Madingiausi plaukų atspalviai 2019 metų pavasario/vasaros sezonui

Praėjusias metais itin populiarias intensyvias spalvas po truputėlį keičia nuosaikesni variantai – 2019 metų pavasario / vasaros sezonu mėgausimės saulės spinduliais ir švelniais, natūraliai atrodančiais tonais.

Plaukų koloristai rekomenduoja atkreipti dėmesį į tai, kas natūralu, pačios gamtos dovanota. Saulės spindulių nugludinti medaus atspalviai ir švelniai rusvi tonai, pagyvinti subtiliu aukso spindesiu plaukuose – nemari klasika, tinkanti kiekvienai.


Švelnus kvietinis plaukų atspalvis, praturtintas šiltais medaus pustoniais šį pavasarį užkariavo žvaigždžių stilistų širdis ir savo aktualumo neturėtų prarasti visus metus. Šiltas ir gyvybingas, visu savo gražumu atsiskleidžiantis saulės šviesoje, šis atspalvis tikrai pelnytai patenka tarp TOP pasirinkimų šiai vasarai.


Kodėl verta rinktis? Nes ši spalva universali, tinkanti kone kiekvienai. Be to, vizualiai jauninanti, paryškinanti saulės nubučiuotos odos grožį. Turinčioms tamsesnę odą stilistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į gilesnius šviesių atspalvių tonus – sodraus medaus ar net aukso, subtiliai susimaišiusio su vario žvilgesiu. Turinčios šviesesnę odą gali rinktis kiek šviesesnius medaus blondinės atspalvius.


Vida Press


Griežtos ribos šių metų tendencijose neegzistuoja, tačiau stilistai ir plaukų koloristai siūlo rinktis švelnesnius, kiek prislopintus rusvų atspalvių tonus. Gilius ir visuomet prabangiai atrodančius šokoladinius atspalvius keičia nuosaikesni variantai – monotoniški arba pereinantys šviesaus medžio ar kakavos atspalviai.


Kodėl verta rinktis? Nes ši spalva neįpareigojanti ir nereikalaujanti daug priežiūros. Pakankamai intensyvi, kad paryškintų veido bruožus, tačiau nepernelyg užgožianti. Suteikianti plaukams gyvybingumo, bet atrodanti natūraliai, tarsi būtumėte apdovanota pačios gamtos.


Vida Press


Išsaugokite intensyvią plaukų spalvą kuo ilgiau


Svarbiausia jūsų plaukų grožio paslaptis – jų drėkinimas. Mūsų plaukams, kaip ir odai, reikia nuolatinės drėgmės – tik taip jie išsaugos sveiką spindesį ir spalvos intensyvumą. Štai kodėl WELLA sukūrė Color Perfect plaukų dažus, drėkinančius jūsų plaukus kiekviename dažymo etape.


Aliejiniai kreminiai Color Perfect plaukų dažai puikiai susidoroja net su pražilusiais plaukeliais, padengdami juos tolygia spalva ir tuo pačiu sustiprindami 7 svarbiausius geros būklės plaukų požymius – spalvos ryškumą, glotnumą, švelnumą, drėgmę, spindesį, stiprumą ir paklusnumą. Produkto pakuotėje esantys dažai veikia intensyviai, tačiau tausodami plaukus, o išskirtinė ryškinamoji emulsija užtikrina ypatingą spalvos intensyvumą ir žvilgesį nuo dažymo iki dažymo. Pakuotėje taip pat rasite du stipriai veikiančius balzamus: pirmasis, naudojamas iš karto po dažymo, pasirūpins giluminiu plaukų drėkinimu, kad jie būtų spindintys, švelnūs ir paklusnūs; antrąjį balzamą turėtumėte naudoti 30 dienų po dažymo, taip užtikrinant spalvos intensyvumą, plaukų drėkinimą bei žvilgesį.Nustebsite, kokius rezultatus galima pasiekti dažant plaukus namuose – tarsi ką tik būtumėte išėjusi iš grožio salono. WELLA pasirūpins jūsų plaukais ne tik dažymo metu, bet ir po jo. Jei norite, kad rezultatai pranoktų visus lūkesčius ir plaukų spalva džiugintų kuo ilgiau, įsiklausykite į specialistų patarimus ir rinkitės specialiai dažytiems plaukams skirtas priežiūros priemonės. Jose daugiau aliejų, vitaminų bei kitų naudingų medžiagų, intensyviai drėkinančių plaukus, suteikiančių jiems žvilgesio bei elastingumo. Kasdienei plaukų priežiūrai naudokite tos pačios linijos šampūną, kondicionierių bei kaukę – šios priemonės papildo viena kitą ir sustiprina efektyvumą. Ir, žinoma, praėjus mėnesiui po dažymo nepamirškite palepinti plaukų specialiu WELLA Color Perfect plaukų dažų pakuotėje esančiu balzamu.


Taip pat nederėtų pamiršti ir žalingo aplinkos poveikio, kuris dažytus plaukus alina dar labiau. Vasarą, kai saulės spinduliais labai intensyvūs, pravers nenuplaunamas dažytų plaukų kondicionierius, kuris turi filtrą nuo UV spindulių ir neleidžia plaukams prarasti drėgmės. Žiemos metu geriau rinktis nenuplaunamą maitinantį plaukų kondicionierių plaukams, kuris apsaugo nuo šaltuko ir maitina plaukus.


Dar vienas patarimas – kaip įmanoma rečiau naudokite plaukų džiovintuvą bei kitus plaukų formavimo prietaisus. Karštis – didžiausias jūsų plaukų grožio priešas. Plaukams išsausėjus spalva praranda žvilgesį ir intensyvumą, o plaukų dažų pigmentas greičiau pasišalina. Tad vasaros metu kuo dažniau leiskite savo plaukams išdžiūti natūraliai, o jeigu to padaryti nepavyksta – nepamirškite naudoti nuo karščio saugančių plaukų priežiūros priemonių.

Užsakymo nr.: PT_55873

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis