoju metų laiku daugiau dėmesio reikia skirti viso kūno odos drėkinimui, tačiau vis tik išskirtinę meilę skiriant nepridengtoms vietoms – veido odai, lūpoms, rankoms. Nepakankamai drėgmės ir maitinimo gaunanti oda netruks sureaguoti – ims sausėti, šerpetoti, rausti. O tada jau pareikalaus papildomos ir sudėtingesnės priežiūros.


Tad kaip pasirūpinti oda? Kaip padėti atlaikyti jai tekusius išbandymus? Kokias priemones naudoti?


Rinkimės produktus, kurie gimė iš ilgametės Šiaurės šalių patirties. Čia į pagalbą ateina odos gelbėtojos – „Lumene“ linijos „Arctic Hydra Care [Arktis]“ priemonės. Pagamintos Suomijoje, kuri moka apsiginti nuo žvarbių vėjų, spiginančio šalčio ir darganos. Mat jų sudėtyje yra raminamųjų Šiaurės mėlynių, avižų ir rapsų aliejų bei drėgmę odoje sulaikantis „Beta“ kompleksas, kuris padeda atgaivinti dehidratuotą ir sausą odą.Gamintojo nuotr.Šios priemonės sukuria drėgmės apsaugą – „antrąją odą“, kuri saugo nuo terminio streso ir išsausėjimo sukelto raudonio. Priemonės suteikia odai atgaivą, sudrėkina ją ir atkuria reikiamą drėgmės lygį, kad ir kur jūs eitumėte, bet kokiomis oro sąlygomis.


Visų priemonių sudėtis – iki 98% natūrali. Be kvapiųjų medžiagų. Tinka jautriai odai. 100% veganiški.


Išbandyta Laplandijoje, kai temperatūra -15 °C.**


Pristatome linijos „Arctic Hydra Care [Arktis]“ priemones:


* „Arctic Hydra Care Arktis Moisture & Relief“ dieninis kremasGamintojo nuotr.Dieninis kremas padeda atgaivinti ir suteikti gerą pojūtį dehidratuotai ir linkusiai labai smarkiai išsausėti odai. Kremas padeda atkurti odos drėgmės lygį, užtikrina ilgalaikę ir intensyvią rehidrataciją, pašalina tempimo pojūtį. Taip pat suteikia terminio streso apsaugą nuo dehidratacijos, kurią sukelia temperatūros pokyčiai, ir mažina dėl odos išsausėjimo atsirandantį raudonį.


Tepkite ant veido ir kaklo odos prieš tai ją nuvalę arba patepę serumu „Arctic Hydra Care Oleo-serum“. Tepkite 30 minučių prieš eidami į lauką.


* „Arctic Hydra Care Arktis Moisture & Relief Rich Oleo“ serumasGamintojo nuotr.Serumas atgaivina dehidratuotą ir linkusiai labai smarkiai išsausėti odą. Atkuria odos drėgmės lygį, užtikrina ilgalaikę ir intensyvią rehidrataciją.


Gerai pakratykite ir tepkite ant nuvalytos veido ir kaklo odos prieš naudodami kremą „Arctic Hydra Care Day Cream“. Tepkite 30 minučių prieš eidami į lauką.


* „Arctic Hydra Care Arktis Moisture & Relief Rich“ paakių kremasGamintojo nuotr.Paakių odos kremas padeda sumažinti „žąsies kojeles“ ir dehidratacijos raukšles.


Nedidelį kiekį kremo tepkite ant nuvalytos odos aplink akis. Tepkite 30 minučių prieš eidami į lauką.


* „Arctic Hydra Care Arktis Moisture & Relief Rich“ rankų kremasGamintojo nuotr.Rankų kremas sausai ir pažeistai rankų odai iškart suteikia atgaivą, užtikrina intensyvią rehidrataciją ir švelnumą.

Kremas suteikia ilgalaikį drėkinimą. Taip pat suteikia terminio streso apsaugą nuo dehidratacijos, kurią sukelia temperatūros pokyčiai, ir mažina dėl odos išsausėjimo atsirandantį raudonį.


* „Arctic Hydra Care Arktis Moisture & Relief Rich“ lūpų kremas


Lūpų kremas dehidratuotoms ir suskirdusioms lūpoms iškart suteikia atgaivą. Lūpų oda pamaitinama ir tampa glotni. Taip pat suteikia terminio streso apsaugą nuo dehidratacijos, kurią sukelia temperatūros pokyčiai, ir mažina dėl odos išsausėjimo atsirandantį raudonį.


Gamintojo nuotr.


** Vartotojų testas, 90 vyrų ir moterų, Suomijos Laplandija, 2018 m. vasaris ir kovas.


Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/Lumene.LT/

Užsakymo nr.: PT_59684

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis