Amžinos jaunystės paslaptys iš gražiausių pasaulio moterų

Ar kada nors svarstėte, kaip aktorės Julia Roberts (53 m.), Robin Wright (55 m.) ar Demi Moore (58 m.) išlaiko savo jaunatvišką spindesį?

Štai kas žymioms gražuolėms padeda išlaikyti spindinčia odą, liekną figūrą ir tą su niekuo nesupainiojamą, pavydą keliantį jaunatvišką žavesį.


Julianne Moore


Aktorė Julianne Moore (60 m.) gali pasigirti porceliano spindesio oda, tad nieko keisto, kad būtent jai ir skiria daugiausiai dėmesio savo grožio rutinoje. Ji ne kartą yra minėjusi, kad niekada nepamiršta odos patepti apsauga nuo saulės, o saulėtomis dienomis renkasi būti šešėlyje.


Julianne Moore
Julianne Moore
Vida Press


Christie Brinkley


Sunku patikėti, kad modeliui ir aktorei Christie Brinkley (67 m.) – daugiau, nei 40 metų. Ji seksuali, jaunatviška ir tiesiog trykšta energija. Viena iš savo grožio paslapčių Ch. Brinkley įvardija kasdienį odos šveitimą.


Christie Brinkley
Christie Brinkley
Vida Press


Goldie Hawn


Aktorė Goldie Hawn (75 m.) stebina niekada iš veido nedingstančia šypsena ir itin jaunatviška išvaizda. Viename interviu ji yra sakiusi, kad kasdienę meditaciją laiko kone geriausia senti neleidžiančia priemone. „Meditacijos privalumai nėra tik spėlionės, jų nauda mūsų psichologinei būsenai tokia pati, kaip mankštos nauda raumenims,” – sakė ji.


Goldie Hawn
Goldie Hawn
Vida Press


Robin Wright


Robin Wright (55 m.) naudoja gerą kosmetiką, stengiasi sveikai maitintis ir mankštintis, bet ji neneigia jaunatviškai odai išlaikyti pasinaudojanti ir naujausiais grožio industrijos išradimais. Pavyzdžiui, botoksu. Aktorė teigia, kad visi Holivude jį naudoja ir nemato priežastis, kodėl turėtų tai neigti.


Robin Wright
Robin Wright
Vida Press


Michelle Pfeiffer


Michelle Pfeiffer (63 m.) – viena iš daugelio ekrano gražuolių, dėl savo jaunatviškos išvaizdos dėkojančių sveikai mitybai. Viename interviu ji atskleidė, kad laikosi veganiškos dietos, kurią laiko pagrindiniu savo grožio šaltiniu, ir kasdien nubėga nuo 6 iki 10 km.


Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
Vida Press


Demi Moore


Demi Moore (58 m.) atrodo lyg atradusi amžiną jaunystės šaltinį (vien ko verta jos šypsena ir juosmenį siekiantys vešlūs plaukai!), bet ji pati teigia, kad geriausia jos grožio paslaptis – odos drėkinimas. Ji daugiausiai dėmesio skiria odos priežiūrai, nes tiki, kad tuomet beveik nereikia makiažo.


Demi Moore
Demi Moore
Vida Press


Claudia Schiffer


Legendinis supermodelis Claudia Schiffer (50 m.) savo jaunatviškos išvaizdos paslaptimi laiko drėkinimą. Ji geria daug vandens ir juo netgi purškia savo veidą (tam ji naudoja „Evian” mineralinį vandenį).


Claudia Schiffer
Claudia Schiffer
Vida Press


Julia Roberts


Julia Roberts (53 m.) atrodo ne prasčiau, nei karjeros pradžioje, kokia jos paslaptis? Pasak aktorės, ji uoliai vykdo savo kasdienę grožio rutiną ir dienomis, kuomet nedirba, niekada nenaudoja makiažo.


Julia Roberts
Julia Roberts
Vida Press


Meril Streep


Aktorė Meril Streep (71 m.) nesistengia atrodyti jaunesnė, nei yra iš tikrųjų ir visada atrodo puikiai. Ji tiki, kad jaunatviškas spindesys atkeliauja iš vidaus, taigi renkasi tik ekologiškus maisto produktus, taip savo kūną apsaugodama nuo toksinų.


Meril Streep
Meril Streep
Vida Press


Emma Thompson


Emma Thompson (62 m.) yra viena labiausiai publikos mėgstamų aktorių, spinduliuojanti šiluma ir žavesiu. Ji žurnalui „Good Housekeeping” atskleidė, kad neturi vienos jaunatviškumo paslapties, tiesiog stengiasi daug vaikščioti ir lanko pilateso treniruotes.


Emma Thompson
Emma Thompson
Vida PressParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis