Mildos grožio pokyčiai: „Jaučiuosi lyg princesė“

Moksleivė Milda šiais metais baigia mokyklą ir neslepia jau ne kartą galvojusi, kokį įvaizdį teks rinktis artėjančio šimtadienio ir kitų abiturientų švenčių progomis.

Tad galimybė dalyvauti moteris.lt bei salono „Greenas“ pasklebtame konkurse buvo nuostabi proga ryžtis pokyčiams.


Pagrindinis merginos noras buvo pakeisti šukuoseną ir pajausti tikro profesionalo prisilietimą prie įvaizdžio. Milda neslepia ilgą laiką vaikščiojanti su ta pačia plaukų šukuosena, tačiau laukiant tokio didelio gyvenimo pokyčio kaip mokyklos baigimas, jau norėjosi pakeisti stilių.A. Juškos nuotr.Meistrė Greta, kuri kūrė pokyčių projekto dalyvės įvaizdį pasiūlė trumpesnį kirpimą, nei Milda pradžioje įsivaizdavo. Mergina sutiko, nes, pasak specialsitės, toks kirpimas labiau atskleis veido bruožus, be to, bus patogu kasdien susitvarkyti plaukus ir tai pagyvins stilių. Taigi meistrė nukirpo apie 20 cm plaukų ilgio.A. Juškos nuotr.Mildos plaukai buvo nedažyti, meistrė pašviesino sruogas, taip sukūrė kontrastą tarp šviesių ir tamsių tonų. Meistrė parinko tausojančius beamoniakius plaukų dažus.A. Juškos nuotr.Meistrė greta Mildai parinko jaunatvišką makiažą, akių linijas pabrėžė ryškiu pieštuku, nevengė ir žaidimo spalvomis. Juk jaunystė – puikus metas eksperimentuoti su spalvomis.


„Jaučiuosi kaip princesė. Nesitikėjau, kad bus taip gerai”, – šitaip Milda pakomentavo įvaizdžio pokyčius ir negalėjo nuslėpti šypsenos.A. Juškos nuotr.Ateičiai meistrė Greta rekomendavo Mildai dažniau pakirpti plaukų galiukus ir dažniau plaukus palepinti procedūromis su stipriomis kaukėmis arba aliejais. Laiku atnaujinti kirpimą svarbu, ypač jei pastebima, kad plaukų galiukai ima skilinėti, nes skylantis plaukas pinasi su kitais ir tik spartina šį procesą.


Mildai pirmą kartą buvo atliktas profesionalus manikiūras, tad meistrės Ingos patarimai, kaip prižiūrėti nagučius, merginai taip pat buvo vertingi. Milda pageidavo švelnių ir šviesių atspalvių.A. Juškos nuotr.


Po pokyčių Milda tiesiog švytėjo. O merginos mama, išvydusi išvydusi taip gražiai pasikeitusią dukrą, ir pati užsimanė keistis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis