Kokie plaukų dažai padės įveikti žilstančius plaukus

Kaip sakoma vienoje patarlėje – išraukite vieną žilą plauką ir jo vietoje išaugs septyni nauji. Tikrinti, kiek tame tiesos, tikrai nerekomenduojame. Vietoje to siūlome susipažinti su plaukų dažais, kurie lengvai susidoros su žilti pradėjusiais plaukais. 

Mūsų plaukų spalva priklauso nuo juose esančio melanino – kuomet organizme šio pigmento gamyba sumažėja, plaukas netenka savo spalvos. Kuo mažiau melanino, tuo daugiau žilų plaukų. Tačiau nesibaiminkite – šis reiškinys ne visuomet susijęs su senatviniais procesais. 


Žilimą lemti gali tiek išoriniai aplinkos veiksniai, tiek genetinis paveldėjimas. Kai kurioms moterims pirmosios sidabrinės sruogos išlenda vos perkopus dvidešimties metų slenkstį, kitoms - gerokai vėliau. Deja, su genetiniais veiksniai nepakovosite – ką gamta davė, tą ir turime. Tačiau galima kovoti su kitu dažnu žilų plaukų atsiradimą itin paskatinančiu veiksniu – nuolatiniu stresu. 


Stresas - išbandymas visai mūsų endokrininei sistemai. Patiriant stresą organizme sukeliami hormonų šuoliai, kurie išbalansuoja įvairių organų veiklą. Galbūt esate girdėję istoriją apie Mariją Antuanetę, kuri pražilo vos per vieną naktį – prieš pat lipant ant ešafoto. Tokių istorijų yra ne viena, o mokslininkai tikina - tai tikrai įmanoma. Mūsų organizmas – įprastai labai protinga ir stiprią savigyną turinti sistema – nepajėgi kovoti su staigiu hormonų pliūpsniu. Organizmas tiesiog nespėja tam pasirengti, o pasekmes galime matyti labai įvairias – jų tarpe ir visai netikėtai žilti pradėjusius plaukus. 


Šviesiaplaukėms moterims paprasčiau - kelių žilų plaukų tikriausiai niekas net nepastebės. Sudėtingiau brunetėms ir toms, kurioms plaukai pradėjo žilti sruogomis. Visa laimė, šiais laikais plaukų dažai geba daryti tikrus stebuklus - 30 minučių namuose ir vėl galėsite džiaugtis intensyvia plaukų spalva. 


Norinčioms įveikti žilus plaukelius 100%, rekomenduojame išbandyti naujuosius aliejinius kreminius plaukų dažus WELLA Color Perfect, užtikrinančius ypatingai intensyvią, tačiau natūraliai atrodančią ir ilgai išliekančią spalvą. Plaukų dažų gamintojai puikiai žino šiuolaikinių moterų norus bei reiklumą produkto kokybei, todėl WELLA pasirūpino, kad naujieji plaukų dažai būtų itin lengvai naudojami tiesiog namuose, o rezultatai pranoktų net reikliausiųjų lūkesčius. Color Perfect plaukų dažai lengvai susidoroja su pražilusiais plaukeliais, padengdami juos tolygia spalva ir tuo pačiu rūpinasi jūsų plaukų sveikata bei grožiu. Žiliems plaukams ypatingai svarbi drėgmė ir maitinimas, tad WELLA pasirūpino ir tuo - kiekviename dažymo etape plaukai stipriai drėkinami, taip užtikrinant intensyvią spalvą, plaukų žvilgesį bei paklusnumą.Tad jeigu ieškote patikimų plaukų dažų, jau žinote kas gali jums padėti. Tereikia išsirinkti jums labiausiai tinkančią spalvą. Šviesiaplaukėms specialistai rekomenduoja rinktis pelenų atspalvio turinčius tonus - plaukai atrodys natūraliau, o šalti atspalviai padės išvengti nepageidaujamo žalsvumo. 


Tamsiaplaukėms reikėtų įsiminti, kad natūralaus pigmento netekęs žilas plaukas į save sugeria daugiau dirbtinių pigmentų, nei likę plaukai, todėl spalva gali būti intensyvesnė, nei įprastai. Atkreipkite į tai dėmesį, kuomet rinksitės savo atspalvį - gražiausią rezultatą pasieksite pasirinkusios identišką arba vienu tonu šviesesnį atspalvį, nei natūrali jūsų plaukų spalva.

Užsakymo nr.: PT_54220

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis