Maisto papildą plaukams išbandžius: plaukų būklė tapo normali, jie puikiai išlaiko dažų spalvą

Prieš kelias savaites kvietėme dalyvauti moteris.lt konkurse ir laimėjus išbandyti maisto papildą plaukams „Hair Volume GUMMIES“. Kokius vertinimus pateikė 5 laimėtojos, kviečiame ir sužinoti.

Margarita, 35 m.


Ačiū už galimybę išbandyti vitaminus plaukams „Hair Volume GUMMIES“ . Pirma, ką noriu pasakyti, tai šie vitaminai gali pretenduoti į skaniausių visų laikų vitaminų nominaciją. Kasdien juos valgydama po įprastų pietų jaučiausi taip, tarsi valgyčiau desertą. Jie labai, labai skanūs! Jeigu kažkas turite problemų praryti įprastas tabletes ar kapsules, labai rekomenduoju jus išbandyti.


Dabar apie savo plaukus: jie silpni nuo gimimo. Plonyčiai, tiesūs ir gana stipriai besiveliantys. Kad atrodytų, jog turiu didesnį plaukų tūrį, juos kerpu beveik trumpai ir dar padažau sruogelėmis – taip optiškai išgaunu bent kiek didesnę jų apimtį.


Prieš dalyvaudama jūsų projekte, kruopščiai perskaičiau vitaminų sudėtį: joje yra biologiškai aktyvių mitybinių medžiagų derinys, maitinantis plaukų folikulus (derinys iš asiūklių, sorų ekstraktų, biotino, cinko, taip pat obuolių ekstrakto, kuriame randama biologiškai aktyvios medžiagos procianidino B-2). Žinau, kad plaukų būklei labai svarbus ir gyvenimo būdas, ir tinkama mityba, ir stresas.


Paskutiniai mėnesiai mano gyvenime buvo tokie, kad streso buvo daugiau negu reikia, o sveikos mitybos – mažiau. Iš karto pajaučiau tai savo plaukuose – jie dar tapo plonesni, nebeaugo taip greitai, kaip anksčiau. Pradėjus vartoti vitaminus pajaučiau pokyčius. Žinau, kad reikia daugiau laiko norint pamatyti tai vizualiai, nes plaukai paauga maždaug 1 cm per mėnesį, todėl pasižadu, kad nuo šiol vitaminai plaukams „Hair Volume GUMMIES“ bus mano namų spintelėje dažni svečiai. Ačiū.


Jurgita, 46 m.


Po vasaros mano plaukai buvo tikrai „pavargę“, o daug saulės ir maudynių jūroje sveikatos ir grožio jiems tikrai nepridėjo. Rudeniop pradėjo dar ir slinkti. Kiekvieną dieną išsitrinkusi galvą su siaubu žiūrėdavau, kaip kuokštas mano plaukų sako man „sudie“ nugarmėdami į vonios kanalizacijos skylę.


Šukuodama šepečiu jaučiausi kaip šuo, keičiantis kailį. Reikėjo kažką daryti, antraip jau regėjau perspektyvą „galynėtis“ su savo pliktelėjusiu sutuoktiniu, kurio pakaušis labiau šviečia. Ir tuo metu – koks sutapimas – moteris.lt konkurse laimėjau galimybę išbandyti „Hair Volume GUMMIES“ papildus. Nelabai jais tikėjau, kaip ir visais kitais papildais, tačiau prarasti tikrai neturėjau ko.


Nuostabaus skonio guminukus kramtau jau trečią savaitę, stebuklų nenutiko, nemeluosiu, neatžėlė kupeta plaukų kaip meksikiečių serialo herojėms, tačiau jų būklė vėl tapo normali.


Daiva, 27 m.


Vos paragavusi guminukų, nusistebėjau jų skoniu – maniau, kad jie bus prėski, tačiau „Hair Volume GUMMIES“ maisto papildų skonis primena tradicinių guminukų skonį. Teko susivaldyti norint neviršyti rekomenduojamos maisto papildo dienos dozės (šypsosi). Tai kur kas smagesnis būdas plaukams suteikti reikiamų mineralų bei vitaminų kiekį nei mums įprastos maisto papildų formos, piliulės ar vandenyje ištirpstančios tabletės.


Na o dabar apie poveikį plaukams. Kadangi mano plaukai pakankamai šiurkštūs, skilinėjantys bei sausėjantys, jau pirmosiomis maisto papildo vartojimo savaitėmis pastebėjau, jog plaukai tapo žvilgesni, švelnesni, vešlesni. Kadangi šiuo metu bandau atsiauginti buvusį plaukų ilgį, atidžiai seku plaukų augimo procesą ir kasdien vartoju „Hair Volume GUMMIES“.


Vis dėlto drastiškų pokyčių plaukų augimo procese nepastebėjau, tikriausiai todėl, jog būtina „Hair Volume GUMMIES“ maisto papildą vartoti ilgesnį laiką.


Erika, 44 m.


Taip jau sutapo, kad maisto papildą gavau kaip tik tuo metu, kai nutariau dažyti plaukus. „Pačiu laiku“, pagalvojau. Įdomu tai, kad tai buvo pirmas kartas, kai nutariau paeksperimentuoti ir plaukus dažyti namuose, o ne salone.

Bet koks plaukų dažymas – jų alinimas. Tad apsidžiaugiau galėsianti juos pastiprinti papildais.


Tačiau tai, kad „Hair Volume GUMMIES“ yra maisto papildas, pamiršau vos atsidariusi buteliuką – kvepėjo kaip tikrų tikriausi saldainiai guminukai. Skonis buvo ne prastesnis. Tai vienas tų itin retų atvejų, kai papildą geri su malonumu. Ir rizika pamiršti – labai menka. Priešingai – lauki nesulauki, kada gi vėl reiks papildą kramtyti.


Grįžtu prie plaukų – sutapimas ar ne, tačiau štai jau daugiau nei 3 savaitės po dažymo, o jie atrodo nuostabiai. Spalva – lyg ką tik po dažymo. Plaukai blizga, lengvi, purūs, puikiai šukuojasi. Kadangi žinau, kaip mano plaukai jausdavosi po ankstesnių dažymų, tikiu, kad maisto papildas tikrai padeda palaikyti normalią plaukų būklę.


Jaučiuosi nuostabiai tiek dėl plaukų kokybės, tiek dėl malonumo vartoti skanų maisto papildą. Baigusi buteliuką neabejotinai pirksiu kitą.


Sigita, 48 m.


Kai plaukai silpni ir ploni, juos „gelbėjant“ galima padaryti daug – retsykiais (gaila, kad nedažnai...) nepamiršti įtrinti kokia stiprinamąja priemone ar praryti gerklėje stringančią tarakono dydžio maisto papildų kapsulę. Tikintis rezultato visa tai yra įveikiama, bet daug smagiau ir paprasčiau, kai galima to išvengti ir vis tiek džiaugtis, netgi didžiuotis savimi, kad plaukais pavyko pasirūpinti.


Darbe mėgstu valgyti tik lengvus pietus, nes reikia intensyviai dirbti, ir prisipažįstu, kad po jų dar norisi ir deserto, todėl du saldžiarūgščiai „guminukai“ – labai laiku ir vietoje. Ir sąžinė negraužia dėl papildomų kalorijų, ir skanu, ir nereikia priminimo suvartoti tai, ko kitais atvejais visai nesinori.


Mano plaukai ploni, trumpi, į dienos pabaigą sukimba, o to, kad kurį rytą galėčiau neplauti galvos, net neįsivaizduoju. Ar papildas padėjo? Pastebėjau, kad jei ryte užsisukusi nespėju šlapių plaukų apipurkšti purumo suteikiančia priemone, plaukai vis tiek neatrodo „sukritę“, prigludę, bet, atvirkščiai, be jokių priemonių išlaiko daug geresnę formą net iki vakaro.


Tris savaites gėrusi papildus paklausiau savo kirpėjos, kuri pažįsta mane daugiau nei 10 metų, ar pastebėjo kokių pokyčių. Ji nepastebėjo. Gal dar per trumpai papildus vartojau? Tiesą sakant, būčiau jais smaližiavusi visą mėnesį, bet, kai savaitgalį parsinešiau iš darbo namo, vyras, išsiaiškinęs, ką aš taip skaniai valgau, „pasiskolino“ mano vienos savaitės dozę. Ir dabar tvirtina, kad iš karto pajuto efektą!


Apie „Hair Volume GUMMIES“Gamintojo nuotr.„Hair Volume GUMMIES“ guminukai ypač tinka tiems, kam sunku ar negali praryti įprastų tablečių, kapsulių. Patikėkite, taip paprasta suvartoti maisto papildo dar nebuvo. Švelnus guminuko aromatas, malonus skonis užtikrina, kad Jūs tikrai nepamiršite sukramtyti jo kiekvieną dieną.


Maisto papildo sudėtyje yra biologiškai aktyvių mitybinių medžiagų derinys, maitinantis plaukų folikulus. Guminukai gaminami iš asiūklių, sorų ekstraktų, biotino, cinko, taip pat obuolių ekstrakto, kuriame randama biologiškai aktyvios medžiagos procianidino B-2. Cinkas ir biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę. Asiūklių ekstraktas – natūralus silicio šaltinis. 


Žinoma, visada svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis