Italų plaukų meistrai pakeitė žinomų lietuvių įvaizdį

Įsibėgėjus pavasariškiems orams žinomos moterys savo plaukus patikėjo italų stilistams.

Įvaizdžio permainomis susigundė dainininkė Augustė Vedrickaitė, aktorė, verslininkė Nora Lapinskienė, stilistė Violeta Malevska su dukrele Paule.


Žinomos moterys dalyvavo kaip modeliai italų kompanijos „Helen Seward“ plaukų priežiūros ir koloristikos seminare, surengtame Vilniuje. Seminarą vedė Milano kūrybinės komandos dėstytojas, plaukų meistras Marco Landi ir koloristas Nicola Picolla.V. Malevska su stilistais
V. Malevska su stilistais
R. Valiulio nuotr.Stilistei Violetai Malevskai italų meistrai dažė plaukus šaltu metalo atspalviu, sukuriant gelmės efektą. „Dabar esu šiaurietiško tipo blondinė, – po grožio renginio šypsodamasi sakė V. Malevska, pastaruoju metu dažiusis plaukus šiltais medaus atspalviais. – Nejučia grįžau į vaikystę: pamenu, kaip tik buvau tokiais šviesiais plaukučiais“. Žinoma moteris džiaugėsi, kad naujasis plaukų atspalvis pabrėžia natūralumą.


Svečiai iš Italijos subtiliai pakeitė įvaizdį ir moters paauglei dukrai: Paulei Štenger buvo lengvais potėpiais buvo pašviesinti plaukai ir suteiktas lengvas violetinis atspalvis. „Paulei gal ir norėjosi kiek ryškesnio efekto, tačiau, man regis, nauja šukuosena dukrai itin tinka, suteikia stilingumo“, – savo ir dukters išvaizdos pokyčiais džiaugėsi V. Malevska.Paulė Š.
Paulė Š.
R. Valiulio nuotr.Kino filmams aktorių kostiumus kurianti menininkė sakė, kad atšilus orams jos su dukra dar daugiau dėmesio skiria savo plaukų priežiūrai. „Išbandėme ir unikalios natūralios plaukų kaukės poveikį. Reikia sumaišyti garstyčias, kiaušinio trynį ir kokosų aliejų. Kartais vietoje garstyčių naudojame imbiero miltelius“, – savos gamybos kaukės receptu su skaitytojais sutiko pasidalinti V. Malevska.


Verslininkė, televizijos serialuose vaidinanti Nora Lapinskienė po plaukų seminaro naujuoju savo įvaizdžiu pradžiugino vyrą ir vaikus. „Šeima teigiamai įvertino mano pokyčius“, – šypsodamasi sakė N. Lapinskienė, savo plaukuose įžvelgianti smėlinius, karamelinius atspalvius. Italų meistrai moteriai tamsesniu atspalviu dažė prie šaknų, o šviesesne smėline spalva padengė visą plauko ilgį.N. Lapinskienė
N. Lapinskienė
R. Valiulio nuotr.„Neslėpsiu, ypatingai nesirūpinu savo plaukais. Gal tik jau nuo seno privengiu plaukų džiovintuvo. Man regis, plaukai turi išdžiūti natūraliai. Tuomet jie bus sveikesni, neišsausėję. Neretai į darbą lekiu dar šlapia galva“, – juokėsi N. Lapinskienė. Moteris sakė, kad pastaruoju metu išbandė ir rinkoje dar naują plaukų procedūrą. Tai – PRP terapija: natūralus būdas stabdyti plaukų slinkimą. PRP procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai, kuriuose yra taip vadinamų augimo faktorių. „Pastebėjau, kad po šios procedūros plaukai tapo stripresni, neslenka“, – modernių technologijų atradimu džiaugėsi pašnekovė.


Dainininkė Augustė Vedrickaitė prisipažino: kai kalbama apie plaukus, ji tampa itin atsargi. „Maniškiai, kaip ir daugelio scenos žmonių, yra išvarginti nuolatinio skubėjimo, dažno garbanojimo bei gausaus lako kiekio. Negaliu pasigirti, kad labai myliu ir puoselėju savo plaukus. Bet prisibijau ir specialistų. Pamenu, kartą ilgai augintus plaukus salone žiauriai apdegino ir teko juos kirpti itin trumpai. Kadangi šiuo metu noriu ilgų plaukų, tai ir kirpėjo žirkles juos mato tik kartą per metus. Laikui bėgant atradau priemonių, kurių dėka sugebėjau išlaikyti šaltą šviesų plaukų atspalvį net ir neišeidama iš namų“, – savo problemomis ir atradimais dalijosi atlikėja.A. Vedrickaitė
A. Vedrickaitė
R. Valiulio nuotr.Sulaukusi kvietimo seminare pabūti modeliu, Augustė iš pradžių manė tiesiog paprašyti jai atlikti plaukus regeneruojančią procedūrą. Tačiau nutiko taip, kad ji atsidavė į patyrusių grožio specialistų iš Italijos rankas. „Ir ką gi. Po renginio išėjau į gatvę išdidžiai pakelta galva ir plačia šypsena“, – neslėpė džiugesio A. Vedrickaitė, nors neslėpė, kad visas 4 seminaro valandas sėdėjo įtampoje, bijodama galutinio rezultato.


„Tačiau smagu, kad yra tikrų profesionalų, kurie ne tik išgirsta tavo pageidavimus, bet ir įgyvendina juos tinkamai parinkdami priemones, kurios nepažeistų ir taip išvargintų scenos žmogaus plaukų. Džiaugiuosi renginyje susipažinusi ir su Lietuvos specialistais: turėsiu kur kreiptis, kai norėsiu pakartoti procedūras“, – kalbėjo dainininkė, kuriai išgautas itin šaltas, tiesiog sidabrinis plaukų atspalvis.A. Vedrickaitė
A. Vedrickaitė
R. Valiulio nuotr.Tiek V. Malevskai su dukrele Paule, tiek A. Vedrickaitei italų meistrai po plaukų dažymo suformavo šiuo metu itin madingas garbanas.


Italų plaukų priežiūros produktų kompanijos atstovai M. Landi ir N. Picolla bendrovės „Juara“ kvietimu Vilniuje viešėjo kelias dienas. Meistrai Lietuvos grožio pasaulio profesionalams parodos „Pelenė“ metu demonstravo madingus plaukų kirpimus ir jų dažymo bei tonavimo technikas. „Kiekviena moteris turėtų savyje atrasti deivę ir drąsiai pasauliui parodyti savo plaukų grožį“, – įsitikinę M. Landi ir N. Picolla.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis