Oksana Pikul-Jasaitienė: „Tai yra 3 dažniausiai pasikartojančios brandžios moters makiažo klaidos“

(1)

Kiekviena moteris nori būti graži bet kokiame amžiuje. Nors kai kurioms raukšlės, pigmentinės dėmės ar kiti trūkumai slopina pasitikėjimą savimi, makiažas gali tapti ta priemone, kuri padės jį vėl susigrąžinti.

Norėdami sužinoti daugiau apie brandžios moters makiažo klaidas ir taisykles, šiandien pakalbinome gerai Lietuvoje žinomą vizažistę, dėstytoją bei „Oksanos Pikul grožio namai“ įkūrėją ir savininkę Oksaną Pikul-Jasaitienę, kuri pasidalino savo žiniomis apie makiažą bei įvairiomis gudrybėmis, kaip gi pasiekti tobulą įvaizdį bet kokiame amžiuje.


Be to, svarbu nepamiršti, jog lapkričio 30 d. 4-tąjį kartą vyksiančiame „The Makeup Lovers 2019“ renginyje ši nuostabi vizažistė ves savo seminarą tema: „Jaunatviškas ir brandus makiažas: ką būtina žinoti?“ ir atskleis dar daugiau patarimų bei savo naudojamų triukų.Iš herojės asmeninio albumoĮ kokius pagrindinius aspektus turėtų atsižvelgti brandi moteris, rinkdamasi sau makiažo produktus?


Oksana: Brandžios moters makiaže yra svarbiausia rinktis tokias priemones, kurios neapsunkintų odos, bet tuo pat metu ir paryškintų gražiausius moters bruožus.


Kaip pasirinkti tinkamą makiažo pagrindą vyresnei moteriai?


Oksana: Nors kiekvieno oda yra labai individuali, bendrai, siūlyčiau rinktis lengvą bei gaivų makiažo pagrindą, kuris sulygintų odos spalvą, bet tuo pačiu ir sukurtų natūralios odos efektą. Kai kurioms tiks arba labiau drėkinantis, arba suteikiantis lengvą matinį efektą – bet bet kokiu atveju yra labai svarbu atsižvelgti į moters poreikius.


Kokių grožio produktų galėtų užtekti kasdieniniam brandžios odos makiažui?


Oksana: Gero serumo, blakstienų tušo, skaistalų bei lūpų blizgio, o taip pat ir tinkamų šešėlių antakiams paryškinti.Iš herojės asmeninio albumoKokių antakių klaidų turėtų vengti brandžios amžiaus moterys?


Oksana: Derėtų susilaikyti nuo ryškių antakių, kurie gali pridėti papildomų metų ir išbalansuoti veido harmoniją. Patarčiau rinktis švelnius, natūralius tonus, o dažantis kurčiau šešėliavimo efektą, sekdama natūralia antakių augimo linija.


Kokios tekstūros produktai labiausiai tinka brandžioms moterims?


Oksana: Viskas priklauso nuo pačio produkto tipo – tarkime, akims labiau tiktų matiniai šešėliai, tačiau šiek tiek žvilgesio turintys skaistalai akimirksniu suteiktų veidui gyvybingumo.


Kokios yra 3 dažniausiai pasikartojančios brandžios moters makiažo klaidos?


Oksana: Dažniausiai pasikartojančios klaidos – perdėtas veido bei paakių maskavimas, bet esu pastebėjusi ir tokius atvejus, kai moterys persistengia su highlighter‘iu ir taip išryškina savo raukšlytes. Bet tokių klaidų yra ir daugiau – apie tai papasakosiu plačiau „The Makeup Lovers 2019“ renginyje.


O apskritai kokios priemonės ar technikos geriausiai padeda užmaskuoti senėjimo požymius?


Oksana: Nors yra svarbu pasirinkti tinkamą bazę, kuri suteiktų odai švytėjimo, visų svarbiausia – rūpintis savo veido oda, prižiūrėti ją bei suteikti pakankamai drėgmės.


Kaip pasirinkti lūpdažio spalvą brandžiai moteriai?


Oksana: Labai svarbu atsižvelgti į tai, kokia proga moteris nori pabrėžti savo lūpas – ar tai būtų kasdieninis makiažas į ofisą, o gal išėjimas į teatrą. Vakarui rekomenduočiau klasikinę raudoną spalvą, o dienos metu galima pasirinkti natūralios spalvos pieštuką ir lengvą blizgį.Iš herojės asmeninio albumoO kokių spalvų makiaže turėtų vengti vyresnio amžiaus moterys?


Oksana: Siūlyčiau vengti itin ryškių spalvų.


Kokios šio sezono makiažo tendencijos geriausiai tinka brandžios odos savininkėms?


Oksana: Tvirtai tikiu, kad šį sezoną madingos galime būti visos – brandžios odos savininkės gali drąsiai rinktis skaistalus, kurie suteiks veidui gyvumo, o akims paryškinti puikiai tiks pravedimas arba švelnūs akių šešėliai su nutamsėjančiu kampučiu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis