Plaukelių šalinimas galingiausiu Aleksandrito lazeriu: pamirškite apie nepageidaujamus plaukelius ilgam!

Šiuolaikinės lazerinės dermatologijos galimybės stipriai pažengusios į priekį ir šiai dienai lazeriai medicinoje atlieka tokius sprendimus, kurie anksčiau buvo neįtikėtini – lazeriai naudojami tiek nedidelėms odos korekcijoms, tiek operacijoms, tiek ilgalaikiams sprendimams, kurie palengvina kasdienybę, ypatingai mums, moterims. Kaip būtų patogu jeigu kojų, bikini ar pažastų zonos plaukeliai vieną dieną imtų ir nebeaugtų! Kiek sutaupytume brangaus laiko, pamirštume apie nepatogumus dėl įaugančių plaukų arba išbertos odos!

Tad nebereikia laukti, kai plaukelių šalinimas lazeriu sprendimas jau yra, tik reikia atidžiai pasirinkti su kokia sistema, lazeriu šią procedūrą atliksite. „Era Esthetic“ klinikos turi didžiausią patirtį Lietuvoje dirbant su vienais efektyviausių plaukelių šalinime Aleksandrito lazerių, patirtis daugiau nei 11 metų. Galime pasiūlyti ne tik saugias, efektyvias procedūras, bet ir palankiausias kainas. Mažos kainos populiariausiems paketams, akcijos ir dovanos. 


Gamintojo archyvas


Plaukų šalinimas lazeriu – tai plauko folikulo sunaikinimas naudojant šviesą. Plaukelių šalinimas lazeriu Jums leis ilgam pamiršti apie ataugančius plaukelius, įaugančius plaukelius, odos pabėrimus.


Plaukų šalinimas lazeriu bus efektyvus, jei pasirinksite lazerinę depiliaciją galingais lazeriais, tai Aleksandrito naujos kartos lazeriai „GentleMax Pro“ ir „GentleLase Pro“. Aleksandrito „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ lazeriai yra galingiausi ir vieni greičiausių iš visų esančių plaukų šalinimo lazerių ir pasižymi didžiausiu efektyvumu lazerinėje depiliacijoje. Aleksandrito lazerio išskiriamą bangą 755 nm geriau nei kitų lazerių sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, o galia – nuo kelių iki keliasdešimt kartų stipresnė, lyginant su kitais lazeriais. Šis lazeris geriausiai tinka I-III odos tipo žmonėms (visų Lietuvos žmonių odos tipas, jei jie nėra ką tik įdegę saulėje), o dėl savo stiprumo pašalina ir silpniausius plaukelius. Nd:YAG lazerio išskiriama banga tinka visų tipų plaukelių šalinimui, IV-V odos tipo žmonėms bei įdegusiai odai. Gmax sistema apjungia šiuos lazerius (GentleMax Pro ir GentleLase Pro).


„Era Esthetic“ klinikose plaukelių šalinimas su Aleksandrito lazeriu yra saugios procedūros, nes „Era Esthetic“ klinika yra sertifikuoti atstovai šių lazerių. O patirtis ir žinios suteikia gebėjimą teisingai šią procedūrą atlikti ir užtikrinti ilgalaikį rezultatą.


Plaukų skutimas, pešiojimas, depiliacija cukrumi ar vašku, depiliaciniais kremai – tai tik laikinai pašalina plaukus. Be to, šios procedūros sukelia odos problemas – plaukai pradeda įaugti į odą, atsiranda bėrimai, po kurių ilgam lieka tamsios dėmės. Kai tokie bėrimai komplikuojasi bakterine infekcija, odoje gali net likti randai.


Ši problema aktuali tiek moterims, tiek vyrams, kuriems negyjantys bėrimai po skutimosi tampa priežastimi šalinti plaukus lazeriu. Atlikus lazerinę depiliaciją, sunaikinamas plauko folikulas. Po pirmų Aleksandrito lazerio „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ procedūrų plaukai daugiau neįauga, išnyksta bėrimai, dėmelės, ženkliai pagerėja odos išvaizda. Oda vėl tampa sveika ir lygi.


Gamintojo archyvas


Plaukų šalinimas lazeriu – Aleksandrito lazeriais yra ir greitesnė ir mažiau juntama diskomforto procedūros metu. Būtent šiuose lazeriuose yra integruota specialiai sukurta atšaldanti DCD sistema, todėl oda procedūrų metu papildomai apsaugoma purškiant šaldymą akimirksnį prieš, per ir po lazerio impulso. Tai leidžia saugiai ir neskausmingai atlikti didesnės energijos impulsus. Šios Aleksandrito lazerio „GentleLase Pro“ ir „Max Pro“ savybės dėka nereikia naudoti kontaktinio atšaldymo ir šaldančių gelių, kuriuos naudoja kiti lazeriai.


Simona Burbaitė
Simona Burbaitė
Asmeninis albumas


Plaukų šalinimą lazeriu išbandė ir ne viena Lietuvoje žinoma moteris, viena jų tinklaraštininkė ir knygos autorė Simona Burbaitė: „Šiai dienai esu praėjusi visą rekomenduojamą plaukelių šalinimo kursą pažastų ir bikini srityse. Turiu pripažinti – tai vienas geriausių dalykų moters gyvenime. Esu sakiusi ne kartą – manau, kad dauguma moterų net neįsivaizduoja, koks komfortas NEBEGALVOTI APIE NEPAGEIDAUJAMUS PLAUKELIUS, nebeplanuoti kada depiliuoti/nedepiliuoti?


Nes visos tų nepageidaujamų plaukelių turime ir visos norime jais „atsikratyti“, tik ne visos pasitelkiame efektyvius būdus. Noriu įkvėpti drąsos išbandyti tai. Ypač, jei Tavo plaukeliai pažastų ar bikini srityse įauginėja, tas vietas nuolat beria, nemaloniai dirgina kiekvieną kartą depiliuojant (peiliuku/vašku/cukraus pasta/depiliaciniu kremu/epiliatoriumi). Tikrai labai skatinu gerai pagalvoti, ar neverta pamiršti galvos skausmo dėl depiliacijos ir pasirinkti plaukelius šalinti lazeriu. Nes man atrodo, kad tai visiškai tobulas XXI amžiaus išradimas užimtai moteriai! Išdrįskite pasakyti „Viso gero!“ plaukeliams, kuriuos dažnai reikia šalinti, kurie nuolatos įauga ir dirgina odą.“


Plaukų šalinimą lazeriu galite atlikti „Era Esthetic Avenue“ klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. 

REGISTRACIJA: Vilnius +370 611 77 111, Kaunas +370 611 66 111, Klaipėda +370 611 88 111.

www.lazerineklinika.lt


Elektroninė profesionalios kosmetikos parduotuvė www.eraestheticpro.com

Užsakymo nr.: PT_57920

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis