Dianos grožio pokyčiai: „Po projekto pasijutau akis ir širdį pasauliui atvėrusia Moterimi“

Moteris.lt grožio pokyčių projektas – į pabaigą. Jame profesionalų įvaizdžio pokyčiais ir fotosesija džiaugėsi keturios skaitytojos, kurias sėkmė lydėjo konkurse.

Šiandien pristatome jau ketvirtąją pokyčių dalyvę – 38 metų Dianą.

Ankstesniuose pokyčiuose dalyvavo: Jurga, Edita, Inga.


„Kūno rengybos trenere dirbančiai moteriai darbe patarčiau naudoti tik minimalų makiažą, netepti kreminės pudros, nes ji tik apkrautų odą“, – šitokiu būdu saugoti veido skaistumą ir jaunystę pataria „Wonder time“ meno vadovė ir makiažo meistrė Vaida Venckutė.V. Abromaitytės nuotr.O patekusiai į grožio ir estetikos namų „Wonder time“ specialisčių rankas, Dianai pirmiausia buvo sutvarkyti antakiai. Tai yra atlikta unikali HD Brows antakių dizaino procedūra, kurios tikslas – natūraliai atkurti antakius pagal veido bruožus.V. Abromaitytės nuotr.„Sutvarkyti antakiai tarsi atveria veido bruožus, juos paryškina, “ – sako didelę patirtį turinti vizažistė V. Venckutė, kuri Dianą palygino su garsiąja atlikėja Adele.


Atlikdama dieninį makiažą vizažistė pastebėjo, kad toms moterims, kurių akys yra šaltesnių atspalvių, reikėtų naudoti šiltos gamos šešėlius – tai paryškins akių spalvą. Makiažo metu naudoti žemės tonai, šilti akių šešėliai.V. Abromaitytės nuotr.Vakariniam makiažui veidas taip pat ryškinamas šiltais atspalviais, akims naudojami aukso elementai, rusvi šešėliai, įkomponuojant ir raudono atspalvio, kuris, prisitaikydamas prie odos, vietomis tampa rožiniu.


„Žinoma, atliekant makiažą naudoti raudoną spalvą yra iššūkis, tačiau kai ji derinama su kitais kontrastiniais atspalviais, papildo vienas kitą. Užbaigiant vakarinį įvaizdį man norėjosi lengvų lūpų, tad jas padažiau rožine spalva su blizgesiu, o skruostams naudojau rožinius skaistalus.


Ir norėčiau duoti dar vieną patarimą – prie žalių ir rudų akių tinka visų atspalvių šešėliai. Tai yra šių moterų išskirtinumas, tad skatinu būti drąsesnėms“, – šypsojosi Vaida Venckutė, perleisdama Dianą itin patyrusiai ir garsenybių labai mėgstamai fotografei Vaivai Abromaitytei.V. Abromaitytės nuotr.Dianos atsiliepimas:


„Dalyvavimas šiame projekte buvo visiškai neplanuotas, negalvotas ir netikėtas visomis prasmėmis, bet nutikęs būtent tada, kai labiausiai man to reikėjo...

Atsiradau reikiamoj vietoj, reikiamu metu.


Bet greičiausiai mintimis visa tai prisišaukiau.... Kartą gurkšnodama jau atšalusią kavą, pirštais braukiau stiklinę telefono šviesą ir stabtelėjau ties grožio projekto anketa...

Buvo paskutinė galimybė, būtent tądien.


Reikia, nereikia?

Gal reikia?

Automatiškai, be jokių emocijų ir minčių užpildžiau reikiamas skiltis.

Ir pamiršau.


Kai sulaukiau skambučio, ne iškart suvokiau, kad esu viena iš burtais nulemto laimėtojų ketvertuko.


Va čia tai bent, pamaniau!

Noriu, noriu!

Reikia!


Ir įkritau į „Wonder time“ studiją kaip į pūkus, atmosfera apgaubė ramumu, užliūliavo, užsupo, išglostė kiekvieną sielos linkį. Toks sapnas, sumišęs su euforijos pliūpsniais. Toks ištirpęs erdvėje laiko tarpsnis, į kurį įėjo kiek pavargusi, kažkur rutinose užstrigusi ir pokyčių trokštanti kelių mėnėsių kūdikį supuojanti moteriškos lyties būtybė, o išėjo vėl savimi pasitikinti, iš rūko išnirusi bei plačiai akis ir širdį pasauliui (ir sau) atvėrusi Moteris iš didžiosios raidės.


Nubudau, padedama Vaidos ir Vaivos!

Nuostabiųjų grožio fėjų, pažintį su kuriomis lėmė burtai...“


Įvaizdžio projekto komanda:


Vaida Venckutė, grožio ir estetikos namų „Wonder Time“ meno vadovė, makiažo meistrė

Vaiva Abromaitytė, studijos „Mandalaphoto“ meno vadovė, fotografė

Vilma Anikanovienė, fotografės asistentė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis