Trumpų plaukų šukuoseną pasirinkusi atlikėja Kristina Zmailaitė sulaukia kaip niekada daug komplimentų

Žinoma operos solistė Kristina Zmailaitė dar niekada neturėjo tokios trumpų plaukų šukuosenos.

Ryžtis išvaizdos pokyčiams artistė, kaip pati sako, sumanė vardan kasdienio patogumo. Tačiau, jos pačios nuostabai, iš kolegų sulaukusi kaip niekad daug komplimentų.


„Nesu iš tų žvaigždžių, kurios savo išvaizdos permainomis siektų daugiau dėmesio ar reklamos. Man viso to nereikia. Pasirinkau trumpų plaukų kirpimą, kad kasdien būtų greičiau ir patogiau pačiai susikurti norimą šukuoseną. Net nesitikėjau, kad tiek daug žmonių sakys, kad naujasis įvaizdis mane gerokai jaunina“, – šypsosi K. Zmailaitė.K. Zmailaitė
K. Zmailaitė
Asmeninio albumo nuotr.Moteris ne tik pasirinko trumpų plaukų kirpimą, bet ir gerokai pasišviesino spalvą. Naująjį operos solistės įvaizdį sukūrė jos ilgametė plaukų meistrė, „Cut code“ salono įkūrėja Rūta Morozovienė. „Kiekvienai moteriai svarbu turėti meistrą, kuriuo galėtų pasitikėti“, – neabejoja K. Zmailaitė.


K. Zmailaitė sako, kad eidama į sceną ar renginį, trumpus plaukus susisega ir iš priekio ji atrodo, tarsi susisukusi kuklų balerinos kuodelį. „Pasirodo, turint ir trumpus plaukus, galima transformuoti šukuoseną ir kaskart atrodyti vis kitaip“, – džiaugiasi šiuo metu naujus scenos pastatymus repetuojanti dainininkė. Ji mano, kad būtent dėl šio „balerinos“ varianto, ji ir sulaukusi daugybės komplimentų dėl savo jaunatviškumo.


Įdomu, kaip jos naująją šukuoseną įvertino sutuoktinis, taip pat garsus operos solistas Edmundas Seilius? Pamenu, kai grįžau iš „Cut Code“ salono, Edmundas pasakė: „Gražiai moteriai viskas tinka!“, – šypsosi Kristina ir priduria, kad jos sutuoktiniui kaip ir daugeliui vyrų labiausiai patinka ilgi moterų plaukai.K. Zmailaitė
K. Zmailaitė
Asmeninio albumo nuotr.Dėl savo jaunatviškos išvaizdos, 45-erių operos solistė giria genus. „Pati specialiai nieko nedarau, kad išlikčiau kuo jaunesnė ir lieknesnė. Net po antrojo gimdymo papildomi kilogramai kažkaip labai greitai nejučia ištirpo. Gal dėl bemiegių naktų? O dienomis ne visada spėdavau pavalgyti“, – prisimena motinystę ir karjerą puikiai suderinanti moteris.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis