Makiažo specialistė apie tai, kokie antakiai labiau tinka jaunesnėms, o kokie – vyresnėms moterims

(2)

Idealių antakių parinkimas gali tapti tikru iššūkiu. Ir tai suprantama - juk kartais pasiklystame tarp įvairiausių klausimų: o koks gi yra idealus antakių storis, ilgis, linkis ar spalva.

Būtent dėl šios priežasties šiandien pakalbinome makiažo virtuozę, mokytoją bei savo asmeninės studijos savininkę – Moniką Briu, kuri atskleidė pagrindines antakių modeliavimo taisykles, pritaikomas kiekvienai.

O visos, norinčios išnarplioti antakių makiažo paslaptis, turėtų apsilankyti lapkričio 30 d. „The Makeup Lovers 2019“ renginyje, kuriame Monika Briu atskleis daugiau apie antakių makiažą ir padės atrasti jums tinkančią formą.Monika Briu
Monika Briu
Asmeninio albumo nuotr.Kodėl, apskritai, yra svarbu ryškinti antakius?


Lyginant su kitais veido bruožais, antakiai išsiskiria ryškiausia vizualine linija, kurią dažant, galima koreguoti ir veido proporcijas ar jo reljefą. Pavyzdžiui, tam tikra antakių forma gali optiškai suapvalinti akis, išdidinti kaktą, susiaurinti veidą ar net koreguoti nosies formą.


Kokie antakiai šiuo metu yra madingiausi?


Šiuo metu dominuoja visiška laisvė antakiams, nes nėra vieno madingo įvaizdžio. :) Vis tik, jei reiktų išskirti vienus, sakyčiau, jog tai būtų pilni, tankūs ir gyvi antakiai.Organizatorių nuotr.Kokios yra 3 pagrindinės antakių klaidos?


Dažniausiai susiduriu su šiomis trimis – pirmoji – kai priekis yra padaromas per daug ryškus, aštrus arba antakiai yra per toli vienas nuo kito. Antroji – kai uodegėlė būna nupiešta per daug žemai. Tokiu atveju yra vizualiai “nusveriamas” visas antakis, akies kamputis ir netgi skruostikauliai. O trečioji klaida – tai, be abejo, antakių išploninimas.


Kokį produktą rekomenduotumėte kasdieniniam antakių paryškinimui?


Vieno atsakymo į šį klausimą negalėčiau pateikti, nes viskas priklauso nuo žmogaus ir kiek laiko jis gali skirti savo kasdieniniam antakių makiažui. Jeigu yra norima greitai pasiryškinti antakius, rekomenduočiau antakių pieštukus, kurie turi mikro galiuką - jie padės gražiai nubrėžti precizišką formą ar net išpiešti plaukelius, o, pavyzdžiui, gelį rekomenduočiau toms, kurios turi daugiau laiko. Bet sutikčiau su vienu produktu, kurį visos turėtų turėti savo kosmetinėse - tai antakių tušas, su kuriuo galima antakius gražiai sušukuoti ir suteikti jiems apimties.Organizatorių nuotr.Kokią pagrindinę paslaptį galėtumėte išduoti apie tai, kaip pasidaryti tobulus antakius?


Stebuklingo būdo nėra, bet yra 2 paprasti, į kuriuos reiktų atsižvelgti. Bet, perspėju – jie reikalauja kantrybės (o mes, moterys, juk ne visada jos turime)! Pirmiausia, svarbu puoselėti savo antakius ir neišploninti jų, nes tokiu atveju atsiauginimo trukmė gali užtrukti net iki vienerių metų! O antra, siūlyčiau atrasti profesionalų antakių meistrą, kuris kiekvieną mėnesį palaikys jūsų antakių formą, kurią galėsite kartkartėmis prižiūrėti.


Kaip pasirinkti tinkamiausią antakių spalvą?


Renkantis antakių spalvą yra svarbu atsižvelgti į kelis dalykus – odos ir pačių plaukų spalvą bei tamsumą, bet svarbiausia – į galvos plaukų šaknis. Įprastai antakių spalva būna labai panaši į šaknų, bet tuo pačiu ir šiek tiek linkusi į šaltumą.Organizatorių nuotr.Į ką reiktų atsižvelgti, renkantis antakių formą?


Antakių forma yra be galo kompleksiškas dalykas, nes, norint atrasti idealią, reikia atsižvelgti į absoliučiai visą veido reljefą. Kaip ir minėjau prieš tai, antakiai gali koreguoti tam tikrus veido bruožus – juos paryškinti arba paslėpti, todėl svarbu atsižvelgti ir į žmogaus norus bei charakterį. Taigi, vienos ir visiems tinkančios formulės nėra – svarbu matyti visą veido bruožų harmoniją, o nesikoncentruoti tik į antakius. Apie tinkamos formos parinkimą papasakosiu „The Makeup Lovers 2019“ renginyje, savo seminaro metu.


Ar skiriasi jaunos merginos ir brandžios moters antakiai - jei taip, gal galite išskirti kuo?


Esminių skirtumų tarp jaunos ir brandžios moters antakių negalėčiau išskirti, bet brandžioms moterims rekomenduočiau neperspausti su ryškumu ir aštrumu, nes joms visada labiau tiks švelnesni antakiai, kurie palengvins veidą ar net tarsi suteiks liftingo efektą. Ir dar pridėsiu, jog svarbu, kad uodegėlė būtų aukščiau nei antakių priekis ir taip vizualiai būtų pakeliami akių kampučiai, kurie dažniausiai su amžiumi pradeda svirti žemyn.Organizatorių nuotr.Koks yra jūsų mėgstamiausias antakių formavimo būdas (formavimas pincetais, siūlu ar vašku)?


Visada renkuosi tokius šalinimo būdus, kurie kuo mažiau kenkia odai, jos elastingumui bei plaukelių svogūnėliams. Mano mėgstamiausi – pincetas arba siūlas. Siūlas labiau tinkamas tankiems ir greitai augantiems antakiams, bet lietuvėms dažniausiai užtenka pinceto. O, kalbant apie šalinimą vašku, aš esu labai prieš ir tam yra daug priežasčių. Viena jų – jog toks šalinimo būdas labai traumuoja vokų odą. Kadangi vokų oda yra 4 kartus plonesnė nei veido oda, ji labai lengvai praranda savo elastingumą, o jėga, naudojama, šalinant plaukelius vašku, yra kelis šimtus kartų didesnė nei šalinant juos pincetu, taigi, po tokio stipraus patempimo oda neatsistato taip lengvai ir todėl gali užkristi akys bei antakis. Be to, yra pašalinamas viršutinis odos sluoksnis ir todėl vokų oda dar silpniau apsisaugo nuo saulės spindulių, tad greičiau atsiranda pigmentinės dėmės šioje srityje. Ir, be abejo, kai rovimo jėga yra tokia didelė, yra išraunami netgi antakių svogūnėliai ir plaukeliai gali nebeataugti visą gyvenimą!


O kaip patartumėte atsiauginti per daug išpešiotus antakius?


Deja, kol kas stebuklo, kuris padėtų atsiauginti antakius – dar neatsirado. Jeigu antakiai yra pašalinti su visu svogūnėliu, vienintelis būdas, kurį galėtumėte padaryti, tai jų nepešioti vienerius metus bei stiprinti esamus plaukelius. Naudokite įvairius aliejus, masažuokite juos, o geriausia rekomendacija galėtų būti tai, kad priemones teptumėte ant drėgnų plaukelių – tik išlipus iš dušo ar nusiprausus veiduką. Bet svarbu nepamiršti ir rūpintis savo sveikata – tinkamai maitintis bei gerti pakankamai skysčių ir tokiu atveju žinosite, jog padarėte viską dėl savo mylimų antakių.


Norite sužinoti daugiau patarimų antakių tema? Monika Briu jūsų lauks lapkričio 30 d. „Litexpo“, kuriame jau 4-tą kartą vyks didžiausias makiažo festivalis Baltijos šalyse – „The Makeup Lovers 2019“. Susitikime!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis