Odai – efektingiausia apsauga nuo šalčio ir intensyvus drėkinimas

Žiemos metu odos priežiūra turi būti ypatinga. Žvarbus vėjas, drėgmė, minusinė temperatūra ir sausas patalpų oras gali gana smarkiai pakenkti odai. Šerpetojimas, išsausėjimas, greitesnis senėjimo procesas – tai tik nedaugelis blogybių, kurios gali ištikti Jūsų odą.

Tik tinkamai parinktos priemonės užtikrins deramą odos apsaugą ir drėkinimą, tik tada ji džiugins Jus sveiku spindesiu, švytėjimu bei gera savijauta. Ar žinote, kaip suteikti Intensyvų drėkinimą ekstremaliomis oro sąlygomis?


NaujojiLumene Arctic Hydra Care“ linija – tai tikra sausos ir dehidratuotos odos gelbėtoja. Šios linijos priemonių sudėtyje yra raminamųjų Šiaurės mėlynių, avižų ir rapsų aliejų bei drėgmę odoje sulaikantis „Beta“ kompleksas.


Gamintojo nuotr.Šios sudėtinės dalys sukuria drėgmės apsaugą – „antrąją odą“, kuri saugo nuo terminio streso ir išsausėjimo sukeliamo raudonio. Priemonės suteikia odai atgaivą, sudrėkina ją ir atkuria reikiamą drėgmės lygį, kad ir kur jūs eitumėte, kad ir bet kokiomis oro sąlygomis būtumėte.


Gamintojai pabrėžia, kad priemonės išbandytos Laplandijoje, kai temperatūra siekė -15 °C.


Naująją „Lumene Arctic Hydra Care“ liniją sudaro šios priemonės: dieninis kremas, serumas, paakių kremas, rankų bei lūpų kremas.


* Dieninis kremas „Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief Rich Day Cream“ padeda atgaivinti ir suteikti gerą pojūtį dehidratuotai ir linkusiai labai smarkiai išsausėti odai.Gamintojo nuotr.Kremas padeda atkurti odos drėgmės lygį, užtikrina ilgalaikę ir intensyvią rehidrataciją, pašalina tempimo pojūtį. Taip pat suteikia terminio streso apsaugą nuo dehidratacijos, kurią sukelia temperatūros pokyčiai, ir mažina dėl odos išsausėjimo atsirandantį raudonį.


Tepkite ant veido ir kaklo odos prieš tai ją nuvalę arba patepę serumu „Arctic Hydra Care Oleo-serum“. Tepkite 30 minučių prieš eidami į lauką.


* Serumo „Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief Rich Oleo-Serum“ sudėtyje yra raminamųjų Šiaurės mėlynių, avižų ir rapsų aliejų bei drėgmę odoje sulaikantis „Beta“ kompleksas.Gamintojo nuotr.Serumas atkuria odos drėgmės lygį, užtikrina ilgalaikę ir intensyvią rehidrataciją. Tinka sausai ir jautriai odai. Be kvapiųjų medžiagų


Gerai pakratykite ir tepkite ant nuvalytos veido ir kaklo odos prieš naudodami kremą „Arctic Hydra Care Day Cream“. Tepkite 30 minučių prieš eidami į lauką.


* Paakių odos kremas „Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief Rich Eye Cream“ padeda sumažinti „žąsies kojeles“ ir dehidratacijos raukšles. Kremas ramina ir drėkina odą, slopina gležnos odos aplink akis tempimo pojūtį.Gamintojo nuotr.Nedidelį kiekį kremo tepkite ant nuvalytos odos aplink akis. Tepkite 30 minučių prieš eidami į lauką.


* Rankų kremas „Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief Rich Hand Cream“ sausai ir pažeistai rankų odai iškart suteikia atgaivą, užtikrina intensyvią rehidrataciją ir švelnumą.Gamintojo nuotr.Priemonės sudėtyje yra raminamųjų Šiaurės mėlynių, avižų ir rapsų aliejų bei drėgmę odoje sulaikantis „Beta“ kompleksas.


Kremas suteikia ilgalaikį drėkinimą. Taip pat suteikia terminio streso apsaugą nuo dehidratacijos, kurią sukelia temperatūros pokyčiai, ir mažina dėl odos išsausėjimo atsirandantį raudonį.


* Lūpų kremas „Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief Rich Lip Cream“ iškart suteikia atgaivą dehidratuotoms ir suskirdusioms lūpoms .Gamintojo nuotr.Lūpų oda pamaitinama ir tampa glotni. Taip pat suteikia terminio streso apsaugą nuo dehidratacijos, kurią sukelia temperatūros pokyčiai, ir mažina dėl odos išsausėjimo atsirandantį raudonį.


Tepkite lūpas bet kada prireikus. Tepkite 30 minučių prieš eidami į lauką.


Visos „Lumene“ priemonės tinka sausai ir jautriai lūpų odai. Be kvapiųjų medžiagų. Produktų sudėtis – net iki 98 % natūrali, 100 % yra veganiška.Užsakymo nr.: PT_52888

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis