Legendinio supermodelio Christy Turlington grožio paslaptys

Vienas žymiausių 10-tojo dešimtmečių supermodelių Christy Turlington (51 m.) podiumą jau seniai iškeitė į labdaringą veiklą bei ramų šeimyninį gyvenimą su vyru, aktoriumi Edwardu Burnsu. Vis dėlto, į šeštąją dešimtį jau įžengusi moteris atrodo ne mažiau įspūdingai, nei savo karjeros viršūnėje. Kaip jai pavyksta išlaikyti tokį laikui nepavaldų grožį?

JI PRAKTIKUOJA JOGĄ

 

„Praktikuoju jogą nuo 18-os metų. Man labai pasisekė, kad ją atradau taip anksti ir jau nuo tada tai tapo mano gyvenimo dalimi. Tai filosofija, kuria vadovaujuosi visose gyvenimo srityse. Pradėjau nuo Kundalini jogos, bet vėliau išbandžiau beveik visas jos rūšis. Mėgstu jas visas, nes jos visos yra kilusios iš tų pačių pozų.

 

Šiuo metu joga užsiimu kelis kartus per savaitę, dažniausiai rytais. Man patinka, kad kaskart joga būna šiek tiek kitokia – tai priklauso nuo mokytojo ir nuo treniruotės. Mėgstu daryti atvirkštines pozas, jos labai naudingos odai ir vidiniams organams. Jos pagerina cirkuliaciją ir pažadina smegenis.”

 

Christy Turlington
Christy Turlington
Vida Press


JI SVEIKAI MAITINASI

 

„Tikiu, kad esi tai, ką valgai. Aš visada stengiausi sveikai maitintis ir savo dietoje palaikyti balansą. Anksčiau vartojau Omega 3 riebalų rūgščių kapsules, bet dabar viską, ko reikia, gaunu su maistu – menkė yra mano mėgstamiausias produktas.”


Christy Turlington
Christy Turlington
Vida Press


JI DRĖKINA ODĄ

 

„Mano odos priežiūros režimas gan paprastas. Man pasisekė, kad turiu gan gerus genus ir mano oda yra nebloga, bet visada stengiuosi ją atsargiai prausti ir valyti. Gyvenu Niujorke, čia žiemą šalta, o vasarą labai karšta, be to, dažnai skraidau, taigi mano oda visuomet buvo šiek tiek sausa. Dėl šios priežasties ją smarkiai drėkinu. Ypač mėgstu „Blue Therapy” liniją iš „Biotherm” – joje yra puikių aliejų ir kremų, kurie gerai drėkina. Nuolat naudoju skirtingas linijos priemones. Darau tai ryte ir vakare – jie turi puikų naktinį kremą. Retai lankausi pas kosmetologą, tiesiog stengiuosi sveikai maitintis ir mankštintis, nes tai geriausia, ką gali padaryti savo odai ir sveikatai. Kremai ir panašūs dalykai tiesiog tai papildo.”

 

Christy Turlington
Christy Turlington
Vida Press


JI BĖGIOJA

 

„Pradėjau bėgioti prieš penkerius metus. Bėgu tyloje – jokios muzikos – taip darau nuo pat pradžių. Pirmiausiai pradėjau bėgioti Long Ailende, triukšmingu keliu, kuriuo greitai važiuoja daug mašinų. Norėjau girdėti, kas dedasi aplinkui mane, todėl nesiklausiau muzikos. Bet ilgainiui ėmiau vertinti tylą ir tai man tapo kaip meditacinė praktika.”

 

Be to, Ch. Turlington bėga maratonus! Maratoną moteris prilygina gimdymui – niekada nežinai, ko sulauksi, tačiau pasiekus finišo tiesiąją apima su niekuo nesulyginamas džiaugsmas ir euforija.


Christy Turlington
Christy Turlington
Vida Press

 

JI BEVEIK NESIDAŽO

 

„Kasdienybėje mažiau yra daugiau. Naudoju labai mažai makiažo, tik šiek tiek maskuoklio ir blakstienų tušo. Visada noriu atrodyti lyg nebūčiau pasidažiusi, net tada, kai esu! Jei kur nors einu vakare, o taip nutinka labai retai, pasidažau lūpas arba akis paryškinu pieštuku. Bet tik šiek tiek. Man labiausiai patinka atrodyti natūraliai. Jei turi gražią odą, nori ją parodyti. Jos maskavimas daugybe makiažo sluoksnių neturi prasmės. Man svarbiausia komfortas ir paprastumas. Nenoriu bėgant dienai vis tikrinti, ar mano lūpų pieštukas nenusitrynė. Man daug svarbiau, kaip aš jaučiuosi. Jei gerai jautiesi, dažniausiai gerai ir atrodai.”


Christy Turlington
Christy Turlington
Vida Press


JI RŪPINASI VIDINIU GROŽIU

 

„Posakis, kad grožis atkeliauja iš vidaus, man visada atrodė protingas. Negalvoju apie grožį kaip apie kažką tokio. Stengiuosi jaustis gerai ir būti sveika. Man tai ir yra grožis. Dažniausiai tai reiškia jaustis pailsėjusiai, energingai ir aistringai imtis naujų darbų. Taip pat manau, kad kai žmogus savo gyvenimą gyvena autentiškai, tai jį verčia jaustis gražiu iš vidaus.”


Christy Turlington
Christy Turlington
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis