Gydytoja dermatologė A. Dumbliauskienė: „Ar kolageno vartojimas – grožio garantas?“

Ką daryti, jei neramina odos senėjimas, jei norima užkirsti tam kelią?

Pataria Asta Dumbliauskienė, gydytoja dermatologė, dermatovenerologė, Lietuvos ir Europos dermatovenerologų draugijos narė, lektorė.


Ar kolageno vartojimas – grožio garantas?


Grožio srityje inovacijos sparčiai keičia viena kitą, sukuriami vis nauji produktai, kurie suteikia pažadą, jog mes vis ilgesnį laiką išliksime jauni ir gražūs.


Procesai, kurie vyksta mūsų organizme, yra neišvengiami. Tiesa yra ta, kad su amžiumi mažėja kolageno, elastino ir keratino, kitaip dar vadinamų „trimis grožio baltymais“, gamyba. Atšventus trisdešimtmetį, kolageno gamyba ima sparčiai lėtėti, tad pamažu ryškėja mimikos raukšlės, silpnėja plaukai ir nagai, o sulaukus 70 metų, organizmas praranda net apie 80 proc. kolageno.


Mes, susirūpinę senėjimo procesais, išbandome įvairius jaunystės eleksyrus, vienas jų – kolageno prisotinti papildai, tačiau svarbu suprasti, kad mūsų organizmas kolageno turinčius produktus panaudoja kaip įprastą, baltymais papildytą maistą - žmogaus organizmas jį suskaido ir įsisavina, kitaip tariant tiesiog „suvirškina“.


Kolageno nereikia vartoti, reikia skatinti jo gamybą


Kolageno ir kitų grožio baltymų gamybą skatina ląstelės – fibroblastai. Būtent fibroblastų aktyvus darbas mums leidžia džiaugtis stangria oda, gražiais plaukais ir nagais. Deja, su amžiumi fibroblastų veikimas silpnėja.


Dar viena problema – homocisteino, mokslininkų kitaip vadinamo „antikolageno“, poveikis. Homocisteinas yra amino rūgštis, kurios koncentracija su amžiumi, o ypač po menopauzės, didėja ir jis naikina odoje jau esantį kolageną.


Taigi, norėdami odos, plaukų, nagų grožio ir sveikatos, turim „įdarbinti“ fibroblastus. Būtent tai ir atlieka patentuota „BioSil” sudedamoji dalis „ch-OSA®“ – cholinu stabilizuota ortosilicio rūgštis. Ji stimuliuoja fibroblastus, jų pagalba „audžiamas” kolageno tinklas, oda atgauna elastingumą ir stangrumą. Dar viena unikali „ch-OSA®“ sąvybė - destruktyvaus homocisteino poveikio neutralizavimas.


„ BioSil” veiklioji medžiaga „ch-OSA®“ ne tik skatina kolageno gamybą, bet ir apsaugo jau esantį kolageną. Klinikinių tyrimų metu nustatyta, kad „ch-OSA®“ sumažino raukšles 30 %, o odos elastingumą padidino net 89 % , lyginant su placebo grupe, produktą naudojant 20 savaičių.Gamintojo nuotr.Kada aš rekomenduoju naudoti BioSil”?


Savo pacientams „ BioSil” skirti pradėjau tik įsitikinus jo saugumu ir veiksmingumu. „ BioSil” sudedamosios dalies „ch-OSA®“ medžiagos veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais.


„ BioSil” „draugauja” tiek su estetinėmis grožio procedūromis, tiek sprendžiant odos, plaukų, nagų problemas. Gana dažnai „ BioSil” skiriu tiesiog profilaktiškai - juk visi mes norime išlaikyti sveikatą ir jaunystę.

Užsakymo nr.: PT_53413

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis