Geriausias trumpų plaukų kirpimas Jūsų veido formai

Nelengva pasiryžti drastiškam plaukų trumpinimui, tad geriau būti visiškai tikrai, jog naujas kirpimas tobulai tiks Jūsų veido formai.

Pasak įžymybių plaukų stilisto Saschos Breuerio, atsakingo už tokių žvaigždžių kaip Anne Hathaway šukuoseną, kiekviena moteris gali gerai atrodyti su trumpais plaukais. Svarbiausia atrasti tokį kirpimą, kuris būtų tinkamiausias būtent Jums ir Jūsų veido formai. Nauja šukuosena turėtų puikiai tikti, padailinti veido formą ir suteikti pasitikėjimo savimi.


Štai kokie trumpų plaukų kirpimai geriausiai tinka kiekvienai veido formai.


OVALUS VEIDAS


Ovalaus veido savininkės yra labai laimingos, nes joms tinka dauguma šukuosenų. Kadangi tokia veido forma yra simetriška ir subalansuota, nereikia stengtis to padaryti su tam tikru kirpimu. Rinkitės patinkančią ir Jūsų stiliui tinkančią šukuoseną: tai gali būti ypač trumpa, su trumpais kirpčiukais, nerūpestinga ar griežta.


Zoe Kravitz
Zoe Kravitz
Vida Press


PAILGAS VEIDAS


Ilgiems veidams patariama sumažinti plaukų apimtį viršugalvyje, kad veidas neatrodytų dar ilgesnis. Švelniai iškarpyti plaukai puikiai įrėmina veidą. Kadangi pailgų veidų savininkės dažniausiai gali pasigirti smulkiais, mergaitiškais veido bruožais, joms ypač tinka įvairūs kirpčiukai. Taip pat verta apsvarstyti trumpą bob šukuoseną.


Cate Blanchett
Cate Blanchett
Vida Press


APVALUS VEIDAS


Taisyklė, galiojanti bet kuriai apvalaus veido šukuosenai: naudokite plaukų tekstūrą ir taip paryškinkite tuos veido bruožus, kuriuos norite. Tikslas būtų vizualiai šiek tiek prailginti veidą ir sukurti kampų iliuziją. Tai padaryti padės plaukų skyrimas per šoną, asimetriški kirpčiai. Didelė klaida būtų tiesūs, ilgi kirpčiai, jie veidą pavers dar apvalesniu.


Ginnifer Goodwin
Ginnifer Goodwin
Vida Press


KAMPUOTAS VEIDAS


Renkantis kirpimą svarbiausia atkreipti dėmesį, kad šukuosena sušvelnintų stiprų, kampuotą žandikaulį. Tam geriausiai tinka sluoksniais iškarpyti plaukai bei ilgesni, ant šono krintantys kirpčiukai. Žaiskite su skirtingais ilgiais, kirpimais, bangomis. Ne mažiau svarbu reguliariai lankytis kirpykloje, kad palaikytumėte savo plaukų formą.


Michelle Williams
Michelle Williams
Vida Press


ŠIRDELĖS FORMOS VEIDAS


Trumpas kirpimas su ilgais kirpčiukais puikiai tiks klasikiniam širdelės formos veidui su plačia kakta, apvaliais skruostais ir atsikišusiu smakru. Viena geriausių šukuosenų tokiai veido formai yra ilgesni plaukai priekyje (geriausia – ilgi, šonu krintantys kirpčiukai) ir šiek tiek trumpesni (arba labai trumpi!) plaukai gale.Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis