Šukuosenų tendencijos naujajam sezonui – į ką kreipti dėmesį

(1)

Šviežiausi mados blyksniai kosminės pastelės spalvomis, tapyba ant plaukų, neįprasti aksesuarai ir stilius be įsipareigojimų – dešimties vyriškų ir moteriškų modelių kolekcijoje.

Tokias karščiausias šio sezono tendencijas pristato plaukų stilistai „Atwins“.


Ryškūs pokyčiai vienam vakarui


Moteriškų dažymų spalvose – daug pastelinės ramybės ir monochromo, paskaninto siurrealistiniais akcentais. Iš spalvyno šiemet nesitraukia gardi rausvos blondinės, švelni koralo, šilta balintos karamelės spalva. Jas dažant keliais artimais atspalviais, išgaunamas sruogomis mirguliuojančių, gausių ir spindinčių plaukų efektas. Efemeriškas, skaidrus ir lengvas dažymas neretai kuriamas taip, kad bėgant laikui blukdamas įgytų dar daugiau žavesio.P. Zaborskio nuotr.O štai ryškia citrina ir žaižaruojančiu violetu tarsi iš impresionistų paveikslų vilnijančios sruogos – tai ekstravagantiškiausi ir labiausiai akį traukiantys dažymai, kuriuos plaukų stilistai kūrė ant... pridėtinių plaukų.


„Iš pradžių šios sruogos paruošiamos, nudažomos norimomis spalvomis, o tuomet priklijuojamos prie natūralių plaukų ir puikiai tarnauja iki pirmo galvos plovimo: organiškai atrodo, jas galima garbanoti, sukti, velti, kaip ir natūralius plaukus. Tik, kitaip nei su natūraliais plaukais, jūs neįsipareigojate ryškiems pokyčiams ir jau kitą dieną galite juos paprasčiausiai išsisegti. Ši pridėtinių plaukų sruogų ir kitokių plaukų aksesuarų tendencija – itin ryški šį sezoną ir suteikia kaip niekad daug galimybių žaibiškai pakeisti savo įvaizdį,“ – tvirtina plaukų stilistas Andrius Mašauskas.


Patogi ir pragmatiška mada


Tiek vyriškuose, tiek moteriškuose kirpimuose dominuoja dėmesys patogumui: tą patį kirpimą žmogus nesunkiai gali performuoti iš santūrios biuro stilistikos į ekstravagantiškesnį vakaro variantą.


Pasak stilisto Anatolijaus Pajanok, plonesnių ar slidžių plaukų savininkėms tinkamai parinktas kirpimas suteiks vizualaus purumo, atrodys nerūpestingai ir bus lengvai prižiūrimas bei lengvai sutvarkomas.P. Zaborskio nuotr.Smulkesnių bruožų merginoms kirpimu atvėrus veidą, pabrėžiamos grakščios linijos, o paliktas ilgesnes zonas šukuojant į vieną ar kitą pusę, susegant ar papurinant galima iš vieno kirpimo išgauti keliolika šukavimų variantų ir skirtingų emocijų. Daug vietos transformacijoms ir fantazijai!


Laisvumas ir jokios įtampos: tokią emociją šį sezoną plaukų stilistai rekomenduoja garbanotų plaukų savininkėms ir siūlo rinktis minkštus, išraiškingą plaukų struktūrą pabrėžiančius kirpimus.


„Gerai nukirpti garbanotus plaukus nėra lengviausia užduotis kirpėjui, todėl labai svarbu parinkti tinkamas proporcijas ir ilgius – visa tai niuansai, kurie plika akimi nematomi, bet gerokai palengvina garbanotų klienčių gyvenimą ir padeda be didelių pastangų puikiai atrodyti kiekvieną dieną,“ – tvirtina A. Mašauskas.


P. Zaborskio nuotr.Vyriška emocija: nuo griežto aiškumo iki nežabotos laisvės


Vyriškuose kirpimuose šį sezoną netrūksta aštrių briaunų, perkirstų linijų ir dinamiškų spalvinių akcentų, o garbanotuose plaukuose kirpimu išlaikoma vyriška kvadrato forma, bet pačioms garbanoms suteikiama judesio, gyvybės ir laisvės – taip sukuriant nevaržomą, maištingą vyrišką emociją.P. Zaborskio nuotr.


„Net keliems modeliams pritaikėme šoninius dažymus: kai norisi būti ryškiam ir matomam, plaukai šukuojami taip, kad aiškiai švytėtų kontrastuojančia spalva nudažyta sruoga, pabrėžianti visą šukuosenos dinamiką. Bet čia pat klientas gali tiesiog peršukuoti plaukus kitaip – ir dažymas bei visas aštrumas pasislepia. Tai universalu, praktiška ir nenuobodu,“ – vardija plaukų stilistas A. Pajanok.


Stilistai pabrėžia, kad visgi viena svarbiausių taisyklių, lemiančių galutinį rezultatą, yra kiekvieno meistro gebėjimas ne klientą pritempti prie mados, bet naujas tendencijas adaptuoti konkrečiam žmogui ir kurti tokį stilių, kuris kasdieniame gyvenime būtų ne tik efektingas, bet ir patogus.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis