Supermodelio Carolyn Murphy grožio paslaptys. Ką ji daro, kad atrodytų ne 44-erių, o 24-erių?

Gražuolė Carolyn Murphy (44 m.) yra vienas originaliųjų praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio supermodelių. Dėl klasikinio grožio išgarsėjusi manekenė vis dar dirba mados industrijoje, jau 15 metų yra kosmetikos kompanijos „Estée Lauder“ veidas ir sako, kad dabar jaučiasi sveikesnė ir gražesnė nei bet kada anskčiau. Kokia jos paslaptis?

Jau į penktąją dešimtį įžengusi C. Murphy gali pasigirti žymiai ilgiau trunkančia karjera, nei didžioji dalis jos kolegių. Išgarsėjusi ankstyvoje jaunystėje, ji greitai patyrė, kas yra persidirbimas ir išmoko visuomet prioritetą skirti savo sveikatai bei gerovei. Modelis atrado formulę, kaip palaikyti dvasios ramybę. Tai – viena svarbiausių jos grožio paslapčių.


Carolyn Murphy
Carolyn Murphy
Vida Press


VALGO SEZONINĮ MAISTĄ


C. Murphy užaugo ūkyje, tad visada vertino sveiką, natūralų maistą. Ji mėgsta apsipirkti turguje, kur iš vietinių ūkininkų perka sezonines daržoves. Sekmadieniais C. Murphy skiria laiko išvirti didžiulį kaulų sultinio puodą. Šį maistinių medžiagų ir sveikųjų riebalų pilną skystį moteris papildo daržovėmis ir vartoja šaltaisiais metų mėnesiais.


Carolyn Murphy
Carolyn Murphy
Vida Press


Kalbant apie užkandžius, ji taip pat renkasi sveikus ir kuo mažiau apdorotus produktus. Vienas jos mėgstamiausiųjų: obuoliai su migdolų sviestu. Kalbant apie maistą apskritai, modelis visuomet ieško sveikiausios alternatyvos ir stengiasi savo dietą užpildyti sveikais riebalais: avokadais, kokosų kremu, sviestu bei ghee sviestu. Tai, teigia modelis, išlaiko stabilų cukraus kiekį kraujyje.


VARTOJA MAISTO PAPILDUS


Kad išlaikytų gerą imunitetą, puikiai jaustųsi ir atrodytų, C. Murphy savo mitybą papildo įvairiais maisto papildais. Ji vartoja vitaminą C, ėžiuolės ekstraktą ir probiotikus, kurie gerai veikia jos virškinimo sistemą.


Carolyn Murphy
Carolyn Murphy
Vida Press


NUO MAŽUMĖS RŪPINASI SAVO ODA


C. Murphy oda tiesiog švyti ir dėl to ji yra dėkinga ne vien genams. Portalui vogue.fr modelis atskleidė, kad savo oda rūpinasi nuo vaikystės, o tai ji išmoko iš mamos ir močiutės: „Užaugau naudodama „Group Lauder“ kremus ir pati taip pat norėčiau matyti daugiau jaunų merginų, naudojančių geros kokybės veido odos priežiūros priemones nuo pat jaunystės“.


Carolyn Murphy
Carolyn Murphy
Vida Press


Taip pat modelis geria daug vandens ir dažnai lankosi saunose bei garinėse pirtyse – ji teigia, kad tai padeda išlaikyti švarią odą. Dar vienas spindinčios odos receptas – daug juoktis. C. Murphy stengiasi tai daryti kuo dažniau!


RANDA BŪDŲ ATSIPALAIDUOTI


Kad ir kuriame pasaulio taške bebūtų, C. Murphy randa būdų, kaip atsipalaiduoti ir pabūti su savimi. Ramybę jos sieloje bei kūne palaiko reguliarūs masažai bei akupunktūra, tai padeda pašalinti įtampą.


Prieš keletą metų moteris pradėjo praktikuoti meditaciją ir dabar jai skiria po 20 minučių ryte ir vakare. Tai – ne mada, o vienas iš daugelio gerų įpročių, kuriuos ją išmokė mama. Ši meditacija užsiima nuo pat praėjusio amžiaus aštuntojo dešimtmečio.


Carolyn Murphy
Carolyn Murphy
Vida Press


Vis dėlto savo ramybės uostu C. Murphy vadina namus. Savo namų erdvę ji mėgsta papuošti gėlėmis ir užpildyti gardžiais kvapais.


SPORTUOJA


C. Murphy gali pasigirti tobula figūra, tad stebina faktas, jog ji vengia intensyvių treniruočių. Modelis tiki, kad tai kūnui suteikia papildomo streso, kuris tikrai nėra reikalingas. Vietoj to ji renkasi švelnius tempimo pratimus, kurie jai padeda atsipalaiduoti.


Carolyn Murphy
Carolyn Murphy
Vida Press


Mėgstamiausia aktyvi veikla modeliui yra banglenčių sportas. Juo ji užsiima nuo mažumės. Vaikystėje C. Murphy buvo profesionali plaukikė, tad vandenynas visuomet buvo didelė jos gyvenimo dalis. Šį pomėgį ji išlaikė iki šiol. Jau daugiau nei 25-erius metus ji plaukimą banglente laiko geriausiu būdu pabėgti nuo miesto šurmulio, susijungti su gamta ir pabūti su savimi.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis