Sandra Opul: „Ilgalaikio makiažo kokybę lemia keli veiksniai“

Ilgalaikio makiažo pasaulyje dažnai minimas lietuvės Sandros Opul vardas.

Ši Londone gerai žinoma ir pasisekimo pasaulyje sulaukusi ilgalaikio makiažo specialistė bei verslininkė prieš kelis mėnesius grįžo į Lietuvą išskirtine proga – į savo ilgalaiko makiažo studijos „Sandra Opul Studio“ Klaipėdoje atidarymo šventę.


Prekių ženklo „Sandra Opul“ įkūrėja, konferencijos „Signature Brows World Championship 2017“ metu vykusio tarptautinio konkurso PMU nugalėtoja, Londone esančio salono „Sandra Opul Permanent Makeup“ savininkė, tarptautinių konferencijų dalyvė, populiari ilgalaikio makiažo kursų vadovė ir studijos „Sandra Opul Studio“ Klaipėdoje įkūrėja yra baigusi Klaipėdos universitetą, turi socialinės pedagogikos bakalauro laipsnį ir daug ilgalaikio makiažo sertifikatų.


Pasak Sandros, ji mokosi visą gyvenimą. S. Opul pasakoja, kad menininkės gyslelę ji turėjo nuo vaikystės – padėjo tėčiui juvelyrikos dirbtuvėse graviruoti medalius žymiems politikams, kurti papuošalus. Gana greitai ji sėkmingai įsitvirtino ir tarptautinėje ilgalaikio makiažo rinkoje.


Kaip Jūs jaučiatės po 9-erių metų grįžusi gyventi ir dirbti į Lietuvą?


Puikiai, nes aš ir vyras buvome labai pasiilgę Lietuvos. Be to, smagu, kad pavyko įgyti didžiulės gyvenimo ir profesinės patirties, kurią galėsime perteikti gimtojoje šalyje. Džiaugiuosi, kad pasaulinėmis madingomis naujovėmis galėsiu pradžiuginti ir tautiečius, nes Londone dažniausiai mano klientai yra užsieniečiai.


Jūsų pirmasis salonas Londone, Noting Hilo rajone, sėkmingai veikia ir dabar. Ar dar žadate grįžti į šį miestą?


Taip, aš kartkartėmis nuvažiuoju į Londoną vesti kursų, – ilgalaikio makiažo norinčios mokytis merginos pageidauja, kad tai daryčiau būtent aš, nors mano salono darbuotojos dirba taip pat profesionaliai kaip ir aš, – jas apmokiau pati. Bet man malonu žinoti, kad esu reikalinga.


Kuo makiažo studija Klaipėdoje išsiskiria iš kitų?


Mes teikiame lūpų mikropigmentacijos, antakių ilgalaikio makiažo, akių kontūro ilgalaikio makiažo, ilgalaikio makiažo šalinimo, ilgalaikio makiažo darymo kursų paslaugas. Pirmiausia siekiame, kad šios grožio paslaugos būtų atliktos kokybiškai, o klientai aptarnaujami pagal Vakarų Europos standartus. Svarbu ir tai, kad naujausios šios srities tendencijos tuo pačiu metu pasiekia ir Londone, ir Klaipėdoje esančius salonus. Su kiekvienu klientu sukuriame ilgalaikius draugiškus santykius, čia jie atsipalaiduoja, bendrauja ir mėgaujasi malonia aplinka. Ateityje pas mus bus galima ir dažyti, koreguoti antakius, čia dirbs plaukų stilistai, kirpėjai, kosmetologai.„Sandra Opul Studio“
„Sandra Opul Studio“
Asmeninio albumo nuotr.Esate gavusi įspūdingą apdovanojimą: 2017 m. Amsterdame laimėjote pirmąją tarptautinio PMU konferencijos konkurso vietą. Ką šis laimėjimas Jums reiškia?


Tai didžiulis mano darbo rezultatų įvertinimas. Nuo vaikystės esu labai ambicinga, mėgstu varžytis ir, aišku, noriu laimėti. Prieš čempionatą nuoširdžiai ruošiausi ir kūriau savo technikas. Širdis jautė, kad turiu padaryti ir parodyti tai, ko ilgalaikio makiažo rinkoje trūko – natūralumo ir išskirtinumo. Mano noras kurti ir ieškoti naujos technikos atnešė man pirmąją vietą.


Kaip manote, kas lėmė, kad Jūsų karjera tokia sėkminga?


Manau, tai – kad labai mėgstu savo darbą, jis tapo mano hobiu. Mane į priekį veja begalinis noras kurti ir tai, kad siekiu geriausių rezultatų. Be to, myliu žmones, man patinka bendrauti su klientais, daugelis yra tapę mano draugais ar bendradarbiais. Daug naujų klientų ateina kieno nors rekomenduoti, taigi mano meilė darbui ir perfekcionizmas davė nuostabių rezultatų.„Sandra Opul Studio“
„Sandra Opul Studio“
Asmeninio albumo nuotr.Kokie yra Jūsų gyvenimo tikslai?


Didžiausias tikslas – užauginti dukrytę geru žmogumi, puoselėti tvirtą šeimą, kurti grožį ir jaustis laimingai.


Kas nulemia ilgalaikio makiažo rezultatų kokybę?


Pasirinkta technika, meistro darbo patirtis, odos ypatybės, kliento sveikatos būklė ir išoriniai veiksniai.


Ar galite pasidalyti bent viena savo tobulo antakių šešėliavimo paslaptimi?


Reikia gerai įvaldyti atlikimo metodą ir naudoti tik geras, kokybiškas priemones. Būtent to išmoksta į mano ilgalaikio makiažo kursus atvykę studentai. Esu išbandžiusi daug priemonių ir savo studentams nurodau, kurios yra patikimiausios.


Kokias kitų meistrų klaidas prašo ištaisyti klientai?


Dažnai būna parinktas netinkamas pigmentas ir makiažas atliekamas agresyvia technika. Kiekvienas meistras turėtų siekti sukurti tokį ilgalaikį makiažą, kuris tiktų kasdieną ir paryškintų veido bruožus, bet nesukurtų nenatūralaus vaizdo.

Svarbu, kad formos ir spalvos tiktų pagal natūralius veido bruožus. Nereikia per daug platinti antakių ar didinti lūpų, ryškinti akių kontūrą ar šešėliuoti.„Sandra Opul Studio“
„Sandra Opul Studio“
Asmeninio albumo nuotr.Ilgalaikė antakių mikropigmentacija neseniai buvo naujiena. Ar yra išrasta naujesnių ilgalaikio makiažo būdų?


Europoje viena iš pirmųjų išmokau, kaip atlikti mikropigmentaciją (microblading). Šiuo metu itin populiarėja antakių šešėliavimo šviesesniais galais (ombre) arba mikropigmentacijos ir šešėliavimo derinys. Pirmojo metodo ypatumas yra tas, kad antakiai atrodys itin natūraliai, jų pradžia bus šviesenė. Lūpoms paryškinti naudojama nauja lengvo šešėliavimo technika, kuria išgaunamas sveikų lūpų be ryškaus kontūro efektas. Iš akių ryškinimo technikų populiari lengvo šešėliavimo, kai nesuteikiama ryškaus kontūro.


Kaip išsirinkti gerą ilgalaikio makiažo meistrą?


Pirmiausia reikėtų pamatyti meistro darbus ir nuspręsti, ar jums priimtina, kokias formas ir spalvas jis parenka. Specialistas galėtų parodyti ir nuotraukas, kuriose užfiksuotas jo atliktos procedūros rezultatas, kai žmogus yra visiškai pagijęs. Iš karto po procedūros spalvos visada atrodo ryškios, bet kai visa sugyja, rezultatas pašvelnėja.


Esate vienintelė lietuvė, pakviesta į ilgalaikio makiažo konferenciją „Pigment Brasil PMU Conference 2019“ Brazilijoje. Ar ji – pirmoji, į kurią važiuosite?


Malonu, kad mano darbai vertinami, kad norima, jog pasidalyčiau savo patirtimi. Tai man yra garbė. Nuolat gaunu pasiūlymų pristatyti savo technikas konferencijose, bet ne visada galiu priimti pasiūlymus dėl toli į ateitį suplanuotos darbotvarkės.


Salono „Sandra Opul Studio“ adresas: Klaipėda, Turgaus 20.Užsakymo nr.: PT_58161

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis