Pavasariui – kerintys, žaižaruojantys ir jausmingi aromatai iš Prancūzijos

Salonas „Kristiana“ mini nišinių kvapų erdvės, įsikūrusios prekybos centro „Panorama“ esančiame salone, metų sukaktį ir ta proga pristato išskirtinius kvapus „Atelier des ors“.

„Atelier des ors“ – meninius aromatus kurianti Prancūzijos kompanija, kurią įkvepia aukštosios parfumerijos svajonė kurti kerinčius, rafinuotus ir jausmingus aromatus. Į kiekvieną aromatą įdedama paveldo, patirties ir žinių, o taip pat šlakelis prancūziškos dvasios. Prie šių unikalių kvapų atsiradimo prisideda ir kitų sričių menininkai – amatininkai, auksakaliai, gatvės menininkai ir fotografai. Tad meistriškumas, parfumerijos menas ir auksas yra svarbiausi „Atelier des ors“ skiriamieji bruožai. 2014 metais įkurtos kompanijos gaminiais šiandien prekiaujama daugiau nei 30 šalių.Limituota auksinė kolekcija.
Limituota auksinė kolekcija.
D. Labučio nuotr.Parfumerijos namams vadovaujantis ir kūrybinę kryptį formuojantis Jean-Phillipe Clermont užaugo apsuptas mamos piešinių, kurie nulėmė jo paties meninį jautrumą, grožio ir estetikos suvokimą. Nenuostabu, kad užaugęs jis panoro kurti kvepalus, kuriuos suspindėtų modernumas, rafinuotas meistriškumas ir menas.
D. Labučio nuotr.


Kiekvienas „Atelier des ors “ kvepalų papurškimas kviečia svajoti ir dovanoja tyrą malonumo akimirką. Kvepalai ir auksas nuo neatmenamų laikų buvo susižavėjimo ir garbinimo objektas. Daugelyje civilizacijų auksas buvo siejamas su dieviškumu ir simbolizavo tobulumo ir absoliuto paieškas.D. Labučio nuotr.Buteliukai ir pakuotės kuriami tarsi meno kūriniai, pasitelkiant prancūzišką patirtį ir pagarbą. Rafinuoti papuošimai ir subtilūs paauksuoti raižiniai žada unikalią patirtį. Patyrusios parfumerės Marie Salamagne sukurtos kompozicijos yra išskirtinės, ryškios ir kerinčios. Auksas simbolizuoja saulės šviesą ir spindesį. „Atelier des ors“ kūriniuose auksas ir amžinybės paieškos susilieja su retomis augalų esencijomis, virsdami auksine glamone.Megan Paki
Megan Paki
D. Labučio nuotr.Lietuvoje viešėjusi kompanijos marketingo ir kūrybos vadovė Megan Paki pristatė tris naujus „Atelier des ors“ kvapus. „Nuda Veritas“ aromato širdyje slypi neaprėpiamas būties lengvumas, dvasinės kelionės pradžia laimės beieškant. Aromatas atveria subtilią jazminaičio ir kvepenės gėlių širdį, įsuptą į šviesos skraistę, kupiną vilties ir troškimų. Žmonijos ryšį su žeme įkūnija samanų nata. Tai ramybės akimirka, paprasta ir tikra...


D. Labučio nuotr.„Crépuscule Des Âmes“ – tai aromatas, pavergiantis jausmus prieskonių akordu ir auksiniu spindesiu. Sutemų valandą, kai sielos žaidžia, o mus užvaldo giliausi troškimai ir aistros, šis aromatas apgaubia mus lyg antra oda.

Spinduliuojanti šiluma įsupa į kūniško malonumo ir troškimų sūkurį lyg į minkštą Tifono glėbį. Smilkalai, pačiulis ir hyraceum suteikia gyvuliško patrauklumo aurą. Gundantis, ryškus aromatas, suteikiantis intriguojančio žavesio...D. Labučio nuotr.„Choeur Des Anges“ – poetiškas spalvų, kvapų ir gyvenimo džiaugsmo akordas, atsiskleidžiantis raudonojo apelsino, morkų sėklų bei spindinčiomis vaisių ir gėlių natomis. Tarsi simfonija, šis aromatas skamba angelų balsais. Auksinis kvepenės ir medaus nektaras primena ambroziją ar harmoningą giesmę dievams. Šis aromatas įkūnija pirmykštį laimės troškimą, kai išsigelbėjimas atrandamas lyriškuose ambros akorduose. Spinduliuojanti ir džiaugsminga patirtis, jaukus glėbys, bučinys visam pasauliui.D. Labučio nuotr.„Atelier des ors“ kvapai pasižymi galia nukelti mus kažkur toli, sužadinti stiprias ir nekontroliuojamas emocijas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis